Rudens bez sacensību ierobežojumiem pēc divu gadu pārtraukuma ļāvis aizvadīt pilnu sacensību ciklu. Kurzemes kausi ir atgriezušies pilnā apjomā. Noslēdzošais no tiem U12(2010.dz.g.) vecuma grupā svētdien norisinājās Ventspilī, par vēsturisko balvu sacenšoties 10 Kurzemes komandām.

Pirmie Kurzemes kausi jauniešiem tika izspēlēti 2011.gadā. Kausi ir ceļojošie, un pēc katras izspēles uz kausiem parādās jauna uzlīme ar attiecīgā gada uzvarētājiem. U12 kauss 3 gadus gaidīja jaunu gravējumu, un Ventspilī beidzot tika pie vēl viena Liepājas FS gravējuma. Liepājnieki trenera Aleksandra Stepanova vadībā pārvarēja visas neparocīgās izlozes radītās grūtības, un pelnīti ieguva trofeju glabāšanā.
Finālā Liepājas FS AS pretēji spēles gaitai nonāca zaudētājos pret Kuldīgas NSS, bet otrajā puslaikā spēja atspēlēties un uzvarēt ar 3:1. Spēlē par 3.vietu arī sacentās Liepājas un Kudīgas komandas, taču šeit labāki ar 1:0 bija Kuldīgas NSS 2 futbolisti. Spēlē par 5.vietu FA Ventspils AB pēcspēles 9m sitienos pārspēja Saldus SS / BBJSS komandu.

Arī U10 Kurzemes kauss norisinājās Ventspilī, tikai 2 nedēļas agrāk. U10 vecumā piedalījās 12 komandas, sadalītas 4 grupās. Grupu uzvarētāji iekļuva pusfinālā. Starp trīs Liepājas komandām ļoti komfortabli sajutās FA Ventspils jaunie futbolisti, kuri arī ieguva Kurzemes kausu glabāšanā, pēcspēles 9m sitienos pārspējot Liepājas FS VN1 komandu.

Ar citu filosofiju tika aizvadīts Kurzemes kauss U8(2014.dz.g.) vecuma grupā Liepājā. 12 komandas aizvadīja katra četras spēles izlozes kārtībā, neskaitot punktus un nedalot vietas, bet izbaudot visus futbola priekus.

Visus Kurzemes kausu rezultātus var apskatīt mājaslapas sadaļā Jaunatne / Kurzemes Kauss.