FT U10 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 10 25 8 1 1 41 12 29 1
FK LIEPĀJA 2 10 13 3 4 3 18 20 -2 2
TALSU NSS 10 12 2 6 2 13 20 -7 3
LRSS / GROBIŅAS SC 10 12 3 3 4 13 19 -6 4
FK LIEPĀJA 1 10 10 2 4 4 17 21 -4 5
FA VENTSPILS 2 10 7 1 4 5 13 23 -10 6
FT U10 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 6 15 5 0 1 47 14 33 1
KULDĪGAS NSS 6 13 4 1 1 36 12 24 2
FA VENTSPILS 3 6 12 4 0 2 20 23 -3 3
BROCĒNU NBJSS 6 9 3 0 3 23 19 4 4
KULDĪGAS NSS 2 6 9 3 0 3 28 37 -9 5
SK UGĀLE 6 3 1 0 5 17 41 -24 6
FK LIEPĀJA 3 6 1 0 1 5 16 41 -25 7
FT U11 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 8 24 8 0 0 47 3 44 1
FK LIEPĀJA 1 8 17 5 2 1 22 13 9 2
TNSS / FK LAIDZE 8 16 5 1 2 18 14 4 3
LRSS / FK NĪCA 8 15 5 0 3 26 10 16 4
FA VENTSPILS 2 8 12 4 0 4 22 25 -3 5
LRSS / VAIŅODE 8 12 4 0 4 18 17 1 6
FK LIEPĀJA 2 8 3 0 3 5 8 34 -26 7
FK LIEPĀJA 3 8 2 0 2 6 11 32 -21 8
LRSS / GROBIŅAS SC 8 2 0 2 6 10 34 -24 9
FT U11 A Par 1.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 1 3 1 0 0 3 1 2 1
FK LIEPĀJA 1 1 0 0 0 1 1 3 -2 2
FT U11 A Par 3.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / FK NĪCA 1 3 1 0 0 2 1 1 1
TNSS / FK LAIDZE 1 0 0 0 1 1 2 -1 2
FT U11 A PF 1
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 1 3 1 0 0 3 1 2 1
LRSS / FK NĪCA 1 0 0 0 1 1 3 -2 2
FT U11 A PF 2
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 1 1 3 1 0 0 3 1 2 1
TNSS / FK LAIDZE 1 0 0 0 1 1 3 -2 2
FT U11 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 10 26 8 2 0 46 16 30 1
FK LIEPĀJA 4 10 24 8 0 2 47 15 32 2
SALDUS SS 10 15 4 3 3 35 24 11 3
FA VENTSPILS 3 10 15 5 0 5 39 30 9 4
FK LIEPĀJA 5 10 6 2 0 8 14 53 -39 5
FK LIEPĀJA 6 10 1 0 1 9 11 54 -43 6
FT U12 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 2 9 27 9 0 0 33 8 25 1
FK LIEPĀJA 4 9 21 7 0 2 53 19 34 2
FK LIEPĀJA 2 9 18 6 0 3 49 26 23 3
KULDĪGAS NSS 9 15 5 0 4 37 35 2 4
TNSS / FK LAIDZE 9 15 5 0 4 26 19 7 5
FK LIEPĀJA 3 9 13 4 1 4 26 21 5 6
BROCĒNU NBJSS 9 10 3 1 5 23 35 -12 7
FA VENTSPILS 1 9 9 3 0 6 14 29 -15 8
LRSS / FK NĪCA 9 3 1 0 8 11 37 -26 9
FK LIEPĀJA 1 9 3 1 0 8 12 55 -43 10
FT U12 A Par 1.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 4 1 3 1 0 0 1 0 1 1
FA VENTSPILS 2 1 0 0 0 1 0 1 -1 2
FT U12 A Par 3.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 2 1 3 1 0 0 6 4 2 1
KULDĪGAS NSS 1 0 0 0 1 4 6 -2 2
FT U12 A PF 1
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 2 1 3 1 0 0 2 1 1 1
KULDĪGAS NSS 1 0 0 0 1 1 2 -1 2
FT U12 A PF 2
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 4 1 3 1 0 0 5 4 1 1
FK LIEPĀJA 2 1 0 0 0 1 4 5 -1 2
FT U12 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 6 16 5 1 0 25 10 15 1
LRSS / GROBIŅAS SC 6 8 2 2 2 18 20 -2 2
FK LIEPĀJA 5 6 6 2 0 4 17 16 1 3
FA VENTSPILS 3 6 4 1 1 4 12 26 -14 4
FT U13
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 3 8 24 8 0 0 42 15 27 1
FK LIEPĀJA 1 8 18 6 0 2 47 22 25 2
LRSS / GROBIŅAS SC 8 16 5 1 2 39 14 25 3
FK LIEPĀJA 2 8 15 5 0 3 50 22 28 4
BROCĒNU NBJSS 8 13 4 1 3 38 17 21 5
TNSS / FK LAIDZE 8 9 3 0 5 11 28 -17 6
SALDUS SS 8 6 2 0 6 13 39 -26 7
FK LIEPĀJA 4 8 6 2 0 6 15 55 -40 8
FK LIEPĀJA 5 8 0 0 0 8 8 51 -43 9
FT U13 Par 1.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / GROBIŅAS SC 1 3 1 0 0 7 4 3 1
TNSS / FK LAIDZE 1 0 0 0 1 4 7 -3 2
FT U13 Par 3.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
BROCĒNU NBJSS 1 3 1 0 0 2 0 2 1
SALDUS SS 1 0 0 0 1 0 2 -2 2
FT U13 PF 1
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / GROBIŅAS SC 1 3 1 0 0 9 1 8 1
SALDUS SS 1 0 0 0 1 1 9 -8 2
FT U13 PF 2
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TNSS / FK LAIDZE 1 3 1 0 0 3 1 2 1
BROCĒNU NBJSS 1 0 0 0 1 1 3 -2 2
FT U14
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / GROBIŅAS SC 6 18 6 0 0 47 7 40 1
SALDUS SS 6 13 4 1 1 14 9 5 2
KULDĪGAS NSS 6 9 3 0 3 15 10 5 3
TNSS / FK LAIDZE 6 9 3 0 3 11 11 0 4
BROCĒNU NBJSS 6 7 2 1 3 14 18 -4 5
FK LIEPĀJA 2 6 4 1 1 4 7 26 -19 6
FK LIEPĀJA 1 6 1 0 1 5 6 33 -27 7
FT U14 Par 1.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / GROBIŅAS SC 1 3 1 0 0 1 0 1 1
TNSS / FK LAIDZE 1 0 0 0 1 0 1 -1 2
FT U14 Par 3.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 1 3 1 0 0 3 2 1 1
SALDUS SS 1 0 0 0 1 2 3 -1 2
FT U14 PF 1
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / GROBIŅAS SC 1 3 1 0 0 5 1 4 1
KULDĪGAS NSS 1 0 0 0 1 1 5 -4 2
FT U14 PF 2
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TNSS / FK LAIDZE 1 3 1 0 0 1 0 1 1
SALDUS SS 1 0 0 0 1 0 1 -1 2
FT U16
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TNSS / FK LAIDZE 5 12 4 0 1 59 19 40 1
LRSS / GROBIŅAS SC 5 12 4 0 1 73 11 62 2
SALDUS SS 5 12 4 0 1 47 27 20 3
FK LIEPĀJA 1 5 4 1 1 3 30 67 -37 4
FK LIEPĀJA 2 5 2 0 2 3 26 56 -30 5
BROCĒNU NBJSS 5 1 0 1 4 15 70 -55 6
FT U16 Par 1.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 1 3 1 0 0 3 1 2 1
TNSS / FK LAIDZE 1 0 0 0 1 1 3 -2 2
FT U16 Par 3.vietu
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / GROBIŅAS SC 1 3 1 0 0 10 4 6 1
FK LIEPĀJA 1 1 0 0 0 1 4 10 -6 2
FT U16 PF 1
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TNSS / FK LAIDZE 1 3 1 0 0 9 4 5 1
FK LIEPĀJA 1 1 0 0 0 1 4 9 -5 2
FT U16 PF 2
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 1 3 1 0 0 7 4 3 1
LRSS / GROBIŅAS SC 1 0 0 0 1 4 7 -3 2

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
Rādīt ierakstus