KK U10 A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 3 9 3 0 0 15 4 11 1
TNSS / FK LAIDZE 3 6 2 0 1 8 4 4 2
LIEPĀJAS FS AS 1 3 3 1 0 2 7 7 0 3
LIEPĀJAS FS AS 2 3 0 0 0 3 0 15 -15 4
KK U10 B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA / LFS AO 1 3 7 2 1 0 15 1 14 1
LRSS / VAIŅODE 3 4 1 1 1 5 4 1 2
FK LIEPĀJA / LFS AO 2 3 3 1 0 2 3 11 -8 3
LRSS / GROBIŅAS SC 3 3 1 0 2 3 10 -7 4
KK U12
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS IL 2 3 6 2 0 1 7 3 4 1
TALSU NSS 3 6 2 0 1 5 2 3 2
BROCĒNU NBJSS / SSS 3 6 2 0 1 5 3 2 3
LIEPĀJAS FS RK 3 0 0 0 3 1 10 -9 4
KK U8
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TNSS / SABILE 4 12 4 0 0 13 3 10 1
FA VENTSPILS 4 9 3 0 1 31 5 26 2
LRSS / FK NĪCA 4 9 3 0 1 21 4 17 3
LIEPĀJAS FS FT1 4 9 3 0 1 21 5 16 4
KULDĪGAS NSS 4 9 3 0 1 13 5 8 5
LRSS / GROBIŅAS SC 4 3 1 0 3 8 13 -5 6
LIEPĀJAS FS FT2 4 3 1 0 3 9 18 -9 7
JFK SALDUS 4 0 0 0 4 2 37 -35 8
TALSU NSS 4 0 0 0 4 2 30 -28 9

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
11.09.2019 16:00 KK U10 B grupa LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
11.09.2019 16:35 KK U10 B grupa FK LIEPĀJA / LFS AO 1 7 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
11.09.2019 17:20 KK U10 B grupa FK LIEPĀJA / LFS AO 1 1 : 1 LRSS / VAIŅODE
11.09.2019 17:55 KK U10 B grupa LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
11.09.2019 18:40 KK U10 B grupa LRSS / VAIŅODE 3 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
11.09.2019 19:15 KK U10 B grupa LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 7 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
15.09.2019 11:00 KK U12 LIEPĀJAS FS IL 2 1 : 2 TALSU NSS
15.09.2019 11:00 KK U12 LIEPĀJAS FS RK 0 : 4 BROCĒNU NBJSS / SSS
15.09.2019 11:50 KK U12 LIEPĀJAS FS IL 2 3 : 1 LIEPĀJAS FS RK
15.09.2019 11:50 KK U12 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 : 0 TALSU NSS
15.09.2019 12:40 KK U12 LIEPĀJAS FS RK 0 : 3 TALSU NSS
15.09.2019 12:40 KK U12 BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 3 LIEPĀJAS FS IL 2
21.09.2019 11:00 KK U8 LIEPĀJAS FS FT2 1 : 4 TNSS / SABILE
21.09.2019 11:00 KK U8 LIEPĀJAS FS FT1 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
21.09.2019 11:00 KK U8 JFK SALDUS 0 : 14 FA VENTSPILS
21.09.2019 11:20 KK U8 LRSS / FK NĪCA 9 : 0 JFK SALDUS
21.09.2019 11:20 KK U8 KULDĪGAS NSS 8 : 0 TALSU NSS
21.09.2019 11:20 KK U8 TNSS / SABILE 3 : 0 LIEPĀJAS FS FT1
21.09.2019 11:40 KK U8 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 KULDĪGAS NSS
21.09.2019 11:40 KK U8 TALSU NSS 0 : 9 FA VENTSPILS
21.09.2019 11:40 KK U8 LIEPĀJAS FS FT2 2 : 4 LRSS / FK NĪCA
21.09.2019 12:00 KK U8 FA VENTSPILS 1 : 3 TNSS / SABILE
21.09.2019 12:00 KK U8 JFK SALDUS 0 : 10 LIEPĀJAS FS FT1
21.09.2019 12:00 KK U8 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 4 LIEPĀJAS FS FT2
21.09.2019 12:20 KK U8 TNSS / SABILE 3 : 1 KULDĪGAS NSS
21.09.2019 12:20 KK U8 TALSU NSS 0 : 7 LRSS / FK NĪCA
21.09.2019 12:20 KK U8 LIEPĀJAS FS FT2 2 : 7 FA VENTSPILS
21.09.2019 12:40 KK U8 LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 2 JFK SALDUS
21.09.2019 12:40 KK U8 KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
21.09.2019 12:40 KK U8 LIEPĀJAS FS FT1 6 : 2 TALSU NSS
22.09.2019 11:00 KK U10 A grupa KULDĪGAS NSS 4 : 2 TNSS / FK LAIDZE
22.09.2019 11:35 KK U10 A grupa LIEPĀJAS FS AS 1 5 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
22.09.2019 12:20 KK U10 A grupa LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
22.09.2019 12:55 KK U10 A grupa KULDĪGAS NSS 5 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
22.09.2019 13:40 KK U10 A grupa TNSS / FK LAIDZE 5 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
22.09.2019 14:15 KK U10 A grupa KULDĪGAS NSS 6 : 2 LIEPĀJAS FS AS 1
Rādīt ierakstus