F8 U10 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 4 8 13 4 1 3 23 14 9 1
KULDĪGAS NSS 3 8 13 3 4 1 33 23 10 2
LIEPĀJAS FS JZ 8 12 3 3 2 21 16 5 3
LIEPĀJAS FS AS 2 8 8 2 2 4 28 26 2 4
TALSU NSS 8 8 2 2 4 18 44 -26 5
F8 U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 6 18 6 0 0 31 3 28 1
LIEPĀJAS FS AS 1 6 18 6 0 0 40 5 35 2
KULDĪGAS NSS 1 8 14 4 2 2 24 18 6 3
TNSS / SABILE 6 10 3 1 2 22 9 13 4
BROCĒNU NBJSS 6 9 3 0 3 10 16 -6 5
KULDĪGAS NSS 2 8 7 2 1 5 6 20 -14 6
FA VENTSPILS 2 6 3 1 0 5 12 30 -18 7
LRSS / FK NĪCA 6 3 1 0 5 8 19 -11 8
FA VENTSPILS 3 6 2 0 2 4 5 38 -33 9
F8 U11 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 2 6 15 5 0 1 23 4 19 1
SALDUS SS 2 6 13 4 1 1 14 5 9 2
LIEPĀJAS FS AV/AO 6 12 4 0 2 16 17 -1 3
TALSU NSS 6 9 2 3 1 8 6 2 4
LRSS / VAIŅODE 6 7 2 1 3 18 18 0 5
LRSS / GROBIŅAS SC 6 2 0 2 4 5 14 -9 6
BROCĒNU NBJSS 6 1 0 1 5 6 26 -20 7
F8 U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS AO 7 18 6 0 1 33 7 26 1
FA VENTSPILS 1 7 18 6 0 1 34 3 31 2
LRSS / FK NĪCA 7 18 6 0 1 19 9 10 3
SALDUS SS 7 12 4 0 3 21 19 2 4
KULDĪGAS NSS 1 7 9 3 0 4 20 28 -8 5
LIEPĀJAS FS AV 7 4 1 1 5 8 19 -11 6
LIEPĀJAS FS AS 7 4 1 1 5 8 29 -21 7
FA VENTSPILS 2 7 0 0 0 7 9 38 -29 8
F8 U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS JR 1 8 24 8 0 0 30 2 28 1
FA VENTSPILS 1 8 22 7 1 0 29 4 25 2
BROCĒNU NBJSS / SSS 10 21 7 0 3 41 14 27 3
LIEPĀJAS FS AO 10 19 6 1 3 21 17 4 4
KULDĪGAS NSS 10 16 5 1 4 28 17 11 5
FA VENTSPILS 2 8 15 5 0 3 18 17 1 6
LRSS / FK NĪCA 10 13 4 1 5 12 19 -7 7
TALSU NSS 10 7 2 1 7 7 33 -26 8
LIEPĀJAS RSS 10 7 2 1 7 14 27 -13 9
LIEPĀJAS FS JR 2 8 3 1 0 7 9 31 -22 10
LIEPĀJAS FS AV 10 2 0 2 8 11 39 -28 11

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
02.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 4 : 1 BROCĒNU NBJSS / SSS
02.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 2 : 4 LIEPĀJAS RSS
02.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 1 : 5 BROCĒNU NBJSS / SSS
02.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 3 : 0 LIEPĀJAS RSS
04.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 3 : 0 TALSU NSS
04.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 3 : 3 KULDĪGAS NSS
04.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 2 : 2 TALSU NSS
04.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 3 : 1 KULDĪGAS NSS
07.07.2020 10:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 12 : 0 FA VENTSPILS 3
07.07.2020 10:50 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 FA VENTSPILS 2
07.07.2020 11:40 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 6 : 1 FA VENTSPILS 3
09.07.2020 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
09.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AO
09.07.2020 10:40 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV
09.07.2020 10:50 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 0 TALSU NSS
09.07.2020 11:30 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 1 : 2 LIEPĀJAS FS AO
09.07.2020 11:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 5 : 1 TALSU NSS
09.07.2020 12:10 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 6 : 1 LIEPĀJAS FS AV
11.07.2020 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 2 : 1 KULDĪGAS NSS 4
11.07.2020 10:50 F8 U10 Attistība TALSU NSS 6 : 6 KULDĪGAS NSS 3
11.07.2020 11:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 3 : 3 KULDĪGAS NSS 4
14.07.2020 10:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 0 : 2 FA VENTSPILS 1
14.07.2020 10:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 4 : 1 FA VENTSPILS 2
14.07.2020 10:00 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 2 KULDĪGAS NSS 1
14.07.2020 10:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 8 : 1 KULDĪGAS NSS 2
14.07.2020 10:40 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 8 : 2 FA VENTSPILS 2
14.07.2020 10:50 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 0 : 3 FA VENTSPILS 1
14.07.2020 10:50 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
14.07.2020 10:50 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 8 : 2 KULDĪGAS NSS 1
16.07.2020 10:00 F8 U11 Elite SALDUS SS 4 : 2 LIEPĀJAS FS AS
16.07.2020 10:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 3 : 6 LRSS / FK NĪCA
16.07.2020 10:50 F8 U11 Elite SALDUS SS 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
16.07.2020 10:50 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 6 : 0 LIEPĀJAS FS AS
18.07.2020 10:00 F8 U11 Attistība LRSS / VAIŅODE 2 : 6 KULDĪGAS NSS 2
18.07.2020 10:40 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 1 : 2 TALSU NSS
18.07.2020 11:30 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 0 : 9 KULDĪGAS NSS 2
18.07.2020 12:10 F8 U11 Attistība LRSS / VAIŅODE 2 : 2 TALSU NSS
21.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 7 : 0 LIEPĀJAS FS JR 2
21.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
21.07.2020 11:40 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 4 : 0 LRSS / FK NĪCA
23.07.2020 10:00 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 0 : 3 FA VENTSPILS 1
23.07.2020 10:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 4 : 0 KULDĪGAS NSS 2
23.07.2020 10:40 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 4 : 2 FA VENTSPILS 2
23.07.2020 10:50 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
23.07.2020 11:30 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 4 FA VENTSPILS 1
23.07.2020 11:40 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 LRSS / FK NĪCA
23.07.2020 12:10 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 9 : 1 FA VENTSPILS 2
25.07.2020 10:00 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS AS 2 5 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
25.07.2020 10:50 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 3 TALSU NSS
25.07.2020 11:40 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS AS 2 11 : 1 TALSU NSS
28.07.2020 10:00 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 0 TALSU NSS
28.07.2020 10:50 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 8 : 0 TALSU NSS
28.07.2020 11:40 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 3 BROCĒNU NBJSS / SSS
30.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 2 FA VENTSPILS 1
30.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 0 : 4 LIEPĀJAS FS AO
30.07.2020 10:40 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 2
30.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 2 : 5 LIEPĀJAS FS AO
30.07.2020 11:30 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FA VENTSPILS 1
30.07.2020 11:40 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 1 : 2 LIEPĀJAS FS JR 2
30.07.2020 12:10 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 2 FA VENTSPILS 2
01.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība SALDUS SS 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2020 10:50 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2020 11:40 F8 U11 Attistība SALDUS SS 2 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
04.08.2020 10:00 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 2 : 4 FA VENTSPILS 1
04.08.2020 10:00 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 1 FA VENTSPILS 2
04.08.2020 10:50 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 5 : 1 FA VENTSPILS 2
04.08.2020 10:50 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 4 FA VENTSPILS 1
06.08.2020 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 3 : 3 LIEPĀJAS FS AS 2
06.08.2020 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 0 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
06.08.2020 10:50 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 2 : 2 LIEPĀJAS FS JZ
06.08.2020 10:50 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 3 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
11.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
11.08.2020 10:40 F8 U11 Attistība TALSU NSS 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
11.08.2020 11:30 F8 U11 Attistība TALSU NSS 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
11.08.2020 12:10 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
13.08.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 1 : 0 LIEPĀJAS FS AO
13.08.2020 10:00 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 4 : 1 LIEPĀJAS FS AV
13.08.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 5 : 1 LIEPĀJAS FS AV
13.08.2020 10:50 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 2 LIEPĀJAS FS AO
15.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 4 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.08.2020 10:50 F8 U11 Attistība LRSS / VAIŅODE 0 : 4 SALDUS SS 2
15.08.2020 11:40 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 2 : 1 SALDUS SS 2
18.08.2020 10:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 3 : 3 KULDĪGAS NSS 1
18.08.2020 10:00 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
18.08.2020 10:00 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 3 LIEPĀJAS FS AS 1
18.08.2020 10:50 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 1 : 1 KULDĪGAS NSS 2
18.08.2020 10:50 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 1 : 1 KULDĪGAS NSS 1
18.08.2020 10:50 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 0 : 7 LIEPĀJAS FS AS 1
18.08.2020 11:40 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 2 BROCĒNU NBJSS
22.08.2020 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 7 : 0 LIEPĀJAS FS AO
22.08.2020 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 3 : 0 LIEPĀJAS FS AV
22.08.2020 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 2 : 4 KULDĪGAS NSS 4
22.08.2020 10:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 4 : 3 LIEPĀJAS FS AS 2
22.08.2020 10:50 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 0 LIEPĀJAS FS AV
22.08.2020 10:50 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 4 : 1 LIEPĀJAS FS AO
22.08.2020 11:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 0 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
22.08.2020 12:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 6 : 2 LIEPĀJAS FS AS 2
22.08.2020 12:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 0 : 5 LIEPĀJAS FS JZ
25.08.2020 10:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
25.08.2020 10:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 1 : 4 SALDUS SS
25.08.2020 10:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 1 SALDUS SS
25.08.2020 10:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 5 KULDĪGAS NSS 1
25.08.2020 11:40 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 10 : 0 KULDĪGAS NSS 1
25.08.2020 11:40 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 10 SALDUS SS
27.08.2020 10:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 5 : 0 LIEPĀJAS FS AV
27.08.2020 10:00 F8 U11 Elite LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LIEPĀJAS FS AS
27.08.2020 10:50 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 4 : 1 LIEPĀJAS FS AS
27.08.2020 10:50 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
27.08.2020 11:40 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 4 : 1 LRSS / FK NĪCA
27.08.2020 11:40 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 2 : 2 LIEPĀJAS FS AS
29.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība TALSU NSS 0 : 1 KULDĪGAS NSS 2
29.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO
29.08.2020 10:40 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 9 LRSS / VAIŅODE
29.08.2020 10:50 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 0 : 1 SALDUS SS 2
29.08.2020 11:30 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 3 : 5 LIEPĀJAS FS AV/AO
29.08.2020 11:40 F8 U11 Attistība TALSU NSS 1 : 1 SALDUS SS 2
29.08.2020 12:10 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 3 LRSS / VAIŅODE
03.09.2020 16:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 0 : 5 FA VENTSPILS 1
03.09.2020 16:40 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 2 : 1 FA VENTSPILS 2
03.09.2020 17:30 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 0 : 2 FA VENTSPILS 1
03.09.2020 18:10 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 9 : 0 FA VENTSPILS 2
05.09.2020 10:00 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 4 : 4 KULDĪGAS NSS 3
05.09.2020 10:50 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 2 LIEPĀJAS FS AS 2
05.09.2020 10:50 F8 U10 Attistība TALSU NSS 0 : 6 KULDĪGAS NSS 4
05.09.2020 11:40 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS AS 2 1 : 6 KULDĪGAS NSS 4
05.09.2020 11:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 1 : 8 KULDĪGAS NSS 3
06.09.2020 10:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 11 : 0 FA VENTSPILS 3
06.09.2020 10:00 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 9 TNSS / SABILE
06.09.2020 10:50 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 5 : 0 FA VENTSPILS 3
06.09.2020 10:50 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 3 : 1 TNSS / SABILE
08.09.2020 16:00 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 1 LIEPĀJAS FS JR 1
08.09.2020 16:40 F8 U12 Elite TALSU NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS JR 2
08.09.2020 17:30 F8 U12 Elite TALSU NSS 0 : 5 LIEPĀJAS FS JR 1
08.09.2020 18:10 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 2 LIEPĀJAS FS JR 2
10.09.2020 16:00 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 2 : 1 LIEPĀJAS RSS
10.09.2020 16:50 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 8 : 0 LIEPĀJAS RSS
10.09.2020 17:40 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 2 BROCĒNU NBJSS / SSS
15.09.2020 17:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 8 : 0 LIEPĀJAS FS AS
15.09.2020 17:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.09.2020 17:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 1 : 2 LRSS / FK NĪCA
15.09.2020 17:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 3 LIEPĀJAS FS AS
17.09.2020 16:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 1 : 5 LIEPĀJAS FS AO
17.09.2020 16:40 F8 U11 Elite SALDUS SS 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV
17.09.2020 17:30 F8 U11 Elite SALDUS SS 0 : 7 LIEPĀJAS FS AO
17.09.2020 18:10 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 4 : 1 LIEPĀJAS FS AV
22.09.2020 16:00 F8 U12 Elite TALSU NSS 2 : 1 LIEPĀJAS RSS
22.09.2020 16:40 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
22.09.2020 17:30 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 0 LIEPĀJAS RSS
22.09.2020 18:10 F8 U12 Elite TALSU NSS 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
24.09.2020 16:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 - : - FA VENTSPILS 1
24.09.2020 16:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 - : - FA VENTSPILS 2
24.09.2020 16:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 - : - FA VENTSPILS 2
24.09.2020 16:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 - : - FA VENTSPILS 1
29.09.2020 16:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - LIEPĀJAS FS AS 1
29.09.2020 16:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 - : - LRSS / FK NĪCA
29.09.2020 16:50 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - LRSS / FK NĪCA
29.09.2020 16:50 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 - : - LIEPĀJAS FS AS 1
01.10.2020 16:00 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS - : - FA VENTSPILS 3
01.10.2020 16:50 F8 U10 Elite TNSS / SABILE - : - FA VENTSPILS 3
01.10.2020 17:40 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS - : - TNSS / SABILE
Rādīt ierakstus