Rudens turnīros ar lieliem panākumiem šoreiz nevar lepoties Kurzemes izlases. Sportiskie rezultāti, salīdzinot ar pavasara turnīriem ir sagriezušies kājām gaisā.
 
Reti kad notiek tā, ka komanda, kura pavasarī izcīna 1.vietu, pārliecinoši pārspējot visus pretiniekus, pēc četriem mēnešiem tajā pašā konkurencē ieņem pēdējo vietu. Tomēr tā ir noticis ar Kurzemes U14 izlasi. Tam gan ir skaidrojums - uz šo sasaukumu traumu dēļ nevarēja ierasties Liepājas FS vadošais spēlētāju četrinieks. Un šeit vairāk par Kurzemes izlases bēdīgo rezultātu uztrauc jauno Liepājas futbolistu traumatisms šādā vecumā.
Komandai nomainījies arī treneris. Par Kurzemes reģiona treneri sācis strādāt T.B. Oliveira Da Silva, kura pienākumos ietilpst arī darbs ar visām Kurzemes reģiona izlasēm. Un speciālistam ir vajadzīgs laiks, lai pilnībā apgūtu šī darba specifiku.
 
Arī no U13(2009.g.dz.) Kurzemes izlases tika gaidīts vairāk par 4.vietu, taču ir, kā ir. Turnīrā izcīnītā viena uzvara un piedzīvotie trīs zaudējumi noteikti nav šī vecuma spēju robeža, jo šī vecuma spēlētāji Kurzemes klubos ir gana talantīgi. 
Šī gada rudens turnīros arī netipiski maz izcilnieki no Kurzemes tika atzīmēti turnīru apbalvošanā. U14(2008.g.dz.) vecumā kā vienīgais no Kurzemes turnīra simboliskajā izlasē iekļuva Lauris Lākutis no Liepājs FS. U13(2009.g.dz.) vecumā tika atzīmēti divi Kurzemes klubu pārstāvji: Valters Emīls Trisčenko no Liepājas FS un Miks Karlovičs no Kuldīgas NSS.