26.martā Nīcas Sporta hallē tika noskaidrots pārstāvis no Kurzemes reģiona dalībai Latvijas 1.līgas telpu futbola finālturnīrā. Četru komandu konkurencē par uzvarētājiem kļuva šīs sezonas Liepājas čempioni Priekule / Ruģi.

Vienā no Kurzemes telpu futbola centriem labāko Kurzemes komandu bija ieradušies noskaidrot Priekule / Ruģi, Dienvidkurzemes uzvarētāji Medze / BL Serviss, FC Talsi un Kuldīgas FS. Pirmajā pusfinālā Medzes komanda pirmā puslaika vidū nonāca vadībā ar 2:0. Kuldīdzniekus spēlē atgrieza divi Toma Liepkalna talšāvieni, panākot 2:2. Otrā puslaika sākumā Toms guva trešos vārtus, noformējot pirmo hettriku turnīrā. Medzei izdevās atspēlēties un spēles begās izcīnīt uzvaru ar 6:3. Otrajā pusfinālspēlē vairāk tika gaidīts no FC Talsi, kuri Latvijas kausā izrādīja sīvu pretestību virslīgā spēlējošajiem Kuldīgas FC Nikers. Kurzemes pusfinālā Priekule / Ruģi bija noskaņojušies nopietnai pretestībai, un rezultātā uzvarēja ar pāliecinošu 6:0. Šajā spēlē hettriks Edgaram Freimanim.
Spēlē par 3.vietu FC Talsi pārliecinoši ar 8:3 apspēlēja Kuldīgas FS. Individuāli Talsu komandā izcēlās Ritvars Jušķins un Dans Pētersons, gustot attiecīgi četrus un trīs vārtus. Finālspēlē Priekule / Ruģi izvirzījās vadībā ar 2:0, bet Medze ātri vienus vārtus atspēlēja, un ieguva iniciatīvu spēlē. Tomēr pēc neveiklas Medzes komandas vartsarga spēles Emīls Knapšis Priekulei atguva divu vārtu vadību. Otrajā puslaikā spēles temperatūra turpināja pieaugt, Medzes futbolistiem cenšoties lauzt cīņas gaitu. Priekule izturēja un guva ceturtos vārtus. Medze vienus vārtus vēl spēja atspēlēt, bet ne vairāk, un Kurzemes kausu izcīnīja Priekule / Ruģi. Šajā turnīrā Priekule / Ruģi komaindai uzvaru kaldināja Ralfs Jansons, Artūrs Blumbergs, Emīls Knapšis, Mārtiņš Blumbergs, Edgars Freimanis, Rinalds Ralfs Spēks, Eduards Egle, Dāvis Dāvids Spēks, un Rihards Anrijs Bernāts. Komandu organizēja un vadīja pārstāvis Raitis Feldmanis.
7.aprīlī Priekule / Ruģi dosies uz Rīgu, lai godam pārstāvētu Kurzemi Latvijas telpu futbola 1.līgā.