17. un 18.septembrī Liepājā tiks aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm, kurā 6 komandas no Latvijas dažādām vietām sacentīsies par Liepājas futbola vetarāna Vladimira Lučiņina vārdā nosauktajām balvām.

Turnīrs notiks ceturto gadu, un Lučiņina balvai ir izveidojies savs draudzīgo klubu pulciņš, kas vienmēr cenšas ierasties un piedalīties šajā pasākumā. Kā ierasts, dienu iepriekš ieradīsies Ilūkstē bāzētā komanda, kas tagad pārstāv Augšdaugavas novada Sporta skolu. Turnīrs vairs nav iedomājams bez FK Olaine, un FK Iecava meiteņu līdzdalības. Latvijas galvaspilsētu pārstāvēs FS Metta un RFS. Mājinieces – Liepājas FS šogad būs turnīra galvenās favorītes, jo šogad izcīnīja 1.vietu Latvijas meiteņu čempionāta WU14 elites grupā.

Divās dienās komandas aizvadīs apļa turnīru, tiekoties katra ar katru. Spēles laiks 2x15 minūtes. Pie balvām tiks pirmo trīs vietu ieguvējas, kā arī katras komandas vērtīgākā spēlētāja, īpaša balva paredzēta turnīra labākajai spēlētājai.

Turnīrs norisināsies Lučiņina kunga ilggadējā darba vietā – stadionā “Raiņa parks”. Sestdien turnīra spēles norisināsies no 14:30 līdz 17:00. Svētdien spēļu sākums 11:00, apbalvošana 15:00.

Turnīrs notiek jau ceturto gadu. Iepriekšējos gados WU14 grupā uzvarēja divas reizes uzvarējusi FS Metta, bet pagājušajā gadā tas izdevās FK Olaine futbolistēm.

Turnīrs notiek ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.