Unikāla situācija izveidojās 3.līgas Rietumu grupā, kur divām komandām - FK Dobele Allegro un JFC Jelgava - turnīra beigu tabulā visi rezultāti bija pilnīgi vienādi, un arī savstarpējās spēlēs nevienai no komandām nav pārsvara pār otru.
 
Šajā situācijā stājas spēkā Latvijas čempionāta 3.līgas nolikuma punkts par labāku Fair Play rādītāju čempionātā. Rietumu līgā katru gadu kāda no komandām saņem balvu "Par godīgu spēli". Šogad, tāpat kā gadu iepriekš, ar lielu pārsvaru šo balvu ieguva FS Jelgava -2, kas visa turnīra laikā sapelnīja tikai 8 brīdinājumus. Savukārt divu trešās vietas pretendentu konkurencē krietni mazāks brīdinājumu skaits Dobeles futbolistiem, kas šoreiz izrādījās izšķiroši bronzas medaļu sadalē. Pavisam turnīrā piedalījās astoņas komandas.
 
Pirmo vietu jau labu laiku pirms turnīra beigām bija nodrošinājuši FS Jelgava -2 futbolisti. Izšķirošajā spēlē par otro vietu FK Tukums 2000 -3 ar 6:2 savā laukumā pārspēja Saldus SS / Leevon -2 komandu. Par Rietumu līgas rezultatīvāko spēlētāju ar 20 gūtajiem vārtiem kļuva tukumnieks Ronalds Leja.
 
Visa informācija par Rietumu līgas sacensībām mājaslapas sadaļā Pieaugušie / 3.līga / 2022.