Jau kādu laiku Kurzemes un Zemgales reģionu vadītāji bija vienojušies par kopīgu jauniešu turnīru, ļaujot komandām sacensties konkurētspējīgākos apstākļos. Šoruden beidzot šāds turnīrs varēja notikt, un sešas labākās divu reģionu komandas varēja tikties kopējā pasākumā Tukuma mākslīgajā laukumā.
 
Turnīra formātam tika izvēlēts apļa turnīrs, komandām aizvadot piecas spēles ar spēļu laiku 2x10 minūtes. Turnīrs aizritēja ļoti dinamiski, visi dalībnieki paguva sakrāt spēles minūtes un uzspēlēt pret dažādiem pretiniekiem. Turnīra uzvarētājs izšķīrās spēlē starp Liepājas FS un FK Iecava komandām. Lai arī iecavniekiem derēja neizšķirts, tieši Zemgales komandai spēles pirmajā daļā piederēja iniciatīva, un otrā puslaika sākumā FK Iecava izvirzījās vadībā. Taču liepājnieki pēc skaistas izspēles panāca neizšķirtu, un spēles beigas jau pagāja izmisīgos Liepājas FS uzbrukumos. Spēles beigu rezultāts 1:1 par pirmajiem Rietumu kausa uzvarētājiem ļāva kļūt FK Iecava futbolistiem. Jāatzīmē, ka komandas sastāvā ļoti veiksmīgi iekļāvušās arī divas meitenes. Otrajā vietā mājinieki - FK Tukums 2000, labākie no Kurzemes - Liepājas FS - trešie. Vēl Kurzemi šajā turnīrā pārstāvēja Kuldīgas NSS un FA Ventspils komandas.
 
Balvas saņēma visas komandas un arī komandu labākie spēlētāji. Labās atsauksmes no spēlētājiem, treneriem un vecākiem liecina, ka organizatori nebija kļūdījušies par šāda turnīra nepieciešamību.