Futbolā telpās šogad 6 vecuma grupās piedalījās 54 komandas. Ziemas sezonā piedalījās visi Kurzemes klubi, izņemot Liepājas Futbola skolu, kuras audzēkņi bauda jaunuzceltās halles priekšrocības, un sacensības futbolā telpās savā apmācības programmā nav iekļāvuši. Lielākā pārstāvniecība šajā ziemas sezonas futbola veidā bija Dienvidkurzemes Sporta skolai, kura piedalījās ar četrpadsmit komandām.
 
U13 vecuma grupā piedalījās 6 komandas, aizvadot viena apļa turnīru un spēles par vietām. Grupas uzvarētājs noskaidrojās pēcspēles 6m sērijā, jo aizraujošās finālspēles rezultāts 2:2 uzvarētāju nenoskaidroja. 6m sitienos veiksmīgāki bija Kuldīgas NSS-2 spēlētāji, pārspējot Saldus SS komandu. Kuldīgas NSS arī bronzas medaļas šajā vecumā, kuras kuldīdznieku otra komanda nopelnīja, spēlē par trešo vietu uzvarot Talsu NSS ar 5:1.
U12 vecumā četras komandas aizvadīja divu apļu turnīru. Arī šajā grupā uzvaru izcīnīja Kuldīgas NSS, otrajā vietā atstājot Talsu NSS, bet trešajā DKSS / Grobiņas SC komandu.
U11 vecuma grupā 10 komandas aizvadīja trīspakāpju sacensības. Pirms trešās kārtas izkristalizējās pusfinālistu pāri, kuros FA Ventspils pieveica Kuldīgas NSS ar 8:0, bet DKSS / Grobiņas SC ar 4:2 uzvarēja Saldus SS. Arī finālā FA Ventspils neatstāja cerības saviem pretiniekiem, unvarot Grobiņu ar 6:0. Tikmēr daudz emociju spēlē par 3.vietu, kur Kuldīgas NSS 6m sērijā bija veiksmīgāki par Saldus komandu.
U10 vecuma grupas acensību sistēma līdzīga kā U11, tikai konkurence nedaudz lielāka - piedalījās 12 komanda. Pusfinālos ar minimālu 2:1 FA Ventspils pārspēja Talsu NSS, bet SSS / Brocēni bija labāki par otru Ventspils komandu. Finālspēlē ventspilnieki uzvarēja SSS / Brocēni ar 1:0, bet trešo vietu izcīnīja Talsu NSS.
U9 Ziemas tūrē startēja 12 komandas, trīs posmos aizvadot spēles ar dažādiem pretiniekiem, un labākos neskaidrojot.
U8 Ziemas tūrē savu pirmo spēļu pieredzi guva 10 komandas. Arī šajā vecumā komandas spēlēja bez rezultātu uzskaites tabulā, tādējādi mazinot sacensību spriedzi.