4-5 Klašu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SALDUS VIDUSSKOLA 0 0 0 0 0 0 0 0 2
GROBIŅAS SĀKUMSKOLA 0 0 0 0 0 0 0 0 3
LIEPĀJAS DALP 5. VIDUSSKOLA 0 0 0 0 0 0 0 0 4
TALSU 2. VIDUSSKOLA 0 0 0 0 0 0 0 0 5
6-7 Klašu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
VENTSPILS 4. VIDUSSKOLA 4 12 4 0 0 10 2 8 1
TALSU 2. VIDUSSKOLA 4 9 3 0 1 13 4 9 2
NĪCAS VIDUSSKOLA 4 6 2 0 2 5 7 -2 3
LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA 4 3 1 0 3 9 8 1 4
BROCĒNU VIDUSSKOLA 4 0 0 0 4 1 17 -16 5
8-9 Klašu grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
V.PLŪDOŅA KULDĪGAS VIDUSSKOLA 5 10 3 1 1 10 7 3 1
VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA 5 8 2 2 1 11 8 3 2
SALDUS VIDUSSKOLA 5 8 2 2 1 7 8 -1 3
GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 5 7 2 1 2 6 7 -1 4
TALSU 2. VIDUSSKOLA 5 5 1 2 2 8 8 0 5
LIEPĀJAS RAIŅA 6. VIDUSSKOLA 5 3 1 0 4 5 9 -4 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
17.04.2019 10:00 8-9 Klašu grupa V.PLŪDOŅA KULDĪGAS VIDUSSKOLA 2 : 1 TALSU 2. VIDUSSKOLA
17.04.2019 10:00 8-9 Klašu grupa VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA 1 : 1 GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA
17.04.2019 10:30 8-9 Klašu grupa LIEPĀJAS RAIŅA 6. VIDUSSKOLA 1 : 2 SALDUS VIDUSSKOLA
17.04.2019 10:30 8-9 Klašu grupa V.PLŪDOŅA KULDĪGAS VIDUSSKOLA 3 : 2 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
17.04.2019 11:00 8-9 Klašu grupa LIEPĀJAS RAIŅA 6. VIDUSSKOLA 0 : 1 GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA
17.04.2019 11:00 8-9 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 1 : 1 TALSU 2. VIDUSSKOLA
17.04.2019 11:30 8-9 Klašu grupa V.PLŪDOŅA KULDĪGAS VIDUSSKOLA 1 : 2 GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA
17.04.2019 11:30 8-9 Klašu grupa VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA 2 : 2 TALSU 2. VIDUSSKOLA
17.04.2019 12:00 8-9 Klašu grupa V.PLŪDOŅA KULDĪGAS VIDUSSKOLA 2 : 2 SALDUS VIDUSSKOLA
17.04.2019 12:00 8-9 Klašu grupa VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA 3 : 2 LIEPĀJAS RAIŅA 6. VIDUSSKOLA
17.04.2019 12:30 8-9 Klašu grupa LIEPĀJAS RAIŅA 6. VIDUSSKOLA 2 : 1 TALSU 2. VIDUSSKOLA
17.04.2019 12:30 8-9 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 2 : 1 GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA
17.04.2019 13:00 8-9 Klašu grupa GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 1 : 3 TALSU 2. VIDUSSKOLA
17.04.2019 13:30 8-9 Klašu grupa V.PLŪDOŅA KULDĪGAS VIDUSSKOLA 2 : 0 LIEPĀJAS RAIŅA 6. VIDUSSKOLA
17.04.2019 13:30 8-9 Klašu grupa VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA 3 : 0 SALDUS VIDUSSKOLA
24.04.2019 10:00 6-7 Klašu grupa TALSU 2. VIDUSSKOLA 2 : 3 VENTSPILS 4. VIDUSSKOLA
24.04.2019 10:00 6-7 Klašu grupa NĪCAS VIDUSSKOLA 3 : 1 LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
24.04.2019 10:40 6-7 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 1 VENTSPILS 4. VIDUSSKOLA
24.04.2019 10:40 6-7 Klašu grupa TALSU 2. VIDUSSKOLA 2 : 1 LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
24.04.2019 11:20 6-7 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 1 : 7 LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
24.04.2019 11:20 6-7 Klašu grupa TALSU 2. VIDUSSKOLA 2 : 0 NĪCAS VIDUSSKOLA
24.04.2019 12:00 6-7 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 2 NĪCAS VIDUSSKOLA
24.04.2019 12:00 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA 0 : 2 VENTSPILS 4. VIDUSSKOLA
24.04.2019 12:40 6-7 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 7 TALSU 2. VIDUSSKOLA
24.04.2019 12:40 6-7 Klašu grupa NĪCAS VIDUSSKOLA 0 : 4 VENTSPILS 4. VIDUSSKOLA
02.05.2019 12:00 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA - : - TALSU 2. VIDUSSKOLA
02.05.2019 12:00 4-5 Klašu grupa GROBIŅAS SĀKUMSKOLA - : - LIEPĀJAS DALP 5. VIDUSSKOLA
02.05.2019 12:30 4-5 Klašu grupa VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA - : - TALSU 2. VIDUSSKOLA
02.05.2019 12:30 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA - : - LIEPĀJAS DALP 5. VIDUSSKOLA
02.05.2019 13:00 4-5 Klašu grupa VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA - : - LIEPĀJAS DALP 5. VIDUSSKOLA
02.05.2019 13:00 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA - : - GROBIŅAS SĀKUMSKOLA
02.05.2019 13:30 4-5 Klašu grupa VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA - : - GROBIŅAS SĀKUMSKOLA
02.05.2019 13:30 4-5 Klašu grupa LIEPĀJAS DALP 5. VIDUSSKOLA - : - TALSU 2. VIDUSSKOLA
02.05.2019 14:00 4-5 Klašu grupa VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA - : - SALDUS VIDUSSKOLA
02.05.2019 14:00 4-5 Klašu grupa GROBIŅAS SĀKUMSKOLA - : - TALSU 2. VIDUSSKOLA
Rādīt ierakstus