LFF Futbola akadēmijas ietvaros šogad paredzēti trīs reģionālie turnīri, no kuriem divi tikko aizvadīti LFF mācību-treniņu centrā Staicelē. Kurzemes izlases trenera Jāņa Segliņa vadībā pārstāvēja futbolisti no pieciem Kurzemes klubiem.
 
Pirmie uz Staiceli devās U14, jeb 2009.gadā dzimušie futbolisti. Ar bažām tika gaidīts šīs komandas starts, jo reģiona lielākā jaunatnes futbola organizācija - Liepājas Futbola skola - šim pasākumam savus futbolistus nedeleģēja. Pirmajā dienā komanda sagādāja patīkamu pārsteigumu, tikai ar 0:1 piekāpjoties spēcīgajai Rīgas izlasei, un otrajā dienas spēlē uzvarot Vidzemes izlasi ar 2:0. Turnīra otrajā dienā vairs tik labi neveicās, un tika piedzīvoti divi zaudējumi ar 0:2 Latgales un Zemgales pārstāvjiem. No kurzemniekiem turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauts Evarts Rožkalns (Kuldīgas NSS).
 
Otrajā turnīrā U13 (2010.dz.g.) Kurzemes izlase tika komplektēta galvenokārt no liepājniekiem, citiem klubiem atvēlot delegācijā vien piecas vietas. Pirmajā spēlē komanda piedzīvoja nepatīkamu sagrāvi pret Rīgu ar rezultātu 0:6. Tas gan izrādījās komandas vienīgais zaudējums turnīrā. Vakara spēlē neizšķirts ar Vidzemi 1:1, bet turnīra otrajā dienā ar 2:1 uzvarēta Zemgale, un spēlēts 0:0 ar Latgali. Simboliskajā izlasē iekļauts Liepājas FS audzēknis Henrijs Jansons.
 
Nākamais LFF FA pasākums būs Nacionālā nometne Staicelē, uz kuru tiks aicināti labākie U14 futbolisti no visas Latvijas.
 
Vairāk par LFF Futbola akadēmiju lasiet šeit.