- Otrdiena, 02 Jūnijs 2015
Protokols Nr.13.
1.Par sodiem:
Iepazīstoties ar spēles „FK Bandava" – „Talsi/FK Laidze" protokolu, DK nolemj
sodīt:
- „FK Bandava" ar naudas sodu 15 EUR (D.R. 2.8.p.)
Protokols Nr.12.
1.Par sodiem:
Iepazīstoties ar spēles „Grobiņas SC" – „FK Nīca" protokolu, DK nolemj
sodīt:
- „FK Nīca" ar naudas sodu 15 EUR (D.R. 2.8.p.)
Protokols Nr.11.
Piedalās: M.Jaunskalže, I.Tagijevs, M.Božis.
1.Par diskvalifikācijām:
Iepazīstoties ar spēles „SK Babīte" – „FK Nīca" protokolu, DK nolemj
Diskvalificēt:
- Nauris Dobelis („FK Nīca") uz 1.spēli (D.R. 7.1.p.), nepiedalās spēlē „Grobiņas SC" – „FK Nīca" 12.09.2015.g.
- Nenad Vasic („SK Babīte") uz 1. spēli (D.R. 11.1.1.p.), nepiedalās spēlē „SK Babīte" – „Grobiņas SC" 20.09.2015.g.
Liepāja 2015.gada 31.augustā
Protokols Nr.10.
1.Par diskvalifikācijām:
Iepazīstoties ar spēles „Kuldīgas NSS/ FK Nikers" – „Grobiņas SC" protokolu, DK nolemj
Diskvalificēt:
- Guntars Rumbenieks („Kuldīgas NSS/ FK Nikers") uz 1.spēli (D.R. 11.1.3.p.), nepiedalās spēlē „Kuldīgas NSS/ FK Nikers" – „Talsi/ FK Laidze" 12.09.2015.g.
Iepazīstoties ar spēles „Kuldīgas NSS/ FK Nikers" – „Priekule/Vaiņode FK
Bandava" protokolu, DK nolemj
Diskvalificēt:
- Arturs Stauga („Priekule/Vaiņode FK Bandava") uz 1.spēli (D.R.
7.1.p.), nepiedalās spēlē „Priekule/Vaiņode FK Bandava" – „SK Babīte" 30.08.2015.g.
- Dāvids Pragublickis („Priekule/Vaiņode FK Bandava") uz 1.spēli (D.R.
11.1.1p.), nepiedalās spēlē „Priekule/Vaiņode FK Bandava" –
„SK Babīte" 30.08.2015.g.
- Mārtiņš Mikāls („Priekule/Vaiņode FK Bandava") uz 1.spēli (D.R.
11.1.2.p.), nepiedalās spēlē „Priekule/Vaiņode FK Bandava" –
„SK Babīte" 30.08.2015.g.
2. Par sodiem:
- („Priekule/Vaiņode FK Bandava") ar 15 EUR naudas sodu (D.R. 2.8.p.).
Protokols Nr.8.
1.Par diskvalifikācijām:
Iepazīstoties ar spēles „FK Nīca" – „Kuldīgas NSS/FK Nikers" protokolu, DK nolemj
Diskvalificēt:
- Guntars Rumbenieks („Kuldīgas NSS/FK Nikers") uz 1.spēli (D.R. 7.1.p.), nepiedalās spēlē „Kuldīgas NSS/FK Nikers" – „FK Bandava" 23.08.2015.g.
- Ivo Lākutis („FK Nīca") uz 1.spēli (D.R. 7.1.p.) nepiedalās spēlē „FK Nīca" – „Talsi/FK Laidze" 05.09.2015.g.
Protokols Nr.7.
1.Par diskvalifikācijām:
Iepazīstoties ar spēles „Kuldīgas NSS/ FK Nikers" – SK „Babīte" protokolu, DK nolemj
Diskvalificēt:
- Viktors Baikovs („SC Babīte") uz 1.spēli (D.R. 7.1.p.), nepiedalās spēlē „FK Laidze" – „SC Babīte" 23.08.2015.g.
- Guntars Pirtnieks („Kuldīgas NSS") uz 1.spēli (D.R. 11.1.2.p.) nepiedalās spēlē „Grobiņas SC" – „Kuldīgas NSS" 12.08.2015.g.
1.Par diskvalifikācijām:
Iepazīstoties ar spēles „FK Laidze" - „FK Bandava"; „FK Nīca" – „SC Babīte" protokoliem, DK nolemj
Diskvalificēt:
- Jānis Indruškēvičs („FK Laidze") uz 1.spēli (D.R. 7.2.p.), nepiedalās spēlē „ Grobiņas SC" – „FK Laidze" 16.08.2015.g.
- Jānis Reguzovs („FK Nīca") uz 1.spēli (D.R. 7.2.p.), nepiedalās spēlē „FK Nīca" – „FK Bandava" 07.08.2015.g.
Liepājā, 2015.gada 17.jūlijā
LFF Kurzemes reģiona Sacensību organizācijas komitejas sēdes
Protokols Nr.5.
Piedalās: M.Jaunskalže, I.Tagijevs, M.Božis.
1.Par diskvalifikācijām:
Iepazīstoties ar spēles „Grobiņas SC” - „SC Babīte” protokolu, DK nolemj diskvalificēt:
- Artis Simsons („Grobiņas SC”) uz 1. spēli ( D.R. 7.2.p.), nepiedalās spēlē FK „Nīca” – „Grobiņas SC” 23.07. 2015.g.
LFF Kurzemes reģiona Sacensību organizācijas komitejas sēdes
Protokols Nr.4.
Piedalās: M.Jaunskalže, I.Tagijevs, M.Božis.
1. Par diskvalifikācijām:
Iepazīstoties ar spēles Talsi/FK„Laidze” - „Kuldīgas NSS/FK Nikers”; FK „Bandava” – „Kuldīgas NSS/FK Nikers” protokoliem, DK nolemj diskvalificēt:
- Valts Rožkalns (Talsi/FK„Laidze”) uz 1. spēli ( D.R. 11.1.3.p.), nepiedalās spēlē Talsi/FK„Laidze” – FK „Bandava” 26.07.2015.g.
- Raimonds Sāmietis (FK „Bandava”) uz 1.spēli ( D.R. 7.2.p.), nepiedalās spēlē SK „Babīte” – FK „Bandava” 18.07.2015.g.
- Gatis Jirgensons ( „Kuldīgas NSS/FK Nikers”) uz 1. spēli ( D.R. 7.2.p.), nepiedalās spēlē „KuldīgasNSS/FK Nikers” – FK „Bandava” 29.07. 2015.g.