FT U10
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 13 36 12 0 1 36 5 31 1
FK LIEPĀJA 1 13 36 12 0 1 49 10 39 2
TALSU NSS 13 29 9 2 2 31 10 21 3
KULDĪGAS NSS 13 24 8 0 5 28 24 4 4
LRSS / FK NĪCA 13 21 6 3 4 28 11 17 5
SALDUS SS 13 21 6 3 4 15 10 5 6
LRSS / VAIŅODE 13 18 6 0 7 24 27 -3 7
FK LIEPĀJA 6 13 17 5 2 6 30 21 9 8
FA VENTSPILS 2 13 17 5 2 6 24 22 2 9
FK LIEPĀJA 5 13 16 4 4 5 19 20 -1 10
FK LIEPĀJA 2 13 14 3 5 5 21 22 -1 11
FK LIEPĀJA 3 13 8 2 2 9 9 28 -19 12
BROCĒNU NBJSS 13 4 1 1 11 9 59 -50 13
FK LIEPĀJA 4 13 0 0 0 13 4 58 -54 14
FT U11
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 1 13 36 12 0 1 55 8 47 1
FA VENTSPILS 3 13 30 9 3 1 31 15 16 2
FA VENTSPILS 1 13 30 9 3 1 47 17 30 3
KULDĪGAS NSS 13 28 9 1 3 47 17 30 4
FK LIEPĀJA 2 13 27 8 3 2 42 17 25 5
TNSS / FK LAIDZE 13 19 6 1 6 23 18 5 6
LRSS / FK NĪCA 13 19 6 1 6 14 28 -14 7
LRSS / PRIEKULE 13 17 5 2 6 19 20 -1 8
SALDUS SS 13 17 5 2 6 29 25 4 9
FK LIEPĀJA 5 13 14 4 2 7 20 29 -9 10
FK LIEPĀJA 4 13 12 3 3 7 10 30 -20 11
FA VENTSPILS 2 13 7 2 1 10 17 50 -33 12
FK LIEPĀJA 3 13 5 1 2 10 13 33 -20 13
SALDUS SS 2 13 0 0 0 13 2 62 -60 14
FT U12
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 8 24 8 0 0 54 1 53 1
FK LIEPĀJA 1 8 21 7 0 1 54 8 46 2
LRSS / GROBIŅAS SC 8 16 5 1 2 36 20 16 3
FK LIEPĀJA 3 8 9 3 0 5 20 30 -10 4
BROCĒNU NBJSS 8 9 3 0 5 22 35 -13 5
SALDUS SS 8 9 3 0 5 19 32 -13 6
FA VENTSPILS 2 8 7 2 1 5 16 24 -8 7
TALSU NSS 8 6 2 0 6 8 48 -40 8
FK LIEPĀJA 2 8 6 2 0 6 12 43 -31 9
FT U13
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / GROBIŅAS SC 8 18 5 3 0 31 8 23 1
FA VENTSPILS 1 8 16 5 1 2 25 9 16 2
FK LIEPĀJA 2 8 16 5 1 2 31 15 16 3
BROCĒNU NBJSS 8 15 5 0 3 16 20 -4 4
FK LIEPĀJA 1 8 14 4 2 2 21 15 6 5
TNSS / FK LAIDZE 8 13 4 1 3 15 19 -4 6
SALDUS SS 8 9 3 0 5 22 19 3 7
FK LIEPĀJA 3 8 3 1 0 7 8 38 -30 8
KULDĪGAS NSS 8 0 0 0 8 4 30 -26 9
FT U14
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TALSU NSS 10 27 9 0 1 44 12 32 1
LRSS / DURBE 10 21 7 0 3 31 12 19 2
LRSS / GROBIŅAS SC 10 17 5 2 3 33 22 11 3
BROCĒNU NBJSS 10 11 3 2 5 14 20 -6 4
SALDUS SS 10 8 2 2 6 12 25 -13 5
KULDĪGAS NSS 10 3 1 0 9 13 56 -43 6
FT U16
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFK SALDUS 4 10 3 1 0 25 11 14 1
TALSU NSS 4 9 3 0 1 28 15 13 2
LRSS / GROBIŅAS SC 4 6 2 0 2 26 13 13 3
SALDUS SS 4 2 0 2 2 13 41 -28 4
LRSS / FK NĪCA 4 1 0 1 3 9 21 -12 5

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
28.11.2015 10:00 FT U14 LRSS / DURBE 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
28.11.2015 10:45 FT U14 LRSS / DURBE 9 : 1 KULDĪGAS NSS
28.11.2015 11:30 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 10 : 3 KULDĪGAS NSS
05.12.2015 10:00 FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 13 TALSU NSS
05.12.2015 10:45 FT U14 TALSU NSS 6 : 0 SALDUS SS
05.12.2015 1100 FT U11 SALDUS SS 2 0 : 8 SALDUS SS
05.12.2015 11:23 FT U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 2 KULDĪGAS NSS
05.12.2015 11:30 FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 1 SALDUS SS
05.12.2015 11:46 FT U11 SALDUS SS 2 1 : 5 LRSS / PRIEKULE
05.12.2015 12:09 FT U11 KULDĪGAS NSS 2 : 1 SALDUS SS
05.12.2015 12:32 FT U11 TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 LRSS / PRIEKULE
05.12.2015 12:55 FT U11 KULDĪGAS NSS 6 : 0 SALDUS SS 2
05.12.2015 13:18 FT U11 SALDUS SS 2 : 3 LRSS / PRIEKULE
05.12.2015 13:41 FT U11 SALDUS SS 2 0 : 5 TNSS / FK LAIDZE
05.12.2015 14:04 FT U11 LRSS / PRIEKULE 1 : 4 KULDĪGAS NSS
05.12.2015 14:27 FT U11 SALDUS SS 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
12.12.2015 11:00 FT U14 SALDUS SS 2 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
12.12.2015 11:35 FT U14 BROCĒNU NBJSS 1 : 4 LRSS / DURBE
12.12.2015 12:10 FT U12 SALDUS SS 0 : 9 FA VENTSPILS 1
12.12.2015 12:45 FT U12 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 FA VENTSPILS 2
12.12.2015 13:20 FT U14 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
12.12.2015 13:55 FT U14 SALDUS SS 1 : 2 LRSS / DURBE
12.12.2015 14:30 FT U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 7 FA VENTSPILS 1
12.12.2015 15:05 FT U12 SALDUS SS 0 : 8 FA VENTSPILS 2
13.12.2015 11:00 FT U10 FA VENTSPILS 1 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
13.12.2015 11:23 FT U10 FA VENTSPILS 2 0 : 2 SALDUS SS
13.12.2015 11:46 FT U10 KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
13.12.2015 12:09 FT U10 FA VENTSPILS 1 1 : 0 SALDUS SS
13.12.2015 12:32 FT U10 FA VENTSPILS 2 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
13.12.2015 12:55 FT U10 KULDĪGAS NSS 0 : 2 SALDUS SS
13.12.2015 13:18 FT U10 FA VENTSPILS 1 4 : 1 LRSS / VAIŅODE
13.12.2015 13:41 FT U10 FA VENTSPILS 2 8 : 1 BROCĒNU NBJSS
13.12.2015 14:04 FT U10 KULDĪGAS NSS 3 : 2 LRSS / VAIŅODE
19.12.2015 11:00 FT U12 SALDUS SS 7 : 1 TALSU NSS
19.12.2015 11:35 FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 4 BROCĒNU NBJSS
19.12.2015 12:10 FT U12 SALDUS SS 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.12.2015 12:45 FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 5 TALSU NSS
19.12.2015 13:20 FT U12 TALSU NSS 1 : 8 BROCĒNU NBJSS
19.12.2015 13:55 FT U14 TALSU NSS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
20.12.2015 11:00 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 0 : 1 BROCĒNU NBJSS
20.12.2015 11:35 FT U13 FA VENTSPILS 1 2 : 1 SALDUS SS
20.12.2015 12:20 FT U13 FA VENTSPILS 1 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
20.12.2015 12:35 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 SALDUS SS
21.12.2015 13:00 FT U16 TALSU NSS 15 : 2 SALDUS SS
07.01.2016 17:30 FT U16 JFK SALDUS 4 : 4 SALDUS SS
09.01.2016 11:00 FT U14 LRSS / DURBE 5 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
09.01.2016 11:00 FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 3 SALDUS SS
09.01.2016 11:45 FT U14 LRSS / DURBE 1 : 3 TALSU NSS
09.01.2016 11:45 FT U14 BROCĒNU NBJSS 0 : 0 SALDUS SS
09.01.2016 12:30 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 4 TALSU NSS
09.01.2016 12:30 FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 3 BROCĒNU NBJSS
12.01.2016 18:00 FT U16 TALSU NSS 6 : 1 LRSS / FK NĪCA
14.01.2016 17:00 FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
16.01.2016 11:00 FT U11 FA VENTSPILS 1 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
16.01.2016 11:23 FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 3 FK LIEPĀJA 5
16.01.2016 11:46 FT U11 FA VENTSPILS 3 1 : 1 FK LIEPĀJA 4
16.01.2016 12:09 FT U11 FA VENTSPILS 1 3 : 2 FK LIEPĀJA 5
16.01.2016 12:32 FT U11 FA VENTSPILS 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 4
16.01.2016 12:55 FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 2 FK LIEPĀJA 3
16.01.2016 13:18 FT U11 FA VENTSPILS 1 5 : 0 FK LIEPĀJA 4
16.01.2016 13:41 FT U11 FA VENTSPILS 2 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
16.01.2016 14:04 FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 FK LIEPĀJA 5
17.01.2016 10:00 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 KULDĪGAS NSS
17.01.2016 10:45 FT U13 FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
17.01.2016 11:00 FT U10 FK LIEPĀJA 1 2 : 1 SALDUS SS
17.01.2016 11:23 FT U10 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 BROCĒNU NBJSS
17.01.2016 11:30 FT U13 FA VENTSPILS 1 3 : 1 KULDĪGAS NSS
17.01.2016 11:46 FT U10 FK LIEPĀJA 6 0 : 1 SALDUS SS
17.01.2016 12:09 FT U10 FK LIEPĀJA 1 10 : 0 BROCĒNU NBJSS
17.01.2016 12:32 FT U10 FK LIEPĀJA 2 1 : 1 TALSU NSS
17.01.2016 12:55 FT U10 FK LIEPĀJA 6 7 : 0 BROCĒNU NBJSS
17.01.2016 13:18 FT U10 FK LIEPĀJA 1 2 : 1 TALSU NSS
17.01.2016 13:41 FT U10 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 SALDUS SS
17.01.2016 14:04 FT U10 FK LIEPĀJA 6 1 : 2 TALSU NSS
17.01.2016 14:30 FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 FK LIEPĀJA 2
17.01.2016 15:05 FT U12 BROCĒNU NBJSS 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
17.01.2016 15:30 FT U10 LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FK LIEPĀJA 5
17.01.2016 15:50 FT U12 BROCĒNU NBJSS 7 : 1 FK LIEPĀJA 2
17.01.2016 15:53 FT U10 FK LIEPĀJA 3 2 : 1 FK LIEPĀJA 4
17.01.2016 16:16 FT U10 LRSS / FK NĪCA 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
17.01.2016 16:25 FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 FK LIEPĀJA 3
17.01.2016 16:39 FT U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 FK LIEPĀJA 5
17.01.2016 17:02 FT U10 FK LIEPĀJA 3 2 : 3 LRSS / VAIŅODE
17.01.2016 17:25 FT U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
17.01.2016 17:48 FT U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 1 LRSS / VAIŅODE
17.01.2016 18:11 FT U10 LRSS / FK NĪCA 4 : 0 FK LIEPĀJA 3
17.01.2016 18:34 FT U10 LRSS / VAIŅODE 5 : 0 FK LIEPĀJA 4
17.01.2016 18:57 FT U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 0 FK LIEPĀJA 3
19.01.2016 19:00 FT U16 JFK SALDUS 9 : 2 TALSU NSS
23.01.2016 11:00 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FK LIEPĀJA 2
23.01.2016 11:35 FT U13 SALDUS SS 6 : 0 FK LIEPĀJA 3
23.01.2016 12:20 FT U13 SALDUS SS 2 : 4 FK LIEPĀJA 2
23.01.2016 12:55 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 0 FK LIEPĀJA 3
23.01.2016 14:00 FT U16 SALDUS SS 2 : 17 LRSS / GROBIŅAS SC
24.01.2016 11:00 FT U11 FK LIEPĀJA 4 1 : 2 LRSS / PRIEKULE
24.01.2016 11:23 FT U11 FK LIEPĀJA 5 0 : 5 KULDĪGAS NSS
24.01.2016 11:46 FT U11 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 LRSS / PRIEKULE
24.01.2016 12:09 FT U11 FK LIEPĀJA 4 1 : 3 KULDĪGAS NSS
24.01.2016 12:32 FT U11 FK LIEPĀJA 5 1 : 4 TNSS / FK LAIDZE
24.01.2016 12:55 FT U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 3 KULDĪGAS NSS
24.01.2016 13:18 FT U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
24.01.2016 13:41 FT U11 FK LIEPĀJA 5 2 : 1 LRSS / PRIEKULE
24.01.2016 14:04 FT U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 3 TNSS / FK LAIDZE
30.01.2016 11:00 FT U12 FK LIEPĀJA 2 2 : 4 SALDUS SS
30.01.2016 11:00 FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 6 FA VENTSPILS 1
30.01.2016 11:00 FT U14 TALSU NSS 2 : 1 LRSS / DURBE
30.01.2016 11:35 FT U12 FK LIEPĀJA 3 4 : 1 TALSU NSS
30.01.2016 11:35 FT U12 FK LIEPĀJA 1 4 : 1 FA VENTSPILS 2
30.01.2016 11:35 FT U14 KULDĪGAS NSS 0 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
30.01.2016 12:20 FT U12 FK LIEPĀJA 3 3 : 1 SALDUS SS
30.01.2016 12:20 FT U12 FK LIEPĀJA 1 0 : 3 FA VENTSPILS 1
30.01.2016 12:20 FT U14 KULDĪGAS NSS 0 : 4 LRSS / DURBE
30.01.2016 12:55 FT U12 FK LIEPĀJA 2 2 : 3 TALSU NSS
30.01.2016 12:55 FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 FA VENTSPILS 2
30.01.2016 12:55 FT U14 TALSU NSS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
31.01.2016 10:00 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 FK LIEPĀJA 1
31.01.2016 10:45 FT U13 FK LIEPĀJA 1 0 : 2 SALDUS SS
31.01.2016 11:30 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 2 SALDUS SS
31.01.2016 12:30 FT U11 LRSS / PRIEKULE 0 : 1 FK LIEPĀJA 1
31.01.2016 12:53 FT U11 FK LIEPĀJA 2 4 : 0 FK LIEPĀJA 3
31.01.2016 13:16 FT U11 LRSS / PRIEKULE 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
31.01.2016 13:39 FT U11 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
31.01.2016 14:02 FT U11 LRSS / PRIEKULE 1 : 1 FK LIEPĀJA 3
31.01.2016 14:25 FT U11 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 FK LIEPĀJA 2
04.02.2016 17:30 FT U16 SALDUS SS 5 : 5 LRSS / FK NĪCA
06.02.2016 10:00 FT U13 FK LIEPĀJA 2 10 : 0 FK LIEPĀJA 3
06.02.2016 11:00 FT U11 FA VENTSPILS 1 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
06.02.2016 11:23 FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 4 SALDUS SS
06.02.2016 11:46 FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
06.02.2016 12:09 FT U11 FA VENTSPILS 1 4 : 2 SALDUS SS
06.02.2016 12:15 FT U11 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 FK LIEPĀJA 5
06.02.2016 12:32 FT U11 FA VENTSPILS 2 2 : 0 SALDUS SS 2
06.02.2016 12:38 FT U11 FK LIEPĀJA 2 5 : 1 FK LIEPĀJA 4
06.02.2016 12:55 FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 SALDUS SS
06.02.2016 13:01 FT U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 3 FK LIEPĀJA 5
06.02.2016 13:18 FT U11 FA VENTSPILS 1 7 : 0 SALDUS SS 2
06.02.2016 13:24 FT U11 FK LIEPĀJA 1 6 : 0 FK LIEPĀJA 4
06.02.2016 13:41 FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 4 TNSS / FK LAIDZE
06.02.2016 13:47 FT U11 FK LIEPĀJA 2 5 : 1 LRSS / FK NĪCA
06.02.2016 14:04 FT U11 FA VENTSPILS 3 4 : 0 SALDUS SS 2
06.02.2016 14:10 FT U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 1 FK LIEPĀJA 4
06.02.2016 14:33 FT U11 FK LIEPĀJA 1 7 : 0 LRSS / FK NĪCA
06.02.2016 14:56 FT U11 FK LIEPĀJA 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 5
06.02.2016 15:19 FT U11 FK LIEPĀJA 3 2 : 3 LRSS / FK NĪCA
06.02.2016 8:30 FT U13 FK LIEPĀJA 1 0 : 5 FK LIEPĀJA 2
06.02.2016 9:15 FT U13 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
07.02.2016 10:00 FT U10 LRSS / FK NĪCA 0 : 1 FK LIEPĀJA 1
07.02.2016 10:23 FT U10 LRSS / FK NĪCA 2 : 2 FK LIEPĀJA 6
07.02.2016 10:46 FT U10 FK LIEPĀJA 1 3 : 0 FK LIEPĀJA 2
07.02.2016 11:00 FT U14 BROCĒNU NBJSS 2 : 1 SALDUS SS
07.02.2016 11:09 FT U10 LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FK LIEPĀJA 2
07.02.2016 11:32 FT U10 FK LIEPĀJA 1 4 : 1 FK LIEPĀJA 6
07.02.2016 11:45 FT U14 BROCĒNU NBJSS 0 : 2 TALSU NSS
07.02.2016 11:55 FT U10 FK LIEPĀJA 2 3 : 1 FK LIEPĀJA 6
07.02.2016 12:30 FT U14 SALDUS SS 1 : 4 TALSU NSS
07.02.2016 13:15 FT U12 SALDUS SS 3 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
07.02.2016 14:05 FT U12 TALSU NSS 0 : 13 FK LIEPĀJA 1
07.02.2016 14:50 FT U12 TALSU NSS 0 : 9 LRSS / GROBIŅAS SC
07.02.2016 15:25 FT U12 SALDUS SS 2 : 5 FK LIEPĀJA 1
08.02.2016 17:00 FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 5 JFK SALDUS
13.02.2016 10:00 FT U12 FK LIEPĀJA 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 3
13.02.2016 10:45 FT U12 FK LIEPĀJA 1 6 : 0 FK LIEPĀJA 2
13.02.2016 11:00 FT U10 FA VENTSPILS 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 3
13.02.2016 11:00 FT U10 TALSU NSS 5 : 2 BROCĒNU NBJSS
13.02.2016 11:23 FT U10 FA VENTSPILS 2 3 : 0 FK LIEPĀJA 4
13.02.2016 11:23 FT U10 SALDUS SS 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
13.02.2016 11:30 FT U12 FK LIEPĀJA 3 3 : 5 FK LIEPĀJA 2
13.02.2016 11:46 FT U10 KULDĪGAS NSS 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
13.02.2016 11:46 FT U10 TALSU NSS 0 : 0 SALDUS SS
13.02.2016 12:09 FT U10 FA VENTSPILS 1 7 : 1 FK LIEPĀJA 4
13.02.2016 12:09 FT U10 BROCĒNU NBJSS 2 : 5 LRSS / VAIŅODE
13.02.2016 12:32 FT U10 FA VENTSPILS 2 2 : 0 FK LIEPĀJA 3
13.02.2016 12:32 FT U10 SALDUS SS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
13.02.2016 12:55 FT U10 KULDĪGAS NSS 4 : 0 FK LIEPĀJA 4
13.02.2016 12:55 FT U10 TALSU NSS 3 : 0 LRSS / VAIŅODE
13.02.2016 13:18 FT U10 FA VENTSPILS 1 1 : 0 LRSS / FK NĪCA
13.02.2016 13:41 FT U10 FA VENTSPILS 2 1 : 1 FK LIEPĀJA 5
13.02.2016 14:04 FT U10 KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
13.02.2016 14:27 FT U10 FA VENTSPILS 1 4 : 0 FK LIEPĀJA 5
13.02.2016 14:50 FT U10 FA VENTSPILS 2 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
13.02.2016 15:13 FT U10 KULDĪGAS NSS 3 : 0 FK LIEPĀJA 5
14.02.2016 10:00 FT U11 FA VENTSPILS 1 7 : 0 FA VENTSPILS 2
14.02.2016 10:23 FT U11 FA VENTSPILS 1 2 : 2 FA VENTSPILS 3
14.02.2016 10:46 FT U11 FA VENTSPILS 3 6 : 2 FA VENTSPILS 2
14.02.2016 11:09 FT U11 FA VENTSPILS 1 4 : 4 KULDĪGAS NSS
14.02.2016 11:32 FT U11 FA VENTSPILS 3 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
14.02.2016 11:55 FT U11 FA VENTSPILS 2 2 : 7 KULDĪGAS NSS
14.02.2016 12:18 FT U11 FA VENTSPILS 1 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
14.02.2016 12:30 FT U13 FA VENTSPILS 1 0 : 2 FK LIEPĀJA 1
14.02.2016 12:41 FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 KULDĪGAS NSS
14.02.2016 13:04 FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 2 LRSS / FK NĪCA
14.02.2016 13:05 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 1 : 8 LRSS / GROBIŅAS SC
14.02.2016 14:40 FT U13 FA VENTSPILS 1 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.02.2016 15:15 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 3 FK LIEPĀJA 1
20.02.2016 10:00 FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 FK LIEPĀJA 1
20.02.2016 10:45 FT U12 FK LIEPĀJA 1 14 : 0 BROCĒNU NBJSS
20.02.2016 11:00 FT U11 FK LIEPĀJA 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
20.02.2016 11:23 FT U11 FK LIEPĀJA 2 3 : 2 KULDĪGAS NSS
20.02.2016 11:30 FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 3 BROCĒNU NBJSS
20.02.2016 11:46 FT U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
20.02.2016 12:09 FT U11 FK LIEPĀJA 1 2 : 1 KULDĪGAS NSS
20.02.2016 12:15 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 SALDUS SS
20.02.2016 12:32 FT U11 FK LIEPĀJA 2 3 : 3 SALDUS SS
20.02.2016 12:50 FT U14 LRSS / DURBE 1 : 0 BROCĒNU NBJSS
20.02.2016 12:55 FT U11 FK LIEPĀJA 3 4 : 0 SALDUS SS 2
20.02.2016 13:18 FT U11 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 SALDUS SS
20.02.2016 13:40 FT U14 LRSS / DURBE 1 : 2 SALDUS SS
20.02.2016 13:41 FT U11 FK LIEPĀJA 3 1 : 7 KULDĪGAS NSS
20.02.2016 14:04 FT U11 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 TNSS / FK LAIDZE
20.02.2016 14:15 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 BROCĒNU NBJSS
20.02.2016 14:27 FT U11 FK LIEPĀJA 1 9 : 0 SALDUS SS 2
20.02.2016 14:50 FT U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 1 SALDUS SS
20.02.2016 15:13 FT U11 FK LIEPĀJA 2 6 : 0 SALDUS SS 2
21.02.2016 10:00 FT U10 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 3
21.02.2016 10:23 FT U10 FK LIEPĀJA 2 4 : 0 FK LIEPĀJA 4
21.02.2016 10:46 FT U10 FK LIEPĀJA 6 2 : 0 FK LIEPĀJA 3
21.02.2016 11:00 FT U10 TALSU NSS 1 : 0 FA VENTSPILS 1
21.02.2016 11:09 FT U10 FK LIEPĀJA 1 8 : 0 FK LIEPĀJA 4
21.02.2016 11:25 FT U10 KULDĪGAS NSS 3 : 2 FA VENTSPILS 2
21.02.2016 11:32 FT U10 FK LIEPĀJA 2 1 : 6 FK LIEPĀJA 5
21.02.2016 11:50 FT U12 TALSU NSS 1 : 0 FA VENTSPILS 2
21.02.2016 11:55 FT U10 FK LIEPĀJA 6 2 : 3 LRSS / VAIŅODE
21.02.2016 12:00 FT U16 JFK SALDUS 7 : 2 LRSS / FK NĪCA
21.02.2016 12:18 FT U10 FK LIEPĀJA 1 4 : 2 FK LIEPĀJA 5
21.02.2016 12:25 FT U10 TALSU NSS 0 : 2 FA VENTSPILS 2
21.02.2016 12:41 FT U10 FK LIEPĀJA 6 4 : 0 FK LIEPĀJA 4
21.02.2016 12:50 FT U10 KULDĪGAS NSS 0 : 5 FA VENTSPILS 1
21.02.2016 13:04 FT U10 FK LIEPĀJA 2 6 : 1 FK LIEPĀJA 3
21.02.2016 13:15 FT U12 TALSU NSS 1 : 5 FA VENTSPILS 1
21.02.2016 13:27 FT U10 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 LRSS / VAIŅODE
21.02.2016 13:30 FT U16 TALSU NSS 5 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
21.02.2016 13:50 FT U10 FK LIEPĀJA 6 2 : 2 FK LIEPĀJA 5
21.02.2016 13:50 FT U10 TALSU NSS 3 : 1 KULDĪGAS NSS
21.02.2016 14:13 FT U10 FK LIEPĀJA 2 0 : 2 LRSS / VAIŅODE
21.02.2016 14:15 FT U10 FA VENTSPILS 1 1 : 0 FA VENTSPILS 2
21.02.2016 14:40 FT U12 FA VENTSPILS 1 6 : 0 FA VENTSPILS 2
25.02.2016 16:00 FT U13 FK LIEPĀJA 2 6 : 0 KULDĪGAS NSS
25.02.2016 16:35 FT U13 FK LIEPĀJA 3 1 : 4 BROCĒNU NBJSS
25.02.2016 17:20 FT U13 FK LIEPĀJA 3 4 : 0 KULDĪGAS NSS
25.02.2016 17:55 FT U13 FK LIEPĀJA 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
05.03.2016 10:00 FT U11 FK LIEPĀJA 4 1 : 0 FK LIEPĀJA 5
05.03.2016 10:00 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 KULDĪGAS NSS
05.03.2016 10:23 FT U11 LRSS / FK NĪCA 2 : 0 SALDUS SS
05.03.2016 10:46 FT U11 FK LIEPĀJA 5 3 : 0 SALDUS SS 2
05.03.2016 11:09 FT U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 0 LRSS / FK NĪCA
05.03.2016 11:32 FT U11 FK LIEPĀJA 5 2 : 2 SALDUS SS
05.03.2016 11:35 FT U13 FK LIEPĀJA 1 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
05.03.2016 11:55 FT U11 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 SALDUS SS 2
05.03.2016 12:18 FT U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 3 SALDUS SS
05.03.2016 12:20 FT U13 FK LIEPĀJA 1 4 : 1 KULDĪGAS NSS
05.03.2016 12:41 FT U11 FK LIEPĀJA 5 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
05.03.2016 12:55 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
05.03.2016 13:04 FT U11 FK LIEPĀJA 4 2 : 1 SALDUS SS 2
05.03.2016 13:30 FT U11 FA VENTSPILS 1 2 : 3 FK LIEPĀJA 2
05.03.2016 13:53 FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 6 FK LIEPĀJA 1
05.03.2016 14:16 FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
05.03.2016 14:39 FT U11 FA VENTSPILS 1 3 : 2 FK LIEPĀJA 1
05.03.2016 15:02 FT U11 FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / PRIEKULE
05.03.2016 15:25 FT U11 FA VENTSPILS 3 1 : 2 FK LIEPĀJA 1
05.03.2016 15:48 FT U11 FA VENTSPILS 1 0 : 0 LRSS / PRIEKULE
05.03.2016 16:11 FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 5 FK LIEPĀJA 2
05.03.2016 16:34 FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 0 LRSS / PRIEKULE
06.03.2016 11:00 FT U10 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
06.03.2016 11:00 FT U10 TALSU NSS 1 : 0 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 11:00 FT U12 FA VENTSPILS 1 13 : 0 FK LIEPĀJA 2
06.03.2016 11:23 FT U10 FK LIEPĀJA 2 1 : 2 FA VENTSPILS 1
06.03.2016 11:23 FT U10 BROCĒNU NBJSS 3 : 2 FK LIEPĀJA 4
06.03.2016 11:35 FT U12 FA VENTSPILS 2 2 : 8 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 11:46 FT U10 FK LIEPĀJA 6 4 : 1 FA VENTSPILS 2
06.03.2016 11:46 FT U10 SALDUS SS 1 : 1 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 12:09 FT U10 FK LIEPĀJA 1 0 : 3 FA VENTSPILS 1
06.03.2016 12:09 FT U10 TALSU NSS 8 : 0 FK LIEPĀJA 4
06.03.2016 12:20 FT U12 FA VENTSPILS 1 5 : 0 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 12:32 FT U10 FK LIEPĀJA 2 1 : 2 KULDĪGAS NSS
06.03.2016 12:32 FT U10 BROCĒNU NBJSS 0 : 3 FK LIEPĀJA 5
06.03.2016 12:55 FT U10 FK LIEPĀJA 6 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.03.2016 12:55 FT U10 SALDUS SS 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
06.03.2016 12:55 FT U12 FA VENTSPILS 2 0 : 2 FK LIEPĀJA 2
06.03.2016 13:18 FT U10 FK LIEPĀJA 1 3 : 2 KULDĪGAS NSS
06.03.2016 13:18 FT U10 TALSU NSS 3 : 1 FK LIEPĀJA 5
06.03.2016 13:41 FT U10 FK LIEPĀJA 2 3 : 3 FA VENTSPILS 2
06.03.2016 13:41 FT U10 SALDUS SS 3 : 0 FK LIEPĀJA 4
06.03.2016 14:04 FT U10 FK LIEPĀJA 6 4 : 1 KULDĪGAS NSS
06.03.2016 14:04 FT U10 BROCĒNU NBJSS 0 : 2 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 14:27 FT U10 TALSU NSS 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
06.03.2016 14:50 FT U10 SALDUS SS 0 : 1 FK LIEPĀJA 5
06.03.2016 15:13 FT U10 BROCĒNU NBJSS 0 : 7 LRSS / FK NĪCA
12.03.2016 11:00 FT U13 FA VENTSPILS 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 2
12.03.2016 11:00 FT U13 SALDUS SS 3 : 5 BROCĒNU NBJSS
12.03.2016 11:35 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 FK LIEPĀJA 3
12.03.2016 11:45 FT U13 SALDUS SS 5 : 1 KULDĪGAS NSS
12.03.2016 12:20 FT U13 FA VENTSPILS 1 7 : 1 FK LIEPĀJA 3
12.03.2016 12:30 FT U13 BROCĒNU NBJSS 2 : 1 KULDĪGAS NSS
12.03.2016 12:55 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 4 : 1 FK LIEPĀJA 2
Rādīt ierakstus