F8 U10 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 2 12 33 11 0 1 75 19 56 1
SALDUS SS 12 31 10 1 1 42 24 18 2
LRSS / VAIŅODE 12 16 5 1 6 34 33 1 3
LRSS / GROBIŅAS SC 12 16 5 1 6 30 43 -13 4
TNSS / FK LAIDZE 12 13 4 1 7 22 28 -6 5
KULDĪGAS NSS 2010 12 9 3 0 9 23 46 -23 6
BROCĒNU NBJSS 12 5 1 2 9 17 50 -33 7
F8 U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS IL 1 12 32 10 2 0 49 6 43 1
FA VENTSPILS 1 12 31 10 1 1 68 15 53 2
SALDUS SS 12 25 8 1 3 53 25 28 3
LRSS / FK NĪCA 12 16 5 1 6 34 37 -3 4
KULDĪGAS NSS 9 15 5 0 4 44 26 18 5
FK LIEPĀJA / LFS AO 1 9 12 4 0 5 40 25 15 6
LIEPĀJAS FS AS 9 10 3 1 5 27 35 -8 7
FA VENTSPILS 2 9 6 2 0 7 18 49 -31 8
FK LIEPĀJA / LFS AO 2 9 3 1 0 8 9 51 -42 9
FA VENTSPILS 3 (2010) 9 0 0 0 9 6 79 -73 10
F8 U11 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / FK NĪCA 8 21 7 0 1 30 6 24 1
TNSS / SK UGĀLE 8 13 4 1 3 18 18 0 2
KULDĪGAS NSS 2 8 12 4 0 4 22 23 -1 3
LIEPĀJAS FS JR 8 10 3 1 4 13 17 -4 4
LRSS / GROBIŅAS SC 8 3 1 0 7 11 30 -19 5
F8 U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 11 26 8 2 1 40 8 32 1
LIEPĀJAS FS AS 11 23 7 2 2 52 14 38 2
SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 11 21 7 0 4 31 28 3 3
FA VENTSPILS 2 (2009) 11 15 5 0 6 31 34 -3 4
LIEPĀJAS FS IL 1 8 14 4 2 2 21 12 9 5
KULDĪGAS NSS 8 11 3 2 3 19 21 -2 6
LRSS / ACADEMY VITALITY 8 6 2 0 6 6 38 -32 7
LIEPĀJAS FS IL 2 8 3 1 0 7 12 26 -14 8
TALSU NSS 8 3 1 0 7 3 34 -31 9
F8 U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS IL 1 12 33 11 0 1 57 4 53 1
FA VENTSPILS 1 12 33 11 0 1 37 5 32 2
LRSS / GROBIŅAS SC 12 19 6 1 5 28 22 6 3
LIEPĀJAS FS AS 12 18 6 0 6 32 17 15 4
FA VENTSPILS 2 (2008) 12 13 4 1 7 19 30 -11 5
TALSU NSS 8 12 4 0 4 17 27 -10 6
LIEPĀJAS FS IL 2 8 6 2 0 6 15 26 -11 7
LIEPĀJAS FS RK 8 3 1 0 7 5 49 -44 8
BROCĒNU NBJSS / SSS 8 0 0 0 8 11 41 -30 9

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
27.04.2019 11:00 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 KULDĪGAS NSS 2
27.04.2019 11:45 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 1 : 5 LRSS / VAIŅODE
27.04.2019 12:45 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 4 : 3 LRSS / VAIŅODE
27.04.2019 13:30 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 4 : 2 KULDĪGAS NSS 2010
27.04.2019 14:30 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 9 : 3 LRSS / VAIŅODE
27.04.2019 15:15 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 1 : 2 KULDĪGAS NSS 2010
28.04.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 1 : 4 FA VENTSPILS 1
28.04.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 2 : 4 FA VENTSPILS 2 (2009)
28.04.2019 11:45 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 1 : 0 TALSU NSS
28.04.2019 11:45 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 8 : 0 KULDĪGAS NSS
28.04.2019 12:30 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 0 : 1 FA VENTSPILS 2 (2009)
28.04.2019 12:30 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 0 : 5 FA VENTSPILS 1
28.04.2019 13:15 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 0 : 4 KULDĪGAS NSS
28.04.2019 13:15 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 10 : 0 TALSU NSS
01.05.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 LRSS / FK NĪCA
01.05.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 6 KULDĪGAS NSS
01.05.2019 12:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
01.05.2019 12:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 4 LIEPĀJAS FS IL 1
01.05.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 SALDUS SS
01.05.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
01.05.2019 13:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 LIEPĀJAS FS AS
01.05.2019 13:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS RK 0 : 10 LIEPĀJAS FS IL 1
01.05.2019 13:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 KULDĪGAS NSS
01.05.2019 13:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 8 SALDUS SS
01.05.2019 14:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 3 : 0 LIEPĀJAS FS RK
05.05.2019 10:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 4 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
05.05.2019 10:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 5 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
05.05.2019 11:00 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 2 LRSS / VAIŅODE
05.05.2019 11:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 6 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
05.05.2019 11:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 8 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
05.05.2019 11:45 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 2 : 3 SALDUS SS
05.05.2019 12:45 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
05.05.2019 13:30 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
05.05.2019 9:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 3 : 0 LIEPĀJAS FS AS
05.05.2019 9:30 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 1 3 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
11.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 3 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
11.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 2 : 0 TALSU NSS
11.05.2019 12:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 8 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
11.05.2019 12:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 3 : 6 KULDĪGAS NSS
11.05.2019 13:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 2 TALSU NSS
12.05.2019 11:00 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE 5 : 1 KULDĪGAS NSS 2
12.05.2019 11:45 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
12.05.2019 12:30 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 5 : 1 KULDĪGAS NSS 2
12.05.2019 13:15 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 1 : 1 TNSS / SK UGĀLE
12.05.2019 14:00 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
19.05.2019 11:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FA VENTSPILS 2 (2008)
19.05.2019 11:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 4 FA VENTSPILS 1
19.05.2019 12:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 3 FA VENTSPILS 2 (2008)
19.05.2019 13:30 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 6 FA VENTSPILS 1
25.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / ACADEMY VITALITY
25.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 1 : 4 LIEPĀJAS FS AS
25.05.2019 11:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 4 : 3 LIEPĀJAS FS AS
25.05.2019 11:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 5 : 1 LRSS / ACADEMY VITALITY
01.06.2019 10:00 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 3 : 2 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
01.06.2019 10:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 7 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
01.06.2019 11:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 4 LIEPĀJAS FS IL 1
01.06.2019 11:00 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 5 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
01.06.2019 11:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 5 : 3 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
01.06.2019 11:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 (2010) 1 : 5 LIEPĀJAS FS AS
01.06.2019 12:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 (2010) 0 : 4 LIEPĀJAS FS IL 1
01.06.2019 13:30 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 4 LIEPĀJAS FS AS
04.06.2019 11:00 F8 U12 Elite TALSU NSS 3 : 1 LIEPĀJAS FS RK
04.06.2019 11:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 6 LIEPĀJAS FS AS
04.06.2019 12:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 2 : 3 LIEPĀJAS FS RK
04.06.2019 13:30 F8 U12 Elite TALSU NSS 4 : 3 LIEPĀJAS FS AS
06.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība LRSS / VAIŅODE 1 : 3 KULDĪGAS NSS 2
06.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 KULDĪGAS NSS 2010
06.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība LRSS / VAIŅODE 6 : 1 KULDĪGAS NSS 2010
06.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 10 KULDĪGAS NSS 2
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 5 : 1 SALDUS SS
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 4 LRSS / FK NĪCA
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 5 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 9 : 0 LRSS / FK NĪCA
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 : 8 SALDUS SS
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 9 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 7 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
14.06.2019 11:00 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 3 KULDĪGAS NSS 2
14.06.2019 11:45 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 1 : 2 TNSS / SK UGĀLE
14.06.2019 12:30 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 0 : 5 KULDĪGAS NSS 2
14.06.2019 13:15 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE 4 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
14.06.2019 14:00 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LIEPĀJAS FS JR
18.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 11 KULDĪGAS NSS 2
18.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 3 : 2 KULDĪGAS NSS 2010
18.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 4 : 3 KULDĪGAS NSS 2010
18.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 : 8 KULDĪGAS NSS 2
19.06.2019 10:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 6 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
19.06.2019 10:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / VAIŅODE
19.06.2019 10:50 F8 U10 Attistība SALDUS SS 5 : 1 BROCĒNU NBJSS
19.06.2019 10:50 F8 U10 Attistība LRSS / VAIŅODE 0 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
19.06.2019 11:55 F8 U10 Attistība SALDUS SS 4 : 2 LRSS / VAIŅODE
19.06.2019 11:55 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 2 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
22.07.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 4 : 0 TALSU NSS
22.07.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) 2 : 0 TALSU NSS
22.07.2019 13:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 2 : 1 FA VENTSPILS 2 (2008)
23.07.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 4 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
23.07.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 5 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
23.07.2019 12:00 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 0 : 7 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
23.07.2019 12:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 4 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
23.07.2019 13:00 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 0 : 11 LIEPĀJAS FS AS
24.07.2019 11:00 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 6 KULDĪGAS NSS 2
24.07.2019 11:45 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 3 : 1 TNSS / SK UGĀLE
24.07.2019 12:30 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
24.07.2019 13:15 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 2 : 4 LRSS / FK NĪCA
24.07.2019 14:00 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE 4 : 1 LIEPĀJAS FS JR
28.07.2019 11:00 F8 U12 Elite TALSU NSS 5 : 2 BROCĒNU NBJSS / SSS
28.07.2019 11:00 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.07.2019 12:00 F8 U12 Elite TALSU NSS 1 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
28.07.2019 12:00 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 LRSS / VAIŅODE
28.07.2019 13:00 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 2 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
28.07.2019 13:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / VAIŅODE
30.07.2019 11:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 9 : 0 TALSU NSS
30.07.2019 11:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 6 : 5 BROCĒNU NBJSS / SSS
30.07.2019 11:45 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 1 2 : 8 KULDĪGAS NSS
30.07.2019 11:45 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 2 6 : 1 FA VENTSPILS 3 (2010)
30.07.2019 12:30 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 11 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS
30.07.2019 12:30 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 2 : 4 TALSU NSS
30.07.2019 13:15 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 1 14 : 0 FA VENTSPILS 3 (2010)
30.07.2019 13:15 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 2 0 : 10 KULDĪGAS NSS
01.08.2019 11:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 3 LIEPĀJAS FS IL 1
01.08.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 8 : 0 LIEPĀJAS FS RK
01.08.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) 1 : 5 LIEPĀJAS FS AS
01.08.2019 11:45 F8 U11 Elite TALSU NSS 0 : 5 LIEPĀJAS FS IL 2
01.08.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 2 : 1 LIEPĀJAS FS AS
01.08.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) 5 : 0 LIEPĀJAS FS RK
01.08.2019 12:45 F8 U11 Elite TALSU NSS 0 : 5 LIEPĀJAS FS IL 1
01.08.2019 13:30 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 2 LIEPĀJAS FS IL 2
04.08.2019 11:00 F8 U11 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 3 : 0 LIEPĀJAS FS IL 2
04.08.2019 11:00 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 2 : 4 LIEPĀJAS FS IL 1
04.08.2019 12:00 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 2 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
04.08.2019 12:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 0 LIEPĀJAS FS IL 1
04.08.2019 13:00 F8 U11 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 2 : 4 LIEPĀJAS FS AS
06.08.2019 11:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 11 : 1 LIEPĀJAS FS RK
06.08.2019 11:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 1 : 5 LIEPĀJAS FS IL 1
06.08.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 10 : 1 FA VENTSPILS 2
06.08.2019 12:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 6 LIEPĀJAS FS IL 1
06.08.2019 12:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 7 : 0 LIEPĀJAS FS RK
06.08.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 13 : 1 FA VENTSPILS 3 (2010)
06.08.2019 13:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
06.08.2019 13:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 9 : 1 FA VENTSPILS 3 (2010)
14.08.2019 11:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 5 : 1 KULDĪGAS NSS 2010
14.08.2019 11:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 4 : 2 BROCĒNU NBJSS
14.08.2019 12:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 1 : 3 TNSS / FK LAIDZE
14.08.2019 12:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 0 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.08.2019 13:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 4 : 1 TNSS / FK LAIDZE
14.08.2019 13:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
15.08.2019 11:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 3 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
15.08.2019 11:45 F8 U11 Elite TALSU NSS 1 : 6 FA VENTSPILS 2 (2009)
15.08.2019 12:30 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 0 FA VENTSPILS 1
15.08.2019 13:15 F8 U11 Elite TALSU NSS 0 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
15.08.2019 14:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 2 : 1 FA VENTSPILS 1
20.08.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 1 : 0 LIEPĀJAS FS IL 1
20.08.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) 6 : 0 LIEPĀJAS FS IL 2
20.08.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 3 : 0 FA VENTSPILS 1
20.08.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 6 : 0 FA VENTSPILS 2
20.08.2019 11:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 10 : 0 FA VENTSPILS 3 (2010)
20.08.2019 11:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 4 LRSS / FK NĪCA
20.08.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 2 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
20.08.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) 0 : 2 LIEPĀJAS FS IL 1
20.08.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 7 : 1 FA VENTSPILS 2
20.08.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 : 6 FA VENTSPILS 1
20.08.2019 12:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 5 : 1 KULDĪGAS NSS
20.08.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 (2010) 1 : 9 LRSS / FK NĪCA
20.08.2019 13:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
20.08.2019 13:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 9 : 1 FA VENTSPILS 3 (2010)
21.08.2019 11:00 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 4 : 0 TNSS / SK UGĀLE
21.08.2019 11:00 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 7 LRSS / FK NĪCA
21.08.2019 12:00 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 6 : 0 KULDĪGAS NSS 2
21.08.2019 12:00 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE 1 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
21.08.2019 13:00 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 1 : 0 LIEPĀJAS FS JR
22.08.2019 11:00 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2019 11:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 7 : 0 BROCĒNU NBJSS
22.08.2019 11:50 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 0 : 2 SALDUS SS
22.08.2019 11:50 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 5 : 3 BROCĒNU NBJSS
22.08.2019 12:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 1 : 4 SALDUS SS
22.08.2019 12:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 5 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2019 13:30 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 BROCĒNU NBJSS
22.08.2019 14:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 10 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2019 14:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 0 : 3 SALDUS SS
27.08.2019 00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2 (2008)
27.08.2019 00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 5 : 0 FA VENTSPILS 2 (2008)
27.08.2019 00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2 (2008)
27.08.2019 00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FA VENTSPILS 2 (2008)
27.08.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 1 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
27.08.2019 11:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 2 : 1 LIEPĀJAS FS AS
27.08.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 2 : 0 LIEPĀJAS FS AS
27.08.2019 12:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 1 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
27.08.2019 13:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 0 : 2 LIEPĀJAS FS IL 1
27.08.2019 13:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
29.08.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 6 : 0 FA VENTSPILS 2 (2009)
29.08.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 : 2 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
29.08.2019 12:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
29.08.2019 12:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 5 : 3 FA VENTSPILS 2 (2009)
29.08.2019 13:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS
29.08.2019 13:00 F8 U11 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 4 : 3 FA VENTSPILS 2 (2009)
31.08.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 1 : 0 LRSS / FK NĪCA
31.08.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 1 SALDUS SS
31.08.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 1 : 1 SALDUS SS
31.08.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 1 LRSS / FK NĪCA
31.08.2019 13:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 2 : 2 FA VENTSPILS 1
31.08.2019 13:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 4 : 2 LRSS / FK NĪCA
Rādīt ierakstus