F8 U10 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 15 35 10 5 0 49 5 44 1
FKL KK 15 33 11 0 4 45 14 31 2
LRSS / GROBIŅAS SC 15 31 9 4 2 37 11 26 3
FKL AS 1 15 12 3 3 9 11 43 -32 4
FA VENTSPILS 2 15 10 3 1 11 17 47 -30 5
TALSU NSS 15 7 2 1 12 13 52 -39 6
F8 U10 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 14 34 11 1 2 55 24 31 1
KULDĪGAS NSS 14 32 10 2 2 43 24 19 2
FKL JR 14 24 8 0 6 34 28 6 3
BROCĒNU NBJSS 14 21 6 3 5 23 29 -6 4
SK UGĀLE 14 21 6 3 5 38 21 17 5
TĀRGALE 14 13 4 1 9 19 32 -13 6
FKL AS 2 14 10 3 1 10 18 40 -22 7
FKL KB 14 7 2 1 11 16 48 -32 8
F8 U11
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FKL FT 1 12 34 11 1 0 53 1 52 1
FA VENTSPILS 1 12 34 11 1 0 40 1 39 2
LRSS / FK NĪCA 12 27 9 0 3 33 9 24 3
FA VENTSPILS 2 12 23 7 2 3 17 11 6 4
TNSS / FK LAIDZE 12 21 6 3 3 23 17 6 5
FKL KK 12 20 6 2 4 24 22 2 6
FKL FT 2 12 17 5 2 5 22 22 0 7
LRSS / VAIŅODE 12 16 5 1 6 22 23 -1 8
KULDĪGAS NSS 12 14 4 2 6 20 24 -4 9
LRSS / GROBIŅAS SC 12 10 3 1 8 17 33 -16 10
FKL JR 12 4 1 1 10 6 35 -29 11
BROCĒNU NBJSS 12 3 1 0 11 4 46 -42 12
SALDUS SS 12 3 1 0 11 7 44 -37 13
F8 U11A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 12 32 10 2 0 32 0 32 1
FKL FT 1 12 28 9 1 2 44 3 41 2
LRSS / FK NĪCA 12 22 7 1 4 23 11 12 3
FA VENTSPILS 2 12 16 5 1 6 7 18 -11 4
FKL FT 2 12 11 3 2 7 11 30 -19 5
FKL KK 12 6 1 3 8 6 36 -30 6
TNSS / FK LAIDZE 12 5 1 2 9 8 33 -25 7
F8 U11B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 10 26 8 2 0 31 6 25 1
LRSS / GROBIŅAS SC 10 21 7 0 3 24 12 12 2
LRSS / VAIŅODE 10 18 6 0 4 22 10 12 3
FKL JR 10 14 4 2 4 16 14 2 4
SALDUS SS 10 6 2 0 8 13 30 -17 5
BROCĒNU NBJSS 10 3 1 0 9 3 37 -34 6
F8 U12
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FKL JS 1 10 28 9 1 0 66 2 64 1
FA VENTSPILS 1 10 28 9 1 0 62 4 58 2
FKL JS 2 10 24 8 0 2 45 14 31 3
FA VENTSPILS 2 10 18 6 0 4 22 12 10 4
TNSS / FK LAIDZE 10 15 5 0 5 22 27 -5 5
LRSS / FK NĪCA 10 15 5 0 5 20 34 -14 6
FKL FT 2 10 12 4 0 6 21 32 -11 7
BROCĒNU NBJSS 10 7 2 1 7 9 45 -36 8
FKL FT 1 10 7 2 1 7 11 31 -20 9
LRSS / GROBIŅAS SC 10 7 2 1 7 11 33 -22 10
SALDUS SS 10 1 0 1 9 2 57 -55 11

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
14.04.2007 11:20 F8 U11B LRSS / VAIŅODE 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
14.04.2017 10:00 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / VAIŅODE
14.04.2017 10:40 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.04.2017 11:20 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
15.04.2017 10:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 6 : 0 FKL FT 1
15.04.2017 10:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 0 FKL FT 2
15.04.2017 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 4 : 0 FKL FT 2
15.04.2017 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 1 FKL FT 1
23.04.2017 10:00 F8 U10 B FKL KB 1 : 1 SK UGĀLE
23.04.2017 10:00 F8 U10 B FKL AS 2 0 : 1 TĀRGALE
23.04.2017 10:00 F8 U11 FA VENTSPILS 1 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
23.04.2017 10:00 F8 U11 FA VENTSPILS 2 1 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 10:30 F8 U10 B FKL KB 1 : 0 FKL AS 2
23.04.2017 10:30 F8 U10 B FKL JR 3 : 1 SK UGĀLE
23.04.2017 10:30 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
23.04.2017 11:00 F8 U10 B FKL JR 3 : 0 TĀRGALE
23.04.2017 11:00 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 2 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 12:00 F8 U10 B FKL KB 0 : 4 FKL JR
23.04.2017 12:00 F8 U10 B FKL AS 2 0 : 2 SK UGĀLE
23.04.2017 12:00 F8 U11 FA VENTSPILS 1 5 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 12:30 F8 U10 B FKL KB 1 : 4 TĀRGALE
23.04.2017 12:30 F8 U10 B FKL AS 2 1 : 4 FKL JR
23.04.2017 12:30 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
30.04.2017 10:00 F8 U11 FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:00 F8 U11 FA VENTSPILS 2 4 : 0 KULDĪGAS NSS
30.04.2017 10:00 F8 U11A FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:40 F8 U11 FA VENTSPILS 1 1 : 0 KULDĪGAS NSS
30.04.2017 10:40 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:40 F8 U11A FA VENTSPILS 2 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 11:20 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 5 FA VENTSPILS 1
30.04.2017 11:20 F8 U11 KULDĪGAS NSS 0 : 4 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 11:20 F8 U11A FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 11:00 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 1 : 4 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 11:00 F8 U11 SALDUS SS 0 : 1 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 11:00 F8 U11 FKL JR 0 : 3 FKL KK
06.05.2017 11:30 F8 U11A FKL KK 1 : 3 FKL FT 2
06.05.2017 11:30 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 11:30 F8 U11 SALDUS SS 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 11:30 F8 U11 FKL FT 1 8 : 0 FKL JR
06.05.2017 11:30 F8 U11 FKL KK 1 : 3 FKL FT 2
06.05.2017 11:30 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 12:00 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 8 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 12:00 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 12:00 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 12:15 F8 U11 FKL JR 0 : 4 FKL FT 2
06.05.2017 13:00 F8 U11A FKL FT 1 6 : 0 FKL KK
06.05.2017 13:00 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 13:00 F8 U11 FKL FT 1 6 : 0 FKL KK
06.05.2017 13:00 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 13:30 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 13:30 F8 U11 FKL FT 2 0 : 7 FKL FT 1
06.05.2017 13:30 F8 U11 SALDUS SS 0 : 7 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 13:30 F8 U11A FKL FT 2 0 : 7 FKL FT 1
07.05.2017 11:00 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FA VENTSPILS 2
07.05.2017 11:00 F8 U10 A TALSU NSS 5 : 0 FKL AS 1
07.05.2017 11:30 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
07.05.2017 11:30 F8 U10 A FKL AS 1 0 : 5 FKL KK
07.05.2017 12:00 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 TALSU NSS
07.05.2017 12:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 FKL KK
07.05.2017 12:30 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 3 TALSU NSS
07.05.2017 13:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FKL AS 1
07.05.2017 13:00 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
14.05.2017 11:00 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.05.2017 11:00 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 3 : 1 TALSU NSS
14.05.2017 11:00 F8 U10 B FKL KB 0 : 2 BROCĒNU NBJSS
14.05.2017 11:00 F8 U10 B FKL JR 1 : 3 SALDUS SS
14.05.2017 11:30 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL AS 1
14.05.2017 11:30 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 1 : 3 FKL KK
14.05.2017 11:30 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 3 : 1 FKL JR
14.05.2017 11:30 F8 U10 B SALDUS SS 3 : 1 FKL AS 2
14.05.2017 12:00 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 4 FKL KK
14.05.2017 12:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 FKL AS 1
14.05.2017 12:15 F8 U10 B FKL KB 1 : 5 SALDUS SS
14.05.2017 12:15 F8 U10 B FKL JR 3 : 2 FKL AS 2
14.05.2017 12:30 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 4 : 0 TALSU NSS
14.05.2017 13:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 FKL KK
14.05.2017 13:00 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FKL AS 1
14.05.2017 13:00 F8 U10 B FKL AS 2 4 : 3 FKL KB
14.05.2017 13:00 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 6 SALDUS SS
14.05.2017 13:30 F8 U10 B FKL KB 0 : 4 FKL JR
14.05.2017 13:30 F8 U10 B FKL AS 2 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
19.05.2017 11:00 F8 U11 KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.05.2017 11:00 F8 U11 SALDUS SS 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 11:00 F8 U11B KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.05.2017 11:40 F8 U11 KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 11:40 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 11:40 F8 U11B KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 12:20 F8 U11 KULDĪGAS NSS 1 : 7 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 12:20 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 12:20 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
27.05.2017 11:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
27.05.2017 11:00 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 SALDUS SS
27.05.2017 12:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 SALDUS SS
27.05.2017 12:00 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 BROCĒNU NBJSS
29.05.2017 14:00 F8 U10 A FKL KK 0 : 2 FA VENTSPILS 1
29.05.2017 14:00 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 2 FA VENTSPILS 2
29.05.2017 14:40 F8 U10 A FKL KK 3 : 1 FA VENTSPILS 2
29.05.2017 14:40 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 1 FA VENTSPILS 1
29.05.2017 15:20 F8 U10 A FKL KK 6 : 1 FKL AS 1
29.05.2017 15:20 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FA VENTSPILS 2
30.05.2017 15:00 F8 U12 FKL FT 1 0 : 6 FKL JS 1
30.05.2017 15:00 F8 U12 FKL FT 2 1 : 2 FKL JS 2
30.05.2017 16:00 F8 U12 FKL FT 2 0 : 7 FKL JS 1
30.05.2017 16:00 F8 U12 FKL FT 1 0 : 7 FKL JS 2
07.06.2017 11:00 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 3 FKL KK
07.06.2017 11:00 F8 U11 SALDUS SS 0 : 5 FKL FT 1
07.06.2017 11:30 F8 U11B FKL JR 0 : 0 KULDĪGAS NSS
07.06.2017 11:30 F8 U11 FKL JR 0 : 0 KULDĪGAS NSS
07.06.2017 11:30 F8 U11 FKL FT 2 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
07.06.2017 12:00 F8 U11 KULDĪGAS NSS 0 : 1 FKL FT 1
07.06.2017 12:00 F8 U11 SALDUS SS 2 : 6 FKL KK
07.06.2017 12:30 F8 U11 FKL FT 2 3 : 0 SALDUS SS
07.06.2017 12:30 F8 U11 FKL JR 1 : 0 BROCĒNU NBJSS
07.06.2017 13:00 F8 U11 KULDĪGAS NSS 1 : 3 FKL KK
07.06.2017 13:00 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 6 FKL FT 1
07.06.2017 13:30 F8 U11 FKL FT 2 1 : 1 KULDĪGAS NSS
07.06.2017 13:30 F8 U11 FKL JR 2 : 4 SALDUS SS
08.06.2017 11:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 0 FA VENTSPILS 1
08.06.2017 11:00 F8 U10 A TALSU NSS 0 : 0 FA VENTSPILS 2
08.06.2017 11:40 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 2 FA VENTSPILS 2
08.06.2017 11:40 F8 U10 A TALSU NSS 0 : 8 FA VENTSPILS 1
08.06.2017 12:20 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 0 TALSU NSS
08.06.2017 12:20 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FA VENTSPILS 2
12.06.2017 11:00 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 3 : 1 FKL FT 1
12.06.2017 11:00 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 FKL JS 1
12.06.2017 12:00 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 FKL JS 1
12.06.2017 12:00 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 4 : 5 FKL FT 2
12.06.2017 13:00 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 1 : 4 FKL FT 2
12.06.2017 13:00 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 FKL FT 1
13.06.2017 11:00 F8 U11 FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
13.06.2017 11:00 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 3 FKL FT 1
13.06.2017 11:00 F8 U11A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
13.06.2017 11:00 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 3 FKL FT 1
13.06.2017 11:30 F8 U11 FKL JR 0 : 5 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2017 11:30 F8 U11 FKL FT 2 0 : 1 FA VENTSPILS 1
13.06.2017 11:30 F8 U11A FKL FT 2 0 : 1 FA VENTSPILS 1
13.06.2017 12:00 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 12:00 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FKL FT 1
13.06.2017 12:00 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 12:00 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FKL FT 1
13.06.2017 12:30 F8 U11 FKL JR 0 : 2 FA VENTSPILS 1
13.06.2017 12:30 F8 U11 FKL FT 2 0 : 2 FA VENTSPILS 2
13.06.2017 12:30 F8 U11A FKL FT 2 0 : 2 FA VENTSPILS 2
13.06.2017 13:00 F8 U11 FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL FT 1
13.06.2017 13:00 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 13:00 F8 U11A FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL FT 1
13.06.2017 13:00 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 13:30 F8 U11 FKL JR 0 : 1 FA VENTSPILS 2
13.06.2017 13:30 F8 U11 FKL FT 2 2 : 2 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2017 13:30 F8 U11A FKL FT 2 2 : 2 TNSS / FK LAIDZE
15.06.2017 11:00 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 4 : 0 FKL KK
15.06.2017 11:00 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 7 FKL FT 1
15.06.2017 11:00 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 4 : 0 FKL KK
15.06.2017 11:30 F8 U11 FKL JR 1 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.06.2017 11:30 F8 U11 FKL FT 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.06.2017 11:30 F8 U11B FKL JR 1 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.06.2017 11:30 F8 U11A FKL FT 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.06.2017 12:00 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 4 FKL KK
15.06.2017 12:00 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 1 : 3 FKL FT 1
15.06.2017 12:30 F8 U11 FKL JR 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.06.2017 12:30 F8 U11 FKL FT 2 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
15.06.2017 13:00 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FKL FT 1
15.06.2017 13:00 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 1 : 4 FKL KK
15.06.2017 13:00 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FKL FT 1
15.06.2017 13:30 F8 U11 FKL JR 2 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
15.06.2017 13:30 F8 U11 FKL FT 2 2 : 4 LRSS / VAIŅODE
15.06.2017 13:30 F8 U11B FKL JR 2 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
16.06.2017 11:00 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 0 TĀRGALE
16.06.2017 11:00 F8 U10 B SK UGĀLE 3 : 5 SALDUS SS
16.06.2017 11:30 F8 U10 B TĀRGALE 3 : 3 SK UGĀLE
16.06.2017 11:30 F8 U10 B SALDUS SS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
16.06.2017 12:15 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 2 SALDUS SS
16.06.2017 12:15 F8 U10 B SK UGĀLE 1 : 2 BROCĒNU NBJSS
16.06.2017 13:00 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 3 KULDĪGAS NSS
16.06.2017 13:00 F8 U10 B TĀRGALE 1 : 2 SALDUS SS
16.06.2017 13:30 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 1 SK UGĀLE
16.06.2017 13:30 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 3 : 1 TĀRGALE
17.06.2017 12:30 F8 U11B FKL JR 1 : 0 BROCĒNU NBJSS
17.06.2017 13:30 F8 U11B FKL JR 2 : 4 SALDUS SS
20.06.2017 11:00 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FKL KB
20.06.2017 11:00 F8 U10 B SALDUS SS 6 : 0 FKL AS 2
20.06.2017 11:30 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 3 FKL JR
20.06.2017 11:30 F8 U10 B SALDUS SS 7 : 2 FKL KB
20.06.2017 12:00 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FKL JR
20.06.2017 12:00 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 8 : 1 FKL AS 2
20.06.2017 12:30 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FKL AS 2
20.06.2017 13:00 F8 U10 B SALDUS SS 8 : 1 FKL JR
20.06.2017 13:00 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 5 : 3 FKL KB
21.06.2017 11:00 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 11:00 F8 U11 SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 11:00 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 11:00 F8 U11B SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 11:30 F8 U11B SALDUS SS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 11:30 F8 U11 SALDUS SS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 12:00 F8 U11B KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 12:00 F8 U11 KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 12:30 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 12:30 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 13:00 F8 U11B KULDĪGAS NSS 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 13:00 F8 U11 KULDĪGAS NSS 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
19.07.2017 11:00 F8 U12 FKL JS 1 10 : 0 LRSS / FK NĪCA
19.07.2017 11:00 F8 U12 FKL JS 2 4 : 1 SALDUS SS
19.07.2017 12:00 F8 U12 FKL JS 1 17 : 0 SALDUS SS
19.07.2017 12:00 F8 U12 FKL JS 2 4 : 1 LRSS / FK NĪCA
20.07.2017 11:00 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 FKL JR
20.07.2017 11:40 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
20.07.2017 12:20 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 FKL JR
23.07.2017 11:00 F8 U10 B SK UGĀLE 2 : 0 TĀRGALE
23.07.2017 11:00 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 1 KULDĪGAS NSS
23.07.2017 11:30 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 3 TĀRGALE
23.07.2017 11:30 F8 U10 B SALDUS SS 0 : 2 KULDĪGAS NSS
23.07.2017 12:00 F8 U10 B SK UGĀLE 6 : 0 SALDUS SS
23.07.2017 12:30 F8 U10 B SK UGĀLE 2 : 2 BROCĒNU NBJSS
23.07.2017 12:30 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 1 : 2 TĀRGALE
23.07.2017 13:00 F8 U10 B SK UGĀLE 7 : 0 KULDĪGAS NSS
23.07.2017 13:00 F8 U10 B SALDUS SS 4 : 2 TĀRGALE
25.07.2017 11:00 F8 U11A FKL FT 1 5 : 0 FKL FT 2
25.07.2017 11:00 F8 U11A FA VENTSPILS 2 1 : 0 TNSS / FK LAIDZE
25.07.2017 11:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 FKL KK
25.07.2017 11:30 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 2 FKL AS 1
25.07.2017 11:40 F8 U11A FKL FT 1 0 : 1 FA VENTSPILS 2
25.07.2017 11:40 F8 U11A FKL FT 2 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
25.07.2017 12:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FKL AS 1
25.07.2017 12:20 F8 U11A FKL FT 1 7 : 0 TNSS / FK LAIDZE
25.07.2017 12:20 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 2 FKL FT 2
25.07.2017 12:30 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 6 FKL KK
25.07.2017 13:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 TALSU NSS
25.07.2017 13:30 F8 U10 A FKL AS 1 0 : 8 FKL KK
27.07.2017 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 4 : 0 SALDUS SS
27.07.2017 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 9 : 0 LRSS / FK NĪCA
27.07.2017 12:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 8 : 0 BROCĒNU NBJSS
27.07.2017 12:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 1 : 2 FKL JS 2
27.07.2017 13:00 F8 U12 SALDUS SS 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
27.07.2017 13:00 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 15 FKL JS 2
30.07.2017 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 8 : 1 FKL JS 2
30.07.2017 12:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 3 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.07.2017 12:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 2 : 2 FKL JS 1
30.07.2017 13:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.07.2017 13:00 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 FKL JS 2
30.07.2017 14:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 0 : 8 FKL JS 1
01.08.2017 11:00 F8 U11A FKL KK 1 : 1 FKL FT 2
01.08.2017 11:00 F8 U11A FA VENTSPILS 1 0 : 0 LRSS / FK NĪCA
01.08.2017 11:40 F8 U11A FKL KK 0 : 6 FA VENTSPILS 1
01.08.2017 11:40 F8 U11A FKL FT 2 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
01.08.2017 12:20 F8 U11A FKL KK 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
01.08.2017 12:20 F8 U11A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL FT 2
03.08.2017 11:00 F8 U11B SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
03.08.2017 11:40 F8 U11B KULDĪGAS NSS 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
03.08.2017 12:20 F8 U11B SALDUS SS 3 : 5 KULDĪGAS NSS
08.08.2017 11:00 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 0 TALSU NSS
08.08.2017 11:00 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 3 FA VENTSPILS 1
08.08.2017 11:30 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 FA VENTSPILS 2
08.08.2017 11:30 F8 U10 A FKL KK 2 : 0 TALSU NSS
08.08.2017 12:00 F8 U10 A FKL AS 1 2 : 1 FA VENTSPILS 2
08.08.2017 12:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FA VENTSPILS 1
08.08.2017 12:30 F8 U10 A FKL KK 0 : 3 FA VENTSPILS 1
08.08.2017 13:00 F8 U10 A FKL KK 5 : 0 FA VENTSPILS 2
08.08.2017 13:00 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 TALSU NSS
09.08.2017 11:00 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 1 : 1 FKL FT 1
09.08.2017 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 6 : 1 TNSS / FK LAIDZE
09.08.2017 12:00 F8 U12 SALDUS SS 0 : 8 FKL FT 2
09.08.2017 12:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
09.08.2017 13:00 F8 U12 SALDUS SS 0 : 2 FKL FT 1
09.08.2017 13:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 4 FA VENTSPILS 1
09.08.2017 14:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 2 : 3 FKL FT 2
10.08.2017 11:00 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 1 FKL KB
10.08.2017 11:00 F8 U10 B SK UGĀLE 1 : 2 FKL AS 2
10.08.2017 11:30 F8 U10 B TĀRGALE 0 : 2 FKL JR
10.08.2017 11:30 F8 U10 B SK UGĀLE 5 : 0 FKL KB
10.08.2017 12:00 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 3 : 0 FKL JR
10.08.2017 12:00 F8 U10 B TĀRGALE 1 : 3 FKL AS 2
10.08.2017 12:30 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 2 FKL AS 2
10.08.2017 13:00 F8 U10 B SK UGĀLE 3 : 1 FKL JR
10.08.2017 13:00 F8 U10 B TĀRGALE 1 : 2 FKL KB
15.08.2017 11:00 F8 U11A FKL FT 1 5 : 0 FKL KK
15.08.2017 11:00 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 4 FA VENTSPILS 1
15.08.2017 11:30 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.08.2017 11:30 F8 U11A FA VENTSPILS 2 1 : 0 FKL KK
15.08.2017 12:00 F8 U11A FKL FT 1 4 : 1 LRSS / FK NĪCA
15.08.2017 12:00 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 3 FA VENTSPILS 1
15.08.2017 12:30 F8 U11A FKL FT 1 0 : 1 FA VENTSPILS 1
15.08.2017 13:00 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.08.2017 13:00 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 3 : 4 FKL KK
17.08.2017 11:00 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 LRSS / VAIŅODE
17.08.2017 11:00 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 SALDUS SS
17.08.2017 11:30 F8 U11B FKL JR 0 : 0 KULDĪGAS NSS
17.08.2017 11:30 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
17.08.2017 12:00 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 KULDĪGAS NSS
17.08.2017 12:00 F8 U11B FKL JR 1 : 0 SALDUS SS
17.08.2017 12:30 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 SALDUS SS
17.08.2017 13:00 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 KULDĪGAS NSS
17.08.2017 13:00 F8 U11B FKL JR 4 : 1 LRSS / VAIŅODE
22.08.2017 11:00 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 3 : 0 SALDUS SS
22.08.2017 11:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2017 12:00 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 2 : 3 TNSS / FK LAIDZE
22.08.2017 12:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2017 13:00 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
22.08.2017 13:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 10 : 0 SALDUS SS
29.08.2017 11:00 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
29.08.2017 11:00 F8 U12 FKL FT 1 5 : 0 FKL FT 2
29.08.2017 12:00 F8 U12 FKL JS 1 2 : 0 FKL JS 2
29.08.2017 12:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 1 : 0 FKL FT 1
29.08.2017 13:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
29.08.2017 13:00 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FKL FT 2
29.08.2017 14:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FKL JS 2
29.08.2017 14:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 4 FKL JS 1
Rādīt ierakstus