Pēc divu gadu pauzes sacensību apritē atgriezies turnīrs futbolā telpās "Grobiņas kauss", kurš ir viens no vecākajiem šobrīd aktīvajiem turnīriem jaunajiem futbolistiem. Turnīrs notiek kopš 2010.gada U9 un U11 vecuma komandām, un šī bija divpadsmitā aktīvā sezona.
 
U11 komandu turnīrs 11.-12.februārī pulcēja piecas Latvijas uz trīs Lietuvas komandas. Spēcīgi šoreiz izrādījās lietuviešu klubi. Savas apakšgrupas uzvarēja gan Telšu FK Džiugas, gan Gargždu FK Banga. Pusfinālos FK Džiugas ar 4-1 pārspēja Saldus SS, bet FK Banga pēcspēles 6m sitienos uzvarēja Kuldīgas NSS. Lietuviešu finālā FK Džiugas ar 2:0 pieveica savus princiipiālos pretiniekus FK Banga, un Grobiņas kauss pirmo reizi vēsturē aizceļoja uz Lietuvu. Spēlē par 3.vietu Saldus SS ar 7:2 sagrāva Kuldīgas NSS. Tālākajās vietās ierindojās FA Ventspils, Talsu NSS, DKSS / Grobiņas SC un FK Šilute.
U9 turnīrā 11.-12.martā sešas komandas izspēlēja katra ar katru, nenoskaidrojot labākos oficiālā konkurencē. Turnīrā piedalījās SK Super Nova, FK Tukums 2000, FA Ventspils, Kuldīgas NSS un divas Dienvidkurzemes SS komandas - Grobiņa un Nīca.
Klubi un biedrības Kurzemē ir aktīvi jauniešu sacensību organizēšanā. Jau pavisam drīz āra sezona sāksies ar turnīru sēriju Ventspilī. Vasarā mūs gaida tradicionālais Dobrecova kauss Liepājā un Baltic Sea Cup Rojā, bet rudenī kārtējā turnīru sērija Ventspilī.