F8 U10 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 6 16 5 1 0 33 3 30 1
DKSS / GROBIŅAS SC 3 9 3 0 0 30 0 30 2
TALSU NSS 2 6 9 3 0 3 20 29 -9 3
LIEPĀJAS FS VN 3 6 2 0 1 16 4 12 4
LIEPĀJAS FS JZ 3 6 2 0 1 20 5 15 5
DKSS / VAIŅODE 3 6 2 0 1 11 12 -1 6
SALDUS SS 2 6 4 1 1 4 17 39 -22 7
BROCĒNU BJSS 3 3 1 0 2 9 13 -4 8
DKSS / PĀVILOSTA 3 3 1 0 2 13 6 7 9
SK UGĀLE 6 0 0 0 6 5 63 -58 10
F8 U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS ST 6 18 6 0 0 48 0 48 1
LIEPĀJAS FS VN 4 9 3 0 1 15 5 10 2
FA VENTSPILS AS 6 6 2 0 4 9 28 -19 3
SALDUS SS 5 6 2 0 3 8 15 -7 4
TALSU NSS 5 3 1 0 4 9 29 -20 5
LIEPĀJAS FS VN 2 4 3 1 0 3 4 16 -12 6
F8 U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS AO 1 2 6 2 0 0 21 0 21 1
FA VENTSPILS AB 2 4 1 1 0 5 4 1 2
KULDĪGAS NSS 2 4 1 1 0 9 1 8 3
DKSS / GROBIŅAS SC 2 3 1 0 1 6 13 -7 4
FA VENTSPILS ST 2 3 1 0 1 10 5 5 5
DKSS / FK NĪCA 2 1 0 1 1 4 14 -10 6
LIEPĀJAS FS AO 2 2 1 0 1 1 6 10 -4 7
TALSU NSS 2 0 0 0 2 1 15 -14 8
F8 U12 Attīstība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS JR 4 12 4 0 0 12 3 9 1
KULDĪGAS NSS 4 9 3 0 1 14 4 10 2
TALSU NSS 4 6 2 0 2 18 8 10 3
BROCĒNU BJSS 2 6 2 0 0 10 1 9 4
FA VENTSPILS AB 4 3 1 0 3 3 16 -13 5
LIEPĀJAS FS JZ 4 0 0 0 4 1 22 -21 6
DKSS / FK NĪCA 2 0 0 0 2 2 6 -4 7
F8 U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS AB 4 9 3 0 1 9 5 4 1
LIEPĀJAS FS AS 4 9 3 0 1 15 5 10 2
FA VENTSPILS AZ 4 7 2 1 1 6 3 3 3
SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 4 6 2 0 2 12 14 -2 4
KULDĪGAS NSS 2 3 1 0 1 3 4 -1 5
LIEPĀJAS FS AO 4 1 0 1 3 4 15 -11 6
KULDĪGAS NSS 2 2 0 0 0 2 3 6 -3 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
22.04.2022 16:00 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
22.04.2022 16:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 0 : 1 FA VENTSPILS AB
22.04.2022 17:20 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 3 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
22.04.2022 18:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
22.04.2022 18:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB 3 : 1 KULDĪGAS NSS
23.04.2022 10:00 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC 9 : 0 DKSS / VAIŅODE
23.04.2022 10:40 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 6 : 3 SALDUS SS 2
23.04.2022 11:20 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 7 : 0 SALDUS SS 2
23.04.2022 12:00 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC 6 : 0 BROCĒNU BJSS
23.04.2022 12:40 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 4 : 3 BROCĒNU BJSS
23.04.2022 13:20 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC 15 : 0 SALDUS SS 2
28.04.2022 16:00 F8 U11 Elite TALSU NSS 1 : 7 FA VENTSPILS ST
28.04.2022 16:40 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 1 FA VENTSPILS AB
28.04.2022 17:20 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 4 : 3 FA VENTSPILS ST
28.04.2022 18:00 F8 U11 Elite TALSU NSS 0 : 8 KULDĪGAS NSS
30.04.2022 10:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 8 : 0 FA VENTSPILS AS
30.04.2022 10:40 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 12 : 0 TALSU NSS
30.04.2022 11:20 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 3 : 2 TALSU NSS
30.04.2022 15:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 6 : 1 LIEPĀJAS FS VN 2
30.04.2022 15:40 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 4 : 0 SALDUS SS
30.04.2022 16:20 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 2 3 : 1 SALDUS SS
03.05.2022 16:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 0 : 3 FA VENTSPILS AB
03.05.2022 16:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 2 FA VENTSPILS AZ
03.05.2022 16:45 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 2 FA VENTSPILS AB
03.05.2022 16:45 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 : 2 FA VENTSPILS AZ
05.05.2022 16:00 F8 U11 Elite DKSS / GROBIŅAS SC 6 : 2 LIEPĀJAS FS AO 2
05.05.2022 16:40 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 0 : 10 LIEPĀJAS FS AO 1
05.05.2022 17:20 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 4 : 4 LIEPĀJAS FS AO 2
05.05.2022 18:00 F8 U11 Elite DKSS / GROBIŅAS SC 0 : 11 LIEPĀJAS FS AO 1
07.05.2022 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 11 : 0 SK UGĀLE
07.05.2022 10:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 7 : 3 SALDUS SS 2
07.05.2022 11:20 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 2 : 9 SALDUS SS 2
07.05.2022 12:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 12 : 0 TALSU NSS 2
07.05.2022 12:40 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 2 : 7 TALSU NSS 2
07.05.2022 13:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 : 2 SALDUS SS 2
10.05.2022 16:00 F8 U12 Attīstība FA VENTSPILS AB 0 : 4 LIEPĀJAS FS JR
10.05.2022 16:00 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 9 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
10.05.2022 16:45 F8 U12 Attīstība FA VENTSPILS AB 2 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
10.05.2022 16:45 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS JR
12.05.2022 16:00 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 5 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
12.05.2022 16:40 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JR 2 : 1 DKSS / FK NĪCA
12.05.2022 17:20 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 0 : 6 BROCĒNU BJSS
12.05.2022 18:00 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS JR
12.05.2022 18:40 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 4 : 1 DKSS / FK NĪCA
13.05.2022 16:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 0 : 5 FA VENTSPILS ST
13.05.2022 16:40 F8 U10 Elite TALSU NSS 7 : 0 FA VENTSPILS AS
13.05.2022 17:20 F8 U10 Elite SALDUS SS 6 : 3 FA VENTSPILS AS
13.05.2022 18:00 F8 U10 Elite TALSU NSS 0 : 13 FA VENTSPILS ST
13.05.2022 18:40 F8 U10 Elite SALDUS SS 1 : 0 TALSU NSS
16.05.2022 16:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 0 LIEPĀJAS FS AO
16.05.2022 16:40 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 7 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
16.05.2022 17:20 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 : 6 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.05.2022 16:00 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 12 DKSS / PĀVILOSTA
18.05.2022 16:00 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 1 : 6 LIEPĀJAS FS JZ
18.05.2022 16:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS VN
18.05.2022 16:40 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 14 LIEPĀJAS FS JZ
18.05.2022 17:20 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 1 : 5 LIEPĀJAS FS VN
18.05.2022 17:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 : 0 DKSS / PĀVILOSTA
18.05.2022 18:00 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 4 : 1 DKSS / PĀVILOSTA
18.05.2022 18:40 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 1 : 10 LIEPĀJAS FS VN
18.05.2022 18:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
19.05.2022 16:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 4 : 0 LIEPĀJAS FS VN
19.05.2022 16:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 3 : 0 LIEPĀJAS FS VN 2
19.05.2022 16:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 6 : 0 LIEPĀJAS FS VN 2
19.05.2022 16:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 0 : 5 LIEPĀJAS FS VN
23.05.2022 16:00 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 7 : 1 FA VENTSPILS AB
23.05.2022 16:40 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 5 : 0 FA VENTSPILS AB
23.05.2022 17:20 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 1 : 3 KULDĪGAS NSS
26.05.2022 16:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST - : - LIEPĀJAS FS AO 1
26.05.2022 16:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB - : - LIEPĀJAS FS AO 2
26.05.2022 16:45 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST - : - LIEPĀJAS FS AO 2
26.05.2022 16:45 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB - : - LIEPĀJAS FS AO 1
28.05.2022 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ - : - KULDĪGAS NSS
28.05.2022 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB - : - SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
28.05.2022 10:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ - : - SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
28.05.2022 10:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB - : - KULDĪGAS NSS 2
28.05.2022 11:20 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS - : - KULDĪGAS NSS 2
02.06.2022 10:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - DKSS / GROBIŅAS SC
02.06.2022 10:40 F8 U11 Elite TALSU NSS - : - DKSS / FK NĪCA
02.06.2022 11:20 F8 U11 Elite TALSU NSS - : - DKSS / GROBIŅAS SC
02.06.2022 12:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - DKSS / FK NĪCA
07.06.2022 10:00 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE - : - LIEPĀJAS FS JZ
07.06.2022 10:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 - : - LIEPĀJAS FS VN
07.06.2022 10:40 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS - : - DKSS / PĀVILOSTA
07.06.2022 10:40 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE - : - LIEPĀJAS FS VN
07.06.2022 11:20 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS - : - LIEPĀJAS FS JZ
07.06.2022 11:20 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 - : - DKSS / PĀVILOSTA
07.06.2022 12:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 - : - LIEPĀJAS FS JZ
07.06.2022 12:40 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS - : - LIEPĀJAS FS VN
07.06.2022 12:40 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE - : - DKSS / PĀVILOSTA
09.06.2022 10:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 - : - LIEPĀJAS FS AO 2
09.06.2022 10:00 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA - : - DKSS / GROBIŅAS SC
09.06.2022 10:45 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 - : - DKSS / GROBIŅAS SC
09.06.2022 10:45 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS AO 2
11.06.2022 10:00 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS - : - LIEPĀJAS FS JR
11.06.2022 10:00 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS JZ
11.06.2022 10:45 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JR - : - LIEPĀJAS FS JZ
11.06.2022 10:45 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA - : - KULDĪGAS NSS
11.06.2022 11:30 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS - : - KULDĪGAS NSS
12.06.2022 10:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB - : - TALSU NSS
12.06.2022 10:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST - : - KULDĪGAS NSS
12.06.2022 10:45 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB - : - FA VENTSPILS ST
12.06.2022 10:45 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - TALSU NSS
14.06.2022 10:00 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 - : - DKSS / VAIŅODE
14.06.2022 10:00 F8 U10 Attistība SK UGĀLE - : - BROCĒNU BJSS
14.06.2022 10:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS - : - DKSS / GROBIŅAS SC
14.06.2022 10:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 - : - BROCĒNU BJSS
14.06.2022 11:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS - : - DKSS / VAIŅODE
14.06.2022 11:20 F8 U10 Attistība SK UGĀLE - : - DKSS / GROBIŅAS SC
14.06.2022 12:00 F8 U10 Attistība SK UGĀLE - : - DKSS / VAIŅODE
14.06.2022 12:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS - : - BROCĒNU BJSS
14.06.2022 12:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 - : - DKSS / GROBIŅAS SC
Rādīt ierakstus