17. un 18.septembrī Liepājā tika aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm. Futbolam ideālos laika apstākļos meitenes varēja parādīt visas savas futbola prasmes, komandām sacenšoties katrai ar katru viena apļa turnīrā.

 

Turnīrā piedalījās sešas komandas no dažādām Latvijas vietām. Turnīra pirmās vietas liktenis izšķīrās pēdējā kārtā spēlē starp FK Olaine un Rīgas Futbola skolas komandām. Asā un līdzvērtīgā spēlē sev vēlamo 1:0 panāca RFS meitenes, izcīnot pirmo vietu turnīrā ar maksimālo punktu skaitu. Otrās šogad olainietes, kuras triumfēja pagājušajā gadā. Liepājas Futbola skolas meitenes turnīrā nestartēja ar optimālo sastāvu, bet ar to izrādījās pietiekami, lai izcīnītu septiņus punktus un trešo vietu turnīra tabulā. Ceturtajā vietā FS Metta, piektās FK Iecava meitenes, bet sestajā vietā vistālākie pilsētas viesi – Augšdaugavas NSS.

Turnīra labākās spēlētājas balvu saņēma Elizabete Dubinska no Rīgas Futbola skolas komandas. Pie individuālām balvām tika arī katras komandas vērtīgākās spēlētājas. Sīkāka informācija par turnīru mājaslapā kurzeme.lff.lv.

Turnīru organizēja LFF Kurzemes futbola centrs ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.