F8 U10 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 2 7 21 7 0 0 48 11 37 1
SALDUS SS 7 16 5 1 1 25 20 5 2
LRSS / GROBIŅAS SC 7 13 4 1 2 23 21 2 3
LRSS / VAIŅODE 10 10 3 1 6 27 32 -5 4
BROCĒNU NBJSS 5 4 1 1 3 9 24 -15 5
KULDĪGAS NSS 2010 7 3 1 0 6 11 30 -19 6
TNSS / FK LAIDZE 5 3 1 0 4 9 14 -5 7
F8 U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS IL 1 7 21 7 0 0 35 2 33 1
FA VENTSPILS 1 5 15 5 0 0 29 5 24 2
SALDUS SS 6 12 4 0 2 29 17 12 3
LRSS / FK NĪCA 6 10 3 1 2 17 21 -4 4
FK LIEPĀJA / LFS AO 1 7 9 3 0 4 24 17 7 5
LIEPĀJAS FS AS 7 7 2 1 4 20 29 -9 6
KULDĪGAS NSS 4 6 2 0 2 14 14 0 7
FA VENTSPILS 2 5 3 1 0 4 7 25 -18 8
FA VENTSPILS 3 (2010) 2 0 0 0 2 1 9 -8 9
FK LIEPĀJA / LFS AO 2 7 0 0 0 7 3 40 -37 10
F8 U11 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TNSS / SK UGĀLE 4 10 3 1 0 12 6 6 1
LRSS / FK NĪCA 4 9 3 0 1 15 3 12 2
KULDĪGAS NSS 2 4 6 2 0 2 10 12 -2 3
LIEPĀJAS FS JR 4 4 1 1 2 4 11 -7 4
LRSS / GROBIŅAS SC 4 0 0 0 4 5 14 -9 5
F8 U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 6 18 6 0 0 29 4 25 1
LIEPĀJAS FS AS 4 9 3 0 1 25 5 20 2
FA VENTSPILS 2 (2009) 6 9 3 0 3 17 17 0 3
KULDĪGAS NSS 4 6 2 0 2 11 13 -2 4
SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 2 3 1 0 1 4 11 -7 5
TALSU NSS 4 3 1 0 3 2 14 -12 6
LRSS / ACADEMY VITALITY 4 3 1 0 3 2 15 -13 7
LIEPĀJAS FS IL 2 2 0 0 0 2 2 9 -7 8
LIEPĀJAS FS IL 1 2 0 0 0 2 1 5 -4 9
F8 U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS IL 1 2 6 2 0 0 14 0 14 1
TALSU NSS 2 6 2 0 0 7 4 3 2
FA VENTSPILS 1 2 6 2 0 0 10 0 10 3
LIEPĀJAS FS AS 4 6 2 0 2 11 8 3 4
LRSS / GROBIŅAS SC 4 4 1 1 2 3 10 -7 5
FA VENTSPILS 2 (2008) 2 4 1 1 0 4 1 3 6
LIEPĀJAS FS RK 4 3 1 0 3 4 18 -14 7
LIEPĀJAS FS IL 2 2 3 1 0 1 4 2 2 8
BROCĒNU NBJSS / SSS 4 0 0 0 4 2 16 -14 9

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
27.04.2019 11:00 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 KULDĪGAS NSS 2
27.04.2019 11:45 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 1 : 5 LRSS / VAIŅODE
27.04.2019 12:45 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 4 : 3 LRSS / VAIŅODE
27.04.2019 13:30 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 4 : 2 KULDĪGAS NSS 2010
27.04.2019 14:30 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 9 : 3 LRSS / VAIŅODE
27.04.2019 15:15 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 1 : 2 KULDĪGAS NSS 2010
28.04.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 1 : 4 FA VENTSPILS 1
28.04.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 2 : 4 FA VENTSPILS 2 (2009)
28.04.2019 11:45 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 1 : 0 TALSU NSS
28.04.2019 11:45 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 8 : 0 KULDĪGAS NSS
28.04.2019 12:30 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 0 : 1 FA VENTSPILS 2 (2009)
28.04.2019 12:30 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 0 : 5 FA VENTSPILS 1
28.04.2019 13:15 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 0 : 4 KULDĪGAS NSS
28.04.2019 13:15 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 10 : 0 TALSU NSS
01.05.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 LRSS / FK NĪCA
01.05.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 6 KULDĪGAS NSS
01.05.2019 12:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
01.05.2019 12:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 4 LIEPĀJAS FS IL 1
01.05.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 SALDUS SS
01.05.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
01.05.2019 13:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 LIEPĀJAS FS AS
01.05.2019 13:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS RK 0 : 10 LIEPĀJAS FS IL 1
01.05.2019 13:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 KULDĪGAS NSS
01.05.2019 13:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 8 SALDUS SS
01.05.2019 14:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 3 : 0 LIEPĀJAS FS RK
05.05.2019 10:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 4 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
05.05.2019 10:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 5 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
05.05.2019 11:00 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 2 LRSS / VAIŅODE
05.05.2019 11:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 6 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
05.05.2019 11:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 8 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
05.05.2019 11:45 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 2 : 3 SALDUS SS
05.05.2019 12:45 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
05.05.2019 13:30 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
05.05.2019 9:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 3 : 0 LIEPĀJAS FS AS
05.05.2019 9:30 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 1 3 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
11.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 3 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
11.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 2 : 0 TALSU NSS
11.05.2019 12:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 8 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
11.05.2019 12:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 3 : 6 KULDĪGAS NSS
11.05.2019 13:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 2 TALSU NSS
12.05.2019 11:00 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE 5 : 1 KULDĪGAS NSS 2
12.05.2019 11:45 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
12.05.2019 12:30 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 5 : 1 KULDĪGAS NSS 2
12.05.2019 13:15 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 1 : 1 TNSS / SK UGĀLE
12.05.2019 14:00 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
19.05.2019 11:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FA VENTSPILS 2 (2008)
19.05.2019 11:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 4 FA VENTSPILS 1
19.05.2019 12:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 3 FA VENTSPILS 2 (2008)
19.05.2019 13:30 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 6 FA VENTSPILS 1
25.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / ACADEMY VITALITY
25.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 1 : 4 LIEPĀJAS FS AS
25.05.2019 11:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 4 : 3 LIEPĀJAS FS AS
25.05.2019 11:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 5 : 1 LRSS / ACADEMY VITALITY
01.06.2019 10:00 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 3 : 2 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
01.06.2019 10:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 7 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
01.06.2019 11:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 4 LIEPĀJAS FS IL 1
01.06.2019 11:00 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 5 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
01.06.2019 11:00 F8 U10 Elite SALDUS SS 5 : 3 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
01.06.2019 11:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 (2010) 1 : 5 LIEPĀJAS FS AS
01.06.2019 12:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 (2010) 0 : 4 LIEPĀJAS FS IL 1
01.06.2019 13:30 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 4 LIEPĀJAS FS AS
04.06.2019 11:00 F8 U12 Elite TALSU NSS 3 : 1 LIEPĀJAS FS RK
04.06.2019 11:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 6 LIEPĀJAS FS AS
04.06.2019 12:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 2 : 3 LIEPĀJAS FS RK
04.06.2019 13:30 F8 U12 Elite TALSU NSS 4 : 3 LIEPĀJAS FS AS
06.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība LRSS / VAIŅODE 1 : 3 KULDĪGAS NSS 2
06.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 KULDĪGAS NSS 2010
06.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība LRSS / VAIŅODE 6 : 1 KULDĪGAS NSS 2010
06.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 10 KULDĪGAS NSS 2
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 5 : 1 SALDUS SS
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 4 LRSS / FK NĪCA
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 5 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 9 : 0 LRSS / FK NĪCA
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 : 8 SALDUS SS
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 9 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 7 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
14.06.2019 11:00 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 3 KULDĪGAS NSS 2
14.06.2019 11:45 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 1 : 2 TNSS / SK UGĀLE
14.06.2019 12:30 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 0 : 5 KULDĪGAS NSS 2
14.06.2019 13:15 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE 4 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
14.06.2019 14:00 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LIEPĀJAS FS JR
18.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 11 KULDĪGAS NSS 2
18.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 3 : 2 KULDĪGAS NSS 2010
18.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 4 : 3 KULDĪGAS NSS 2010
18.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 : 8 KULDĪGAS NSS 2
19.06.2019 10:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS 6 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
19.06.2019 10:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / VAIŅODE
19.06.2019 10:50 F8 U10 Attistība SALDUS SS 5 : 1 BROCĒNU NBJSS
19.06.2019 10:50 F8 U10 Attistība LRSS / VAIŅODE 0 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
19.06.2019 11:55 F8 U10 Attistība SALDUS SS 4 : 2 LRSS / VAIŅODE
19.06.2019 11:55 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS 2 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
22.07.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 - : - TALSU NSS
22.07.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) - : - TALSU NSS
22.07.2019 13:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FA VENTSPILS 2 (2008)
23.07.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 - : - SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
23.07.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS - : - LIEPĀJAS FS IL 2
23.07.2019 12:00 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY - : - SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
23.07.2019 12:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 - : - LIEPĀJAS FS IL 2
23.07.2019 13:00 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY - : - LIEPĀJAS FS AS
24.07.2019 11:00 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC - : - KULDĪGAS NSS 2
24.07.2019 11:45 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA - : - TNSS / SK UGĀLE
24.07.2019 12:30 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR - : - LRSS / GROBIŅAS SC
24.07.2019 13:15 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - LRSS / FK NĪCA
24.07.2019 14:00 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE - : - LIEPĀJAS FS JR
28.07.2019 11:00 F8 U12 Elite TALSU NSS - : - BROCĒNU NBJSS / SSS
28.07.2019 11:00 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE - : - BROCĒNU NBJSS
28.07.2019 12:00 F8 U12 Elite TALSU NSS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
28.07.2019 12:00 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE - : - LRSS / VAIŅODE
28.07.2019 13:00 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
28.07.2019 13:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - LRSS / VAIŅODE
30.07.2019 11:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 - : - TALSU NSS
30.07.2019 11:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 - : - BROCĒNU NBJSS / SSS
30.07.2019 11:45 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 1 - : - KULDĪGAS NSS
30.07.2019 11:45 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 2 - : - FA VENTSPILS 3 (2010)
30.07.2019 12:30 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 - : - BROCĒNU NBJSS / SSS
30.07.2019 12:30 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 - : - TALSU NSS
30.07.2019 13:15 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 1 - : - FA VENTSPILS 3 (2010)
30.07.2019 13:15 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 2 - : - KULDĪGAS NSS
01.08.2019 11:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS IL 1
01.08.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 - : - LIEPĀJAS FS RK
01.08.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) - : - LIEPĀJAS FS AS
01.08.2019 11:45 F8 U11 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS IL 2
01.08.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 - : - LIEPĀJAS FS AS
01.08.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) - : - LIEPĀJAS FS RK
01.08.2019 12:45 F8 U11 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS IL 1
01.08.2019 13:30 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS IL 2
04.08.2019 11:00 F8 U11 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS - : - LIEPĀJAS FS IL 2
04.08.2019 11:00 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY - : - LIEPĀJAS FS IL 1
04.08.2019 12:00 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY - : - LIEPĀJAS FS IL 2
04.08.2019 12:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS - : - LIEPĀJAS FS IL 1
04.08.2019 13:00 F8 U11 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS - : - LIEPĀJAS FS AS
06.08.2019 11:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC - : - LIEPĀJAS FS RK
06.08.2019 11:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 - : - LIEPĀJAS FS IL 1
06.08.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FA VENTSPILS 2
06.08.2019 12:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC - : - LIEPĀJAS FS IL 1
06.08.2019 12:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS - : - LIEPĀJAS FS IL 1
06.08.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FA VENTSPILS 3 (2010)
06.08.2019 13:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS - : - LIEPĀJAS FS IL 2
06.08.2019 13:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 - : - FA VENTSPILS 3 (2010)
14.08.2019 11:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - KULDĪGAS NSS 2010
14.08.2019 11:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS - : - BROCĒNU NBJSS
14.08.2019 12:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 - : - TNSS / FK LAIDZE
14.08.2019 12:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
14.08.2019 13:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - TNSS / FK LAIDZE
14.08.2019 13:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
15.08.2019 11:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
15.08.2019 11:45 F8 U11 Elite TALSU NSS - : - FA VENTSPILS 2 (2009)
15.08.2019 12:30 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS - : - FA VENTSPILS 1
15.08.2019 13:15 F8 U11 Elite TALSU NSS - : - SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
15.08.2019 14:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) - : - FA VENTSPILS 1
20.08.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 - : - LIEPĀJAS FS IL 1
20.08.2019 11:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) - : - LIEPĀJAS FS IL 2
20.08.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 - : - FA VENTSPILS 1
20.08.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS - : - FA VENTSPILS 2
20.08.2019 11:00 F8 U10 Elite SALDUS SS - : - FA VENTSPILS 3 (2010)
20.08.2019 11:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS - : - LRSS / FK NĪCA
20.08.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 - : - LIEPĀJAS FS IL 2
20.08.2019 12:00 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 (2008) - : - LIEPĀJAS FS IL 1
20.08.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 - : - FA VENTSPILS 2
20.08.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS - : - FA VENTSPILS 1
20.08.2019 12:00 F8 U10 Elite SALDUS SS - : - KULDĪGAS NSS
20.08.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 (2010) - : - LRSS / FK NĪCA
20.08.2019 13:00 F8 U10 Elite SALDUS SS - : - LRSS / FK NĪCA
20.08.2019 13:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS - : - FA VENTSPILS 3 (2010)
21.08.2019 11:00 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - TNSS / SK UGĀLE
21.08.2019 11:00 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC - : - LRSS / FK NĪCA
21.08.2019 12:00 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR - : - KULDĪGAS NSS 2
21.08.2019 12:00 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE - : - LRSS / GROBIŅAS SC
21.08.2019 13:00 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS JR
22.08.2019 11:00 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE - : - LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2019 11:00 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - BROCĒNU NBJSS
22.08.2019 11:50 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE - : - SALDUS SS
22.08.2019 11:50 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 - : - BROCĒNU NBJSS
22.08.2019 12:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - SALDUS SS
22.08.2019 12:40 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 - : - LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2019 13:30 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE - : - BROCĒNU NBJSS
22.08.2019 14:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2019 14:20 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 - : - SALDUS SS
Rādīt ierakstus