F8 U10 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS AS 2 4 7 2 1 1 20 8 12 1
KULDĪGAS NSS 3 4 6 1 3 0 13 12 1 2
TALSU NSS 4 5 1 2 1 13 22 -9 3
LIEPĀJAS FS JZ 4 4 1 1 2 6 10 -4 4
KULDĪGAS NSS 4 4 4 1 1 2 7 7 0 5
F8 U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 4 12 4 0 0 24 3 21 1
KULDĪGAS NSS 1 4 9 3 0 1 11 9 2 2
LIEPĀJAS FS AS 1 2 6 2 0 0 16 3 13 3
BROCĒNU NBJSS 4 6 2 0 2 8 8 0 4
FA VENTSPILS 2 4 3 1 0 3 11 19 -8 5
KULDĪGAS NSS 2 4 3 1 0 3 3 14 -11 6
TNSS / SABILE 2 3 1 0 1 9 4 5 7
LRSS / FK NĪCA 2 0 0 0 2 0 5 -5 8
FA VENTSPILS 3 2 0 0 0 2 1 18 -17 9
F8 U11 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 2 2 6 2 0 0 7 2 5 1
KULDĪGAS NSS 2 2 6 2 0 0 15 2 13 2
TALSU NSS 2 4 1 1 0 4 3 1 3
LRSS / GROBIŅAS SC 2 1 0 1 1 2 4 -2 4
BROCĒNU NBJSS 2 1 0 1 1 2 5 -3 5
LRSS / VAIŅODE 2 1 0 1 1 4 8 -4 6
LIEPĀJAS FS AV/AO 2 0 0 0 2 1 11 -10 7
F8 U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 2 6 2 0 0 5 0 5 1
LRSS / FK NĪCA 2 6 2 0 0 7 3 4 2
KULDĪGAS NSS 1 2 3 1 0 1 9 6 3 3
LIEPĀJAS FS AO 2 3 1 0 1 8 4 4 4
LIEPĀJAS FS AV 2 3 1 0 1 4 4 0 5
SALDUS SS 2 3 1 0 1 4 3 1 6
FA VENTSPILS 2 2 0 0 0 2 3 12 -9 7
LIEPĀJAS FS AS 2 0 0 0 2 2 10 -8 8
F8 U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 6 16 5 1 0 19 4 15 1
LIEPĀJAS FS AO 6 16 5 1 0 18 5 13 2
BROCĒNU NBJSS / SSS 8 15 5 0 3 31 13 18 3
LIEPĀJAS FS JR 1 4 12 4 0 0 18 1 17 4
FA VENTSPILS 2 6 9 3 0 3 11 16 -5 5
KULDĪGAS NSS 6 7 2 1 3 14 14 0 6
LIEPĀJAS RSS 6 7 2 1 3 12 11 1 7
LRSS / FK NĪCA 4 4 1 1 2 4 8 -4 8
LIEPĀJAS FS JR 2 6 3 1 0 5 6 24 -18 9
LIEPĀJAS FS AV 6 2 0 2 4 9 24 -15 10
TALSU NSS 6 1 0 1 5 3 25 -22 11

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
02.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 4 : 1 BROCĒNU NBJSS / SSS
02.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 2 : 4 LIEPĀJAS RSS
02.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 1 : 5 BROCĒNU NBJSS / SSS
02.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 3 : 0 LIEPĀJAS RSS
04.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 3 : 0 TALSU NSS
04.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 3 : 3 KULDĪGAS NSS
04.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 2 : 2 TALSU NSS
04.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 3 : 1 KULDĪGAS NSS
07.07.2020 10:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 12 : 0 FA VENTSPILS 3
07.07.2020 10:50 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 FA VENTSPILS 2
07.07.2020 11:40 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 6 : 1 FA VENTSPILS 3
09.07.2020 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
09.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AO
09.07.2020 10:40 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV
09.07.2020 10:50 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 0 TALSU NSS
09.07.2020 11:30 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 1 : 2 LIEPĀJAS FS AO
09.07.2020 11:40 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 5 : 1 TALSU NSS
09.07.2020 12:10 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 6 : 1 LIEPĀJAS FS AV
11.07.2020 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 2 : 1 KULDĪGAS NSS 4
11.07.2020 10:50 F8 U10 Attistība TALSU NSS 6 : 6 KULDĪGAS NSS 3
11.07.2020 11:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS 3 : 3 KULDĪGAS NSS 4
14.07.2020 10:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 0 : 2 FA VENTSPILS 1
14.07.2020 10:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 4 : 1 FA VENTSPILS 2
14.07.2020 10:00 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 2 KULDĪGAS NSS 1
14.07.2020 10:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 8 : 1 KULDĪGAS NSS 2
14.07.2020 10:40 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 8 : 2 FA VENTSPILS 2
14.07.2020 10:50 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 0 : 3 FA VENTSPILS 1
14.07.2020 10:50 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
14.07.2020 10:50 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 8 : 2 KULDĪGAS NSS 1
16.07.2020 10:00 F8 U11 Elite SALDUS SS 4 : 2 LIEPĀJAS FS AS
16.07.2020 10:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 3 : 6 LRSS / FK NĪCA
16.07.2020 10:50 F8 U11 Elite SALDUS SS 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
16.07.2020 10:50 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 6 : 0 LIEPĀJAS FS AS
18.07.2020 10:00 F8 U11 Attistība LRSS / VAIŅODE 2 : 6 KULDĪGAS NSS 2
18.07.2020 10:40 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 1 : 2 TALSU NSS
18.07.2020 11:30 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 0 : 9 KULDĪGAS NSS 2
18.07.2020 12:10 F8 U11 Attistība LRSS / VAIŅODE 2 : 2 TALSU NSS
21.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 7 : 0 LIEPĀJAS FS JR 2
21.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
21.07.2020 11:40 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 4 : 0 LRSS / FK NĪCA
23.07.2020 10:00 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 0 : 3 FA VENTSPILS 1
23.07.2020 10:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 4 : 0 KULDĪGAS NSS 2
23.07.2020 10:40 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 4 : 2 FA VENTSPILS 2
23.07.2020 10:50 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
23.07.2020 11:30 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 4 FA VENTSPILS 1
23.07.2020 11:40 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 LRSS / FK NĪCA
23.07.2020 12:10 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 9 : 1 FA VENTSPILS 2
25.07.2020 10:00 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS AS 2 5 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
25.07.2020 10:50 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 3 TALSU NSS
25.07.2020 11:40 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS AS 2 11 : 1 TALSU NSS
28.07.2020 10:00 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 0 TALSU NSS
28.07.2020 10:50 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 8 : 0 TALSU NSS
28.07.2020 11:40 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 3 BROCĒNU NBJSS / SSS
30.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 2 FA VENTSPILS 1
30.07.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 0 : 4 LIEPĀJAS FS AO
30.07.2020 10:40 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 2
30.07.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 2 : 5 LIEPĀJAS FS AO
30.07.2020 11:30 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FA VENTSPILS 1
30.07.2020 11:40 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 1 : 2 LIEPĀJAS FS JR 2
30.07.2020 12:10 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 2 FA VENTSPILS 2
01.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība SALDUS SS 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2020 10:50 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2020 11:40 F8 U11 Attistība SALDUS SS 2 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
04.08.2020 10:00 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 2 : 4 FA VENTSPILS 1
04.08.2020 10:00 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 1 FA VENTSPILS 2
04.08.2020 10:50 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 5 : 1 FA VENTSPILS 2
04.08.2020 10:50 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 4 FA VENTSPILS 1
06.08.2020 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 3 : 3 LIEPĀJAS FS AS 2
06.08.2020 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 0 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
06.08.2020 10:50 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 2 : 2 LIEPĀJAS FS JZ
06.08.2020 10:50 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 3 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
11.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - BROCĒNU NBJSS
11.08.2020 10:40 F8 U11 Attistība TALSU NSS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
11.08.2020 11:30 F8 U11 Attistība TALSU NSS - : - BROCĒNU NBJSS
11.08.2020 12:10 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - LRSS / GROBIŅAS SC
13.08.2020 10:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 - : - LIEPĀJAS FS AO
13.08.2020 10:00 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS AV
13.08.2020 10:50 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 - : - LIEPĀJAS FS AV
13.08.2020 10:50 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS AO
15.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO - : - LRSS / VAIŅODE
15.08.2020 10:50 F8 U11 Attistība LRSS / VAIŅODE - : - SALDUS SS 2
15.08.2020 11:40 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO - : - SALDUS SS 2
18.08.2020 10:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 - : - KULDĪGAS NSS 1
18.08.2020 10:00 F8 U10 Elite TNSS / SABILE - : - KULDĪGAS NSS 2
18.08.2020 10:00 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS AS 1
18.08.2020 10:50 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 - : - KULDĪGAS NSS 2
18.08.2020 10:50 F8 U10 Elite TNSS / SABILE - : - KULDĪGAS NSS 1
18.08.2020 10:50 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS - : - LIEPĀJAS FS AS 1
18.08.2020 11:40 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA - : - BROCĒNU NBJSS
22.08.2020 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 - : - LIEPĀJAS FS AO
22.08.2020 10:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 - : - LIEPĀJAS FS AV
22.08.2020 10:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 - : - KULDĪGAS NSS 4
22.08.2020 10:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AS 2
22.08.2020 10:50 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 - : - LIEPĀJAS FS AV
22.08.2020 10:50 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 - : - LIEPĀJAS FS AO
22.08.2020 11:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 - : - LIEPĀJAS FS JZ
22.08.2020 12:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 - : - LIEPĀJAS FS AS 2
22.08.2020 12:40 F8 U10 Attistība TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS JZ
25.08.2020 10:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FA VENTSPILS 2
25.08.2020 10:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 - : - SALDUS SS
25.08.2020 10:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 - : - SALDUS SS
25.08.2020 10:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 - : - KULDĪGAS NSS 1
25.08.2020 11:40 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 - : - KULDĪGAS NSS 1
25.08.2020 11:40 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 - : - SALDUS SS
27.08.2020 10:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO - : - LIEPĀJAS FS AV
27.08.2020 10:00 F8 U11 Elite LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS AS
27.08.2020 10:50 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO - : - LIEPĀJAS FS AS
27.08.2020 10:50 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV - : - LRSS / FK NĪCA
27.08.2020 11:40 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO - : - LRSS / FK NĪCA
27.08.2020 11:40 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV - : - LIEPĀJAS FS AS
29.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība TALSU NSS - : - KULDĪGAS NSS 2
29.08.2020 10:00 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC - : - LIEPĀJAS FS AV/AO
29.08.2020 10:40 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - LRSS / VAIŅODE
29.08.2020 10:50 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - SALDUS SS 2
29.08.2020 11:30 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO
29.08.2020 11:40 F8 U11 Attistība TALSU NSS - : - SALDUS SS 2
29.08.2020 12:10 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC - : - LRSS / VAIŅODE
Rādīt ierakstus