F8 U10 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS JZ 12 31 10 1 1 71 19 52 1
LIEPĀJAS FS VN 12 28 9 1 2 69 18 51 2
KULDĪGAS NSS 12 28 9 1 2 63 12 51 3
DKSS / GROBIŅAS SC 9 21 7 0 2 54 11 43 4
BROCĒNU BJSS 12 18 6 0 6 41 49 -8 5
TALSU NSS 2 12 18 6 0 6 56 53 3 6
DKSS / PĀVILOSTA 12 18 6 0 6 32 31 1 7
DKSS / VAIŅODE 12 9 3 0 9 35 53 -18 8
SALDUS SS 2 15 7 2 1 12 35 89 -54 9
SK UGĀLE 12 0 0 0 12 7 128 -121 10
F8 U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS ST 8 24 8 0 0 65 1 64 1
LIEPĀJAS FS VN 8 21 7 0 1 39 8 31 2
LIEPĀJAS FS VN 2 8 10 3 1 4 20 22 -2 3
FA VENTSPILS AS 8 9 3 0 5 14 34 -20 4
SALDUS SS 10 7 2 1 7 13 42 -29 5
TALSU NSS 10 6 2 0 8 15 59 -44 6
F8 U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS AB 10 24 7 3 0 36 10 26 1
FA VENTSPILS ST 10 19 6 1 3 28 18 10 2
LIEPĀJAS FS AO 1 6 15 5 0 1 45 5 40 3
KULDĪGAS NSS 8 14 4 2 2 24 9 15 4
TALSU NSS 8 9 3 0 5 19 30 -11 5
DKSS / FK NĪCA 8 5 1 2 5 17 33 -16 6
DKSS / GROBIŅAS SC 8 4 1 1 6 11 40 -29 7
LIEPĀJAS FS AO 2 6 1 0 1 5 9 44 -35 8
F8 U12 Attīstība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
BROCĒNU BJSS 8 21 7 0 1 48 14 34 1
LIEPĀJAS FS JR 8 18 6 0 2 25 15 10 2
DKSS / FK NĪCA 8 15 5 0 3 29 11 18 3
KULDĪGAS NSS 6 12 4 0 2 17 9 8 4
TALSU NSS 6 6 2 0 4 23 21 2 5
FA VENTSPILS AB 6 3 1 0 5 4 27 -23 6
LIEPĀJAS FS JZ 8 0 0 0 8 5 54 -49 7
F8 U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS AS 8 21 7 0 1 31 8 23 1
SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 10 16 5 1 4 22 22 0 2
KULDĪGAS NSS 8 16 5 1 2 14 14 0 3
FA VENTSPILS AB 8 14 4 2 2 16 11 5 4
FA VENTSPILS AZ 8 8 2 2 4 7 10 -3 5
KULDĪGAS NSS 2 8 7 2 1 5 18 21 -3 6
LIEPĀJAS FS AO 8 1 0 1 7 6 28 -22 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
22.04.2022 16:00 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
22.04.2022 16:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 0 : 1 FA VENTSPILS AB
22.04.2022 17:20 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 3 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
22.04.2022 18:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
22.04.2022 18:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB 3 : 1 KULDĪGAS NSS
23.04.2022 10:00 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC 9 : 0 DKSS / VAIŅODE
23.04.2022 10:40 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 6 : 3 SALDUS SS 2
23.04.2022 11:20 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 7 : 0 SALDUS SS 2
23.04.2022 12:00 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC 6 : 0 BROCĒNU BJSS
23.04.2022 12:40 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 4 : 3 BROCĒNU BJSS
23.04.2022 13:20 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC 15 : 0 SALDUS SS 2
28.04.2022 16:00 F8 U11 Elite TALSU NSS 1 : 7 FA VENTSPILS ST
28.04.2022 16:40 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 1 FA VENTSPILS AB
28.04.2022 17:20 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 4 : 3 FA VENTSPILS ST
28.04.2022 18:00 F8 U11 Elite TALSU NSS 0 : 8 KULDĪGAS NSS
30.04.2022 10:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 8 : 0 FA VENTSPILS AS
30.04.2022 10:40 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 12 : 0 TALSU NSS
30.04.2022 11:20 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 3 : 2 TALSU NSS
30.04.2022 15:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 6 : 1 LIEPĀJAS FS VN 2
30.04.2022 15:40 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 4 : 0 SALDUS SS
30.04.2022 16:20 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 2 3 : 1 SALDUS SS
03.05.2022 16:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 0 : 3 FA VENTSPILS AB
03.05.2022 16:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 2 FA VENTSPILS AZ
03.05.2022 16:45 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 2 FA VENTSPILS AB
03.05.2022 16:45 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 : 2 FA VENTSPILS AZ
05.05.2022 16:00 F8 U11 Elite DKSS / GROBIŅAS SC 6 : 2 LIEPĀJAS FS AO 2
05.05.2022 16:40 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 0 : 10 LIEPĀJAS FS AO 1
05.05.2022 17:20 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 4 : 4 LIEPĀJAS FS AO 2
05.05.2022 18:00 F8 U11 Elite DKSS / GROBIŅAS SC 0 : 11 LIEPĀJAS FS AO 1
07.05.2022 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 11 : 0 SK UGĀLE
07.05.2022 10:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 7 : 3 SALDUS SS 2
07.05.2022 11:20 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 2 : 9 SALDUS SS 2
07.05.2022 12:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 12 : 0 TALSU NSS 2
07.05.2022 12:40 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 2 : 7 TALSU NSS 2
07.05.2022 13:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 : 2 SALDUS SS 2
10.05.2022 16:00 F8 U12 Attīstība FA VENTSPILS AB 0 : 4 LIEPĀJAS FS JR
10.05.2022 16:00 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 9 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
10.05.2022 16:45 F8 U12 Attīstība FA VENTSPILS AB 2 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
10.05.2022 16:45 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS JR
12.05.2022 16:00 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 5 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
12.05.2022 16:40 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JR 2 : 1 DKSS / FK NĪCA
12.05.2022 17:20 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 0 : 6 BROCĒNU BJSS
12.05.2022 18:00 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS JR
12.05.2022 18:40 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 4 : 1 DKSS / FK NĪCA
13.05.2022 16:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 0 : 5 FA VENTSPILS ST
13.05.2022 16:40 F8 U10 Elite TALSU NSS 7 : 0 FA VENTSPILS AS
13.05.2022 17:20 F8 U10 Elite SALDUS SS 6 : 3 FA VENTSPILS AS
13.05.2022 18:00 F8 U10 Elite TALSU NSS 0 : 13 FA VENTSPILS ST
13.05.2022 18:40 F8 U10 Elite SALDUS SS 1 : 0 TALSU NSS
16.05.2022 16:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 0 LIEPĀJAS FS AO
16.05.2022 16:40 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 7 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
16.05.2022 17:20 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 : 6 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.05.2022 16:00 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 12 DKSS / PĀVILOSTA
18.05.2022 16:00 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 1 : 6 LIEPĀJAS FS JZ
18.05.2022 16:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS VN
18.05.2022 16:40 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 14 LIEPĀJAS FS JZ
18.05.2022 17:20 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 1 : 5 LIEPĀJAS FS VN
18.05.2022 17:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 : 0 DKSS / PĀVILOSTA
18.05.2022 18:00 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 4 : 1 DKSS / PĀVILOSTA
18.05.2022 18:40 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 1 : 10 LIEPĀJAS FS VN
18.05.2022 18:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
19.05.2022 16:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 4 : 0 LIEPĀJAS FS VN
19.05.2022 16:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 3 : 0 LIEPĀJAS FS VN 2
19.05.2022 16:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 6 : 0 LIEPĀJAS FS VN 2
19.05.2022 16:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 0 : 5 LIEPĀJAS FS VN
23.05.2022 16:00 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 7 : 1 FA VENTSPILS AB
23.05.2022 16:40 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 5 : 0 FA VENTSPILS AB
23.05.2022 17:20 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 1 : 3 KULDĪGAS NSS
26.05.2022 16:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST 2 : 3 LIEPĀJAS FS AO 1
26.05.2022 16:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 10 : 0 LIEPĀJAS FS AO 2
26.05.2022 16:45 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST 5 : 1 LIEPĀJAS FS AO 2
26.05.2022 16:45 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 3 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
28.05.2022 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 0 : 1 KULDĪGAS NSS
28.05.2022 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB 1 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
28.05.2022 10:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 0 : 3 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
28.05.2022 10:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB 2 : 3 KULDĪGAS NSS 2
28.05.2022 11:20 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 2 KULDĪGAS NSS 2
02.06.2022 10:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 0 DKSS / GROBIŅAS SC
02.06.2022 10:40 F8 U11 Elite TALSU NSS 6 : 2 DKSS / FK NĪCA
02.06.2022 11:20 F8 U11 Elite TALSU NSS 4 : 2 DKSS / GROBIŅAS SC
02.06.2022 12:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 0 DKSS / FK NĪCA
07.06.2022 10:00 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 3 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
07.06.2022 10:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 4 : 8 LIEPĀJAS FS VN
07.06.2022 10:40 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 6 : 3 DKSS / PĀVILOSTA
07.06.2022 10:40 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 3 : 5 LIEPĀJAS FS VN
07.06.2022 11:20 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 2 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
07.06.2022 11:20 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 1 : 4 DKSS / PĀVILOSTA
07.06.2022 12:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 1 : 10 LIEPĀJAS FS JZ
07.06.2022 12:40 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 0 : 8 LIEPĀJAS FS VN
07.06.2022 12:40 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 0 : 2 DKSS / PĀVILOSTA
09.06.2022 10:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 11 : 0 LIEPĀJAS FS AO 2
09.06.2022 10:00 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 2 : 2 DKSS / GROBIŅAS SC
09.06.2022 10:45 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 9 : 0 DKSS / GROBIŅAS SC
09.06.2022 10:45 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 8 : 2 LIEPĀJAS FS AO 2
12.06.2022 10:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 5 : 2 TALSU NSS
12.06.2022 10:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST 3 : 2 KULDĪGAS NSS
12.06.2022 10:45 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 1 : 1 FA VENTSPILS ST
12.06.2022 10:45 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 2 TALSU NSS
14.06.2022 10:00 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 7 : 5 DKSS / VAIŅODE
14.06.2022 10:00 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 7 BROCĒNU BJSS
14.06.2022 10:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 1 : 3 DKSS / GROBIŅAS SC
14.06.2022 10:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 2 : 4 BROCĒNU BJSS
14.06.2022 11:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 : 1 DKSS / VAIŅODE
14.06.2022 11:20 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 11 DKSS / GROBIŅAS SC
14.06.2022 12:00 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 1 : 9 DKSS / VAIŅODE
14.06.2022 12:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 0 : 2 BROCĒNU BJSS
14.06.2022 12:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 3 : 6 DKSS / GROBIŅAS SC
15.06.2022 14:30 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS JR
15.06.2022 14:30 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA 6 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
15.06.2022 15:15 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JR 7 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
15.06.2022 15:15 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA 1 : 2 KULDĪGAS NSS
15.06.2022 16:00 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 4 : 1 KULDĪGAS NSS
19.07.2022 10:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 4 : 0 FA VENTSPILS AS
19.07.2022 10:00 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS VN 1 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
19.07.2022 10:00 F8 U10 Attistība DKSS / PĀVILOSTA 0 : 3 DKSS / GROBIŅAS SC
19.07.2022 10:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 13 : 1 SALDUS SS
19.07.2022 10:45 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS VN 2 : 4 DKSS / PĀVILOSTA
19.07.2022 10:45 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 4 : 1 DKSS / GROBIŅAS SC
19.07.2022 11:30 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 5 : 2 SALDUS SS
19.07.2022 11:30 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS VN 3 : 0 DKSS / GROBIŅAS SC
19.07.2022 11:30 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 3 : 2 DKSS / PĀVILOSTA
21.07.2022 10:00 F8 U11 Elite DKSS / GROBIŅAS SC 1 : 6 FA VENTSPILS AB
21.07.2022 10:40 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 1 : 3 FA VENTSPILS ST
21.07.2022 10:45 F8 U11 Elite DKSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 FA VENTSPILS ST
21.07.2022 10:45 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 0 : 3 FA VENTSPILS AB
26.07.2022 10:00 F8 U10 Elite TALSU NSS 0 : 11 LIEPĀJAS FS VN
26.07.2022 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 5 : 0 KULDĪGAS NSS 2
26.07.2022 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 : 3 KULDĪGAS NSS
26.07.2022 10:40 F8 U10 Elite SALDUS SS 1 : 1 LIEPĀJAS FS VN 2
26.07.2022 10:45 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 5 : 1 KULDĪGAS NSS
26.07.2022 10:45 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 0 : 6 KULDĪGAS NSS 2
26.07.2022 11:30 F8 U10 Elite SALDUS SS 1 : 4 LIEPĀJAS FS VN
26.07.2022 12:10 F8 U10 Elite TALSU NSS 1 : 4 LIEPĀJAS FS VN 2
26.07.2022 13:00 F8 U10 Elite TALSU NSS 4 : 0 SALDUS SS
28.07.2022 10:00 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA 3 : 1 TALSU NSS
28.07.2022 10:00 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 8 : 1 FA VENTSPILS AB
28.07.2022 10:45 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA 3 : 0 FA VENTSPILS AB
28.07.2022 10:45 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 10 : 4 TALSU NSS
30.07.2022 10:00 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 2 KULDĪGAS NSS 2
30.07.2022 10:45 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
30.07.2022 11:30 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 2 : 3 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
01.08.2022 10:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 1 FA VENTSPILS AB
01.08.2022 10:40 F8 U11 Elite TALSU NSS 4 : 1 FA VENTSPILS ST
01.08.2022 11:30 F8 U11 Elite TALSU NSS 0 : 2 FA VENTSPILS AB
01.08.2022 12:10 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 2 FA VENTSPILS ST
02.08.2022 10:00 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 5 : 3 LIEPĀJAS FS JR
02.08.2022 10:00 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA 9 : 2 LIEPĀJAS FS JZ
02.08.2022 10:45 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 10 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
02.08.2022 10:45 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA 5 : 0 LIEPĀJAS FS JR
09.08.2022 10:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 1 : 5 KULDĪGAS NSS
09.08.2022 10:40 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 18 TALSU NSS 2
09.08.2022 11:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 12 : 0 SK UGĀLE
09.08.2022 12:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 1 : 4 TALSU NSS 2
09.08.2022 12:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 2 : 8 KULDĪGAS NSS
09.08.2022 13:20 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 8 : 1 SK UGĀLE
11.08.2022 10:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 4 : 1 LIEPĀJAS FS VN 2
11.08.2022 10:45 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 5 : 1 TALSU NSS
11.08.2022 11:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 2 10 : 0 TALSU NSS
12.08.2022 15:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 0 : 7 LIEPĀJAS FS VN
12.08.2022 15:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 1 : 8 LIEPĀJAS FS JZ
12.08.2022 15:40 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 2 : 3 DKSS / PĀVILOSTA
12.08.2022 15:40 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 2 : 10 LIEPĀJAS FS JZ
12.08.2022 16:20 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 0 : 8 LIEPĀJAS FS VN
12.08.2022 16:20 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 8 : 0 DKSS / PĀVILOSTA
12.08.2022 17:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 2 : 11 LIEPĀJAS FS VN
12.08.2022 17:40 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 0 : 1 DKSS / PĀVILOSTA
12.08.2022 17:40 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 1 : 7 LIEPĀJAS FS JZ
16.08.2022 10:00 F8 U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 2 : 4 LIEPĀJAS FS AS
16.08.2022 10:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB 3 : 1 LIEPĀJAS FS AO
16.08.2022 11:20 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 0 : 2 LIEPĀJAS FS AS
16.08.2022 12:00 F8 U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AO
16.08.2022 12:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 1 : 1 FA VENTSPILS AB
18.08.2022 10:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 - : - LIEPĀJAS FS AO 2
18.08.2022 10:00 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA - : - DKSS / GROBIŅAS SC
18.08.2022 10:45 F8 U11 Elite DKSS / GROBIŅAS SC - : - LIEPĀJAS FS AO 2
18.08.2022 10:45 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS AO 1
20.08.2022 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ - : - KULDĪGAS NSS
20.08.2022 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB - : - KULDĪGAS NSS 2
20.08.2022 10:45 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ - : - KULDĪGAS NSS 2
20.08.2022 10:45 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB - : - KULDĪGAS NSS
23.08.2022 15:00 F8 U10 Attistība SK UGĀLE - : - BROCĒNU BJSS
23.08.2022 15:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS - : - DKSS / GROBIŅAS SC
23.08.2022 15:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 - : - DKSS / VAIŅODE
23.08.2022 15:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS - : - BROCĒNU BJSS
23.08.2022 16:20 F8 U10 Attistība SK UGĀLE - : - DKSS / VAIŅODE
23.08.2022 16:20 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 - : - DKSS / GROBIŅAS SC
23.08.2022 17:00 F8 U10 Attistība SK UGĀLE - : - DKSS / GROBIŅAS SC
23.08.2022 17:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS - : - DKSS / VAIŅODE
23.08.2022 17:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 - : - BROCĒNU BJSS
25.08.2022 10:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB - : - DKSS / GROBIŅAS SC
25.08.2022 10:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST - : - DKSS / FK NĪCA
25.08.2022 10:45 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB - : - DKSS / FK NĪCA
25.08.2022 10:45 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST - : - DKSS / GROBIŅAS SC
29.08.2022 10:00 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JR - : - LIEPĀJAS FS JZ
29.08.2022 10:00 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS - : - FA VENTSPILS AB
29.08.2022 10:45 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS - : - TALSU NSS
29.08.2022 10:45 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ - : - FA VENTSPILS AB
29.08.2022 11:30 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JR - : - TALSU NSS
30.08.2022 10:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN - : - FA VENTSPILS ST
30.08.2022 10:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 2 - : - FA VENTSPILS AS
30.08.2022 10:45 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN - : - FA VENTSPILS AS
30.08.2022 10:45 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 2 - : - FA VENTSPILS ST
03.09.2022 10:00 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC - : - DKSS / PĀVILOSTA
03.09.2022 10:40 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS VN - : - LIEPĀJAS FS JZ
03.09.2022 11:20 F8 U10 Attistība DKSS / PĀVILOSTA - : - LIEPĀJAS FS VN
03.09.2022 12:00 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC - : - LIEPĀJAS FS JZ
03.09.2022 12:40 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ - : - DKSS / PĀVILOSTA
03.09.2022 13:20 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC - : - LIEPĀJAS FS VN
Rādīt ierakstus