Šogad Latvijas jaunatnes čempionātā Kurzemi pārstāv 27 komandas no 8 klubiem. Kurzemes klubi pārstāvēti visos līmeņos un visos vecumos. Tālāk rakstā par to, kā kurzemniekiem iesākusies šī sezona.
 
Elites grupās piedalās septiņas komandas no abām Kurzemes akadēmijām - Liepājas FS un FA Ventspils. U18 grupā visās 3 spēlēs uzvaras izcīnījusi Liepājas FS, kas komandai šobrīd ļauj atrasties 2.vietā 10 komandu konkurencē. 5.vietu ar 3 punktiem 3 spēlēs ieņem FA Ventspils. U16 grupā Liepājas FS ar 5 spēlēs izcīnītajiem 3 punktiem ieņem pēdējo, astoto vietu. U15 grupā Liepājas FS ar 6 punktiem 5 spēlēs ieņem 6.vietu 8 komandu konkurencē. U14 grupā Liepājas FS 4 spēlēs izcīnītais 1 punkts pagaidām dod priekšpēdējo, 7.vietu. U13 grupas Rietumu apakšgrupā FA Ventspils ar 9 punktiem 3 spēlēs ir līderi, bet Liepājas FS ar 9 punktiem 4 spēlēs pagaidām ieņem 2.vietu 5 komandu konkurencē.
 
Meistarības grupā Kurzemi pārstāv piecas komandas no 4 dažādiem klubiem. U18 Rietumu grupā Talsu NSS ar 4 punktiem 3 spēlēs šobrīd ieņem 3.vietu. U16 grupā FK Liepāja ir pēdējā vietā, zaudējot visas 4 spēles. U15 A grupā FA Ventspils ar 3 punktiem 2 spēlēs ir 5.vietā no 7 komandām, savukārt B grupā Dienvidkurzemes SS ar 10 punktiem 4 spēlēs no 8 komandām pagaidām ir otrie. Meistarības U14 A grupā FA Ventspils ir otrie no 7 komandām, 3 spēlēs izcīnot 3 uzvaras. 
 
Attīstības grupās komandu skaits no Kurzemes ir piecpadsmit. U16 Rietumu grupā Dienvidkurzemes SS ir līderi, divās spēlēs savācot 6 punktus. Šajā pašā turnīrā Brocēnu BJSS / Saldus SS, uzvarot pagaidām vienīgajā spēlē, ir ceturtie, piektie ir Talsu NSS ar zaudējumu vienīgajā spēlē, bet Liepājas FS ir pēdējie, ciešot zaudējumus visās 3 spēlēs. U15 attīstības Rietumu grupā piedalās 5 komandas, un Talsu NSS ar uzvaru vienīgajā spēlē šobrīd ir otrie. U14 Rietumu grupā visas 4 Kurzemes komandas ir tabulas galvgalī. 7 komandu konkurencē šobrīd pirmie ar 9 punktiem 4 spēlēs ir Kuldīgas NSS. Otrie ar divām uzvarām tikpat spēlēs ir Dienvidkurzemes SS. Tāpat veicies Saldus Sporta skolai, kuri ir trešie. Liepājas FS 3 spēlēs 3 punkti un pagaidām 4.pozīcija turnīra tabulā. Lērums Kurzemes komandu piedalās arī U13 attīstības Rietumu grupā. No 7 komandām 6 pārstāv Kurzemi, un līderos šobrīd ar 9 punktiem 4 spēlēs ir Liepājas FS -2. Otrie ar 2 uzvarām 2 spēlēs ir Saldus SS, trešie Kuldīgas NSS ar uzvaru vienīgajā spēlē. Dienvidkurzemes SS uzvara un zaudējums šobrīd dod 4.vietu, Talsu NSS ir piektie, vienīgo spēli nospēlējot neizšķirti. Pēdējā vietā ar zaudējumiem visās 3 spēlēs.
 
Šajās brīvdienās U13 elites grupā FA Ventspils viesosies Jūrmalā, U16 meistarībā FK Liepāja izbraukumā centīsies tikt pie pirmajiem punktiem pret RFS, U15 meistarības A grupā FA Ventspili uzņems Rīgas futbola parks, bet B grupā Dienvidkurzemes SS pirmā mājas spēle šogad, Rudes stadionā uzņemot Aizkraukles FK Veina. Attīstībā U14 Saldus SS viesosies Tukumā, bet U13 Liepājā savstarpēju spēli aizvadīs abas Liepājas FS komandas.
 
Latvijas jaunatnes čempionātam futbolā patstāvīgi sekojiet līdzi LFF mājaslapā.