FT U10 Attīstība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 3 12 30 9 3 0 28 7 21 1
LRSS / FK BANDAVA 12 27 8 3 1 38 15 23 2
BROCĒNU NBJSS 16 26 7 5 4 31 27 4 3
KULDĪGAS NSS 2 12 22 7 1 4 28 14 14 4
FA VENTSPILS 12 14 3 5 4 21 20 1 5
LIEPĀJAS FS AS 2 12 11 2 5 5 15 22 -7 6
LIEPĀJAS FS JZ 12 11 3 2 7 21 34 -13 7
TALSU NSS 12 6 1 3 8 8 28 -20 8
LIEPĀJAS FS AS 1 12 6 1 3 8 9 32 -23 9
FT U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 6 18 6 0 0 29 1 28 1
TNSS / SABILE 6 13 4 1 1 20 6 14 2
KULDĪGAS NSS 6 10 3 1 2 19 8 11 3
FA VENTSPILS 2 6 9 3 0 3 7 17 -10 4
FA VENTSPILS 3 6 1 0 1 5 5 25 -20 5
LRSS / FK NĪCA 6 1 0 1 5 2 25 -23 6
FT U11 Attīstība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 2 12 28 8 4 0 37 15 22 1
LRSS / VAIŅODE 12 23 7 2 3 41 18 23 2
LIEPĀJAS FS AO 12 16 4 4 4 18 18 0 3
LRSS / GROBIŅAS SC 12 11 3 2 7 19 35 -16 4
BROCĒNU NBJSS 12 5 1 2 9 5 34 -29 5
FT U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 10 24 7 3 0 36 5 31 1
LIEPĀJAS FS AV/AO 1 7 17 5 2 0 25 0 25 2
KULDĪGAS NSS 6 15 5 0 1 32 6 26 3
LRSS / FK NĪCA 10 12 3 3 4 14 16 -2 4
LIEPĀJAS FS AS 1 10 12 4 0 6 14 30 -16 5
LIEPĀJAS FS AS 2 10 11 3 2 5 12 29 -17 6
FA VENTSPILS 6 10 3 1 2 11 9 2 7
LIEPĀJAS FS AV/AO 3 7 10 3 1 3 18 17 1 8
LIEPĀJAS FS AV/AO 2 7 9 2 3 2 14 10 4 9
TALSU NSS 6 1 0 1 5 1 24 -23 10
LIEPĀJAS FS AV/AO 4 7 0 0 0 7 4 35 -31 11
FT U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / FK NĪCA 7 19 6 1 0 25 3 22 1
KULDĪGAS NSS 6 15 5 0 1 18 4 14 2
LRSS / GROBIŅAS SC 10 15 5 0 5 17 19 -2 3
SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 10 14 4 2 4 23 18 5 4
TALSU NSS 6 13 4 1 1 13 7 6 5
FA VENTSPILS 6 13 4 1 1 20 7 13 6
LRSS / ACADEMY VITALITY 10 11 3 2 5 18 27 -9 7
LIEPĀJAS FS AV/AO 1 7 11 3 2 2 19 8 11 8
LIEPĀJAS FS JR 7 10 3 1 3 7 11 -4 9
LIEPĀJAS FS AV/AO 2 7 3 1 0 6 5 19 -14 10
LRSS / FK BANDAVA 10 0 0 0 10 4 46 -42 11
FT U13
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TALSU NSS 8 19 6 1 1 40 8 32 1
LRSS / GROBIŅAS SC 8 18 6 0 2 46 12 34 2
BROCĒNU NBJSS / SSS 1 8 15 5 0 3 46 19 27 3
LIEPĀJAS FS RK 8 7 2 1 5 10 37 -27 4
BROCĒNU NBJSS / SSS 2 8 0 0 0 8 3 69 -66 5
FT U14
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TALSU NSS 6 13 4 1 1 15 5 10 1
LRSS / FK NĪCA 6 11 3 2 1 13 9 4 2
BROCĒNU NBJSS / SSS 6 6 2 0 4 12 18 -6 3
LRSS / GROBIŅAS SC 6 4 1 1 4 4 12 -8 4
FT U15
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 6 16 5 1 0 44 14 30 1
SALDUS SS 6 9 3 0 3 35 40 -5 2
BROCĒNU NBJSS 6 6 2 0 4 25 34 -9 3
FK BANDAVA / PRIEKULE 6 4 1 1 4 26 42 -16 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
23.11.2019 10:00 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
23.11.2019 10:25 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 5 LRSS / FK BANDAVA
23.11.2019 10:50 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 5 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 11:15 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 3 LIEPĀJAS FS JZ
23.11.2019 11:40 FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 4 : 3 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 12:05 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
23.11.2019 12:30 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 0 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 12:55 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 4 LRSS / FK BANDAVA
23.11.2019 13:20 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 13:45 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 3 LRSS / FK BANDAVA
26.11.2019 18:00 FT U15 BROCĒNU NBJSS 3 : 5 KULDĪGAS NSS
29.11.2019 18:00 FT U15 FK BANDAVA / PRIEKULE 3 : 12 SALDUS SS
30.11.2019 10:00 FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
30.11.2019 10:25 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
30.11.2019 10:50 FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
30.11.2019 11:00 FT U13 LIEPĀJAS FS RK 2 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS 2
30.11.2019 11:15 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 7 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
30.11.2019 11:40 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 BROCĒNU NBJSS / SSS 1
30.11.2019 11:40 FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
30.11.2019 12:05 FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
30.11.2019 12:20 FT U13 TALSU NSS 6 : 2 LIEPĀJAS FS RK
30.11.2019 12:30 FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 2 LIEPĀJAS FS AS 1
30.11.2019 12:55 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
30.11.2019 13:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 1 : 7 LRSS / GROBIŅAS SC
30.11.2019 13:20 FT U11 Elite FA VENTSPILS 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
30.11.2019 13:40 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 1 : 6 TALSU NSS
07.12.2019 10:00 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 2 : 2 FA VENTSPILS
07.12.2019 10:00 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
07.12.2019 10:25 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 1 TALSU NSS
07.12.2019 10:25 FT U12 Elite LRSS / FK NĪCA 2 : 0 LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 10:50 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 1 FA VENTSPILS
07.12.2019 10:50 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
07.12.2019 11:00 FT U14 TALSU NSS 1 : 1 LRSS / FK NĪCA
07.12.2019 11:15 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 1 : 2 TALSU NSS
07.12.2019 11:15 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 1 : 1 LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 11:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
07.12.2019 11:40 FT U12 Elite TALSU NSS 2 : 1 FA VENTSPILS
07.12.2019 11:40 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 0 : 1 LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 12:05 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 0 : 2 KULDĪGAS NSS
07.12.2019 12:05 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 2 : 2 LRSS / FK NĪCA
07.12.2019 12:30 FT U14 LRSS / FK NĪCA 3 : 1 BROCĒNU NBJSS / SSS
07.12.2019 13:10 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 3 TALSU NSS
10.12.2019 18:00 FT U15 BROCĒNU NBJSS 7 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
14.12.2019 10:00 FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 10:25 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 4 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 10:50 FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
14.12.2019 11:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 1 : 13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1
14.12.2019 11:15 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 11:40 FT U13 LIEPĀJAS FS RK 0 : 9 LRSS / GROBIŅAS SC
14.12.2019 11:40 FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 2 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 12:05 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 3 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
14.12.2019 12:20 FT U13 TALSU NSS 17 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS 2
14.12.2019 12:30 FT U11 Elite SALDUS SS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 12:55 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 1 : 5 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 13:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 7 : 0 LIEPĀJAS FS RK
14.12.2019 13:20 FT U11 Elite SALDUS SS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
14.12.2019 13:40 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 TALSU NSS
14.12.2019 13:45 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 1 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 14:10 FT U11 Elite SALDUS SS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 14:35 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 3 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
15.12.2019 10:00 FT U10 Attīstība TALSU NSS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 10:25 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 2 : 5 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 10:50 FT U10 Attīstība TALSU NSS 1 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 11:15 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 2 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 11:40 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 3 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 12:05 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 2 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 12:30 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 1 : 1 LRSS / FK BANDAVA
15.12.2019 12:55 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 5 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 13:20 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 6 : 3 LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 13:45 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 3 : 0 LRSS / FK BANDAVA
15.12.2019 14:10 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 4 : 2 LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 14:35 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 4 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 15:00 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 5 LRSS / FK BANDAVA
15.12.2019 15:25 FT U10 Attīstība TALSU NSS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 15:50 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 5 : 1 LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 16:15 FT U10 Attīstība TALSU NSS 1 : 1 LRSS / FK BANDAVA
21.12.2019 11:00 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 LRSS / FK NĪCA
21.12.2019 11:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS 4 : 1 TALSU NSS
21.12.2019 12:30 FT U14 TALSU NSS 2 : 0 LRSS / FK NĪCA
21.12.2019 13:10 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 3 BROCĒNU NBJSS / SSS
23.12.2019 10:00 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 1 : 8 KULDĪGAS NSS
23.12.2019 10:25 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 5 FA VENTSPILS
23.12.2019 10:50 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 1 : 2 KULDĪGAS NSS
23.12.2019 11:15 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 TALSU NSS
23.12.2019 11:40 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 2 : 5 FA VENTSPILS
23.12.2019 12:05 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 1 : 5 TALSU NSS
23.12.2019 12:30 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 KULDĪGAS NSS
23.12.2019 12:55 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 1 : 1 TALSU NSS
23.12.2019 13:20 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 0 : 6 FA VENTSPILS
28.12.2019 16:00 FT U15 FK BANDAVA / PRIEKULE 2 : 10 KULDĪGAS NSS
03.01.2020 10:10 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 4 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
03.01.2020 10:35 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 3 5 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
03.01.2020 8:30 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 3 2 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
03.01.2020 8:55 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 4 0 : 8 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
03.01.2020 9:20 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 1 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
03.01.2020 9:45 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
04.01.2020 10:00 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 2 : 1 KULDĪGAS NSS 2
04.01.2020 10:25 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 2 : 1 TALSU NSS
04.01.2020 10:50 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 2 : 0 FA VENTSPILS
04.01.2020 11:15 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 6 : 0 TALSU NSS
04.01.2020 11:40 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 2 : 2 FA VENTSPILS
04.01.2020 12:05 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 3 : 2 TALSU NSS
04.01.2020 12:30 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 1 FA VENTSPILS
04.01.2020 12:55 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 2 KULDĪGAS NSS 3
04.01.2020 13:20 FT U10 Attīstība TALSU NSS 0 : 3 FA VENTSPILS
04.01.2020 13:45 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 0 KULDĪGAS NSS 2
07.01.2020 18:00 FT U15 SALDUS SS 6 : 5 FK BANDAVA / PRIEKULE
11.01.2020 11:00 FT U15 KULDĪGAS NSS 12 : 1 SALDUS SS
11.01.2020 11:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 10 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS 2
11.01.2020 11:40 FT U13 LIEPĀJAS FS RK 1 : 1 TALSU NSS
11.01.2020 12:20 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 2 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
11.01.2020 13:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 0 : 2 TALSU NSS
11.01.2020 13:40 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 LIEPĀJAS FS RK
12.01.2020 10:00 FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 LRSS / VAIŅODE
12.01.2020 10:00 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 0 FA VENTSPILS 2
12.01.2020 10:25 FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 0 : 5 SALDUS SS 2
12.01.2020 10:25 FT U10 Elite TNSS / SABILE 4 : 1 FA VENTSPILS 3
12.01.2020 10:50 FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 0 BROCĒNU NBJSS
12.01.2020 10:50 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 1 : 2 FA VENTSPILS 2
12.01.2020 11:15 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 2 : 1 LIEPĀJAS FS AO
12.01.2020 11:15 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 1 TNSS / SABILE
12.01.2020 11:40 FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
12.01.2020 11:40 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 0 : 7 FA VENTSPILS 1
12.01.2020 12:05 FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 LIEPĀJAS FS AO
12.01.2020 12:05 FT U10 Elite TNSS / SABILE 4 : 1 FA VENTSPILS 2
12.01.2020 12:30 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
12.01.2020 12:55 FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 SALDUS SS 2
12.01.2020 13:20 FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 0 : 1 BROCĒNU NBJSS
12.01.2020 13:45 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 2 : 4 SALDUS SS 2
14.01.2020 18:00 FT U15 SALDUS SS 4 : 6 BROCĒNU NBJSS
18.01.2020 10:00 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 1 : 2 LIEPĀJAS FS JR
18.01.2020 10:25 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
18.01.2020 10:50 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 1 : 3 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
18.01.2020 11:00 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 0 LRSS / FK NĪCA
18.01.2020 11:15 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 4 : 2 LIEPĀJAS FS JR
18.01.2020 11:40 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 0 : 5 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
18.01.2020 11:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 4 TALSU NSS
18.01.2020 12:05 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
18.01.2020 12:30 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 3 : 0 LIEPĀJAS FS JR
18.01.2020 12:30 FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS 4 : 7 LRSS / FK NĪCA
18.01.2020 12:55 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 1 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
18.01.2020 13:10 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 TALSU NSS
18.01.2020 13:20 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 3 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
18.01.2020 13:45 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 LIEPĀJAS FS JR
18.01.2020 14:10 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 2 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
18.01.2020 14:35 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 2 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
21.01.2020 18:00 FT U15 BROCĒNU NBJSS 5 : 7 SALDUS SS
23.01.2020 18:00 FT U15 KULDĪGAS NSS 3 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
25.01.2020 10:00 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 0 : 0 LRSS / FK NĪCA
25.01.2020 10:25 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 1 : 4 LIEPĀJAS FS AS 2
25.01.2020 10:50 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 0 : 0 SALDUS SS
25.01.2020 11:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 1 : 4 LIEPĀJAS FS RK
25.01.2020 11:15 FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 2 LIEPĀJAS FS AS 1
25.01.2020 11:40 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 3 SALDUS SS
25.01.2020 11:40 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 1 : 5 TALSU NSS
25.01.2020 12:05 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 5 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
25.01.2020 12:20 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 14 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS 2
25.01.2020 12:30 FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 1 SALDUS SS
25.01.2020 12:55 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 7 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
25.01.2020 13:00 FT U13 LIEPĀJAS FS RK 0 : 7 BROCĒNU NBJSS / SSS 1
25.01.2020 13:20 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 1 : 5 SALDUS SS
25.01.2020 13:40 FT U13 TALSU NSS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
25.01.2020 13:45 FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 3 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
26.01.2020 10:00 FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 7 FA VENTSPILS 1
26.01.2020 10:00 FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
26.01.2020 10:25 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
26.01.2020 10:25 FT U11 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
26.01.2020 10:50 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 2 FA VENTSPILS 2
26.01.2020 10:50 FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 1 : 1 SALDUS SS 2
26.01.2020 11:15 FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 6 FA VENTSPILS 1
26.01.2020 11:15 FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
26.01.2020 11:40 FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 2 FA VENTSPILS 2
26.01.2020 11:40 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 0 : 2 SALDUS SS 2
26.01.2020 12:05 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 3 FA VENTSPILS 1
26.01.2020 12:05 FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
26.01.2020 12:30 FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 5 SALDUS SS 2
26.01.2020 12:55 FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 3 : 1 LRSS / VAIŅODE
26.01.2020 13:20 FT U11 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 1 SALDUS SS 2
26.01.2020 13:45 FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 6 LRSS / VAIŅODE
31.01.2020 18:00 FT U15 FK BANDAVA / PRIEKULE 10 : 4 BROCĒNU NBJSS
01.02.2020 10:00 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 0 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
01.02.2020 10:25 FT U12 Elite LRSS / FK NĪCA 3 : 0 LRSS / ACADEMY VITALITY
01.02.2020 10:50 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 8 : 0 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 11:15 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 4 LRSS / FK NĪCA
01.02.2020 11:40 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 3 : 3 LRSS / ACADEMY VITALITY
01.02.2020 12:05 FT U12 Elite LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 12:30 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
01.02.2020 12:55 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 4 : 0 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 13:20 FT U12 Elite LRSS / FK NĪCA 6 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
01.02.2020 13:45 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 0 : 7 LRSS / GROBIŅAS SC
01.02.2020 14:00 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
01.02.2020 14:25 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 3 : 2 LIEPĀJAS FS JZ
01.02.2020 14:50 FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 4 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
01.02.2020 15:15 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
01.02.2020 15:40 FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 5 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
01.02.2020 16:05 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 2 : 2 LIEPĀJAS FS AS 1
01.02.2020 16:30 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 2 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 16:55 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 1 LIEPĀJAS FS AS 1
01.02.2020 17:20 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 4 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 17:45 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
04.02.2020 18:00 FT U15 SALDUS SS 5 : 9 KULDĪGAS NSS
08.02.2020 10:00 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 8 : 0 TALSU NSS
08.02.2020 10:25 FT U11 Elite FA VENTSPILS 0 : 2 SALDUS SS
08.02.2020 10:50 FT U11 Elite FA VENTSPILS 5 : 1 TALSU NSS
08.02.2020 11:15 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 5 SALDUS SS
08.02.2020 11:40 FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 7 SALDUS SS
08.02.2020 12:05 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 1 FA VENTSPILS
09.02.2020 10:00 FT U10 Elite TNSS / SABILE 5 : 0 FA VENTSPILS 3
09.02.2020 10:00 FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
09.02.2020 10:25 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 8 : 0 LRSS / FK NĪCA
09.02.2020 10:25 FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 0 LIEPĀJAS FS AO
09.02.2020 10:50 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 1 : 1 LRSS / FK NĪCA
09.02.2020 10:50 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
09.02.2020 11:15 FT U10 Elite TNSS / SABILE 1 : 1 KULDĪGAS NSS
09.02.2020 11:15 FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 3 : 3 LIEPĀJAS FS AO
09.02.2020 11:40 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 2 : 6 KULDĪGAS NSS
09.02.2020 11:40 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 6 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
09.02.2020 12:05 FT U10 Elite TNSS / SABILE 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
09.02.2020 12:05 FT U11 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 3 LIEPĀJAS FS AO
09.02.2020 12:30 FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 3 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
09.02.2020 12:55 FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
09.02.2020 13:20 FT U11 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
09.02.2020 13:45 FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.02.2020 10:00 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 2 KULDĪGAS NSS 3
15.02.2020 10:25 FT U10 Attīstība TALSU NSS 0 : 3 BROCĒNU NBJSS
15.02.2020 10:50 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 0 : 0 KULDĪGAS NSS 3
15.02.2020 11:15 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 0 : 1 BROCĒNU NBJSS
15.02.2020 11:40 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 1 : 1 TALSU NSS
15.02.2020 12:05 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
15.02.2020 12:30 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 TALSU NSS
15.02.2020 12:55 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 3 : 3 FA VENTSPILS
15.02.2020 13:20 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 2 : 0 TALSU NSS
15.02.2020 13:45 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 1 : 0 FA VENTSPILS
15.02.2020 14:30 FT U15 KULDĪGAS NSS 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
23.02.2020 10:00 FT U12 Elite FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 1
23.02.2020 10:25 FT U12 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS JR
23.02.2020 10:50 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
23.02.2020 11:15 FT U12 Elite FA VENTSPILS - : - LRSS / FK NĪCA
23.02.2020 11:40 FT U12 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 1
23.02.2020 12:05 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS JR
23.02.2020 12:30 FT U12 Elite FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
23.02.2020 12:55 FT U12 Elite TALSU NSS - : - LRSS / FK NĪCA
23.02.2020 13:20 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 1
23.02.2020 13:45 FT U12 Elite FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS JR
23.02.2020 14:10 FT U12 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
23.02.2020 14:35 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS - : - LRSS / FK NĪCA
29.02.2020 10:00 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 - : - FA VENTSPILS
29.02.2020 10:25 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ - : - TALSU NSS
29.02.2020 10:50 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 - : - FA VENTSPILS
29.02.2020 11:15 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 - : - TALSU NSS
29.02.2020 11:40 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ - : - KULDĪGAS NSS 2
29.02.2020 12:05 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 - : - KULDĪGAS NSS 3
29.02.2020 12:30 FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA - : - TALSU NSS
29.02.2020 12:55 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 - : - KULDĪGAS NSS 2
29.02.2020 13:20 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 - : - TALSU NSS
29.02.2020 13:45 FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA - : - KULDĪGAS NSS 3
29.02.2020 14:10 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 - : - KULDĪGAS NSS 2
29.02.2020 14:35 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ - : - KULDĪGAS NSS 3
29.02.2020 15:00 FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA - : - KULDĪGAS NSS 2
29.02.2020 15:25 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ - : - FA VENTSPILS
29.02.2020 15:50 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 - : - KULDĪGAS NSS 3
29.02.2020 16:15 FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA - : - FA VENTSPILS
07.03.2020 10:00 FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA - : - FA VENTSPILS 2
07.03.2020 10:25 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FA VENTSPILS 3
07.03.2020 10:50 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS - : - TNSS / SABILE
07.03.2020 11:15 FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 - : - FA VENTSPILS 3
07.03.2020 11:40 FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA - : - TNSS / SABILE
07.03.2020 12:05 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS - : - FA VENTSPILS 1
07.03.2020 12:30 FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA - : - FA VENTSPILS 3
07.03.2020 12:55 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS - : - FA VENTSPILS 2
07.03.2020 13:20 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - TNSS / SABILE
07.03.2020 13:45 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS - : - FA VENTSPILS 3
07.03.2020 14:10 FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA - : - FA VENTSPILS 1
07.03.2020 14:35 FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 - : - TNSS / SABILE
08.03.2020 10:00 FT U11 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 1
08.03.2020 10:25 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
08.03.2020 10:50 FT U11 Elite FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 3
08.03.2020 11:15 FT U11 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 4
08.03.2020 11:40 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 1
08.03.2020 12:05 FT U11 Elite FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
08.03.2020 12:30 FT U11 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 3
08.03.2020 12:55 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 4
08.03.2020 13:20 FT U11 Elite FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 1
08.03.2020 13:45 FT U11 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
08.03.2020 14:10 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 3
08.03.2020 14:35 FT U11 Elite FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 4
Rādīt ierakstus