Ar nedēļas atstarpi LFF mācību-treniņu centrā Staicelē norisinājās U13 un U14 reģionu izlašu turnīri. Šajās sacensībās Kurzemes jaunā maiņa izcīnīja 1. un 2.vietu, un seši Kurzemes pārstāvji tika iekļauti turnīru simboliskajās izlasēs.
 
Uz reģionu izlašu turnīru kā pirmie devās U14(2007.g.dz.) futbolisti. Divu dienu turnīrā piecas reģionu izlases aizvadīja spēles katra ar katru. Pirmajā sacensību dienā Kurzeme ar 1:2 piekāpās Rīgai un cīnījās neizšķirti 0:0 ar Vidzemi. Otrās dienas rīta spēlē ar 3:1 tika pieveikta Latgale. Pēdējā spēlē ar neizšķirtu pret Zemgali 1:1 izrādījās pietiekoši, lai turnīrā izcīnītu 2.vietu. Turnīra simboliskajā izlasē iekļuva Liepājas FS audzēkņi Krišjānis Rupeiks un Tomass Šulcs. 
 
Nākamajā nedēļā U13 Kurzemes izlasei veicās vēl labāk - parādot lielisku sniegumu, pelnīti tika izcīnīta 1.vieta. Turnīra ievadā ar 3:1 tika pārspēta Rīgas jaunā maiņa, bet dienas otrajā spēlē fiksēts 1:1 neizšķirts pret Vidzemi. Turnīra pēdējo dienu kurzemnieki aizvadīja izcili, ar 4:1 sagraujot Latgali, un spēlē par 1.vietu ar 2:0 pieveicot Zemgales futbolistus. Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauti uzreiz četri kurzemnieki: FA Ventspils audzēknis Artjoms Nečiporenko, un liepājnieki Lauris Lākutis, Patriks Brūns un Marks Dambis.
 
Kopā Staiceles turnīros reģionu pārstāvēja 32 spēlētāji no 4 Kurzemes klubiem: Liepājas FS, FA Ventspils, Liepājas RSS un Kuldīgas NSS, bet Saldus un Talsu spēlētāji dažādu iemeslu dēļ šoreiz palika kandidātu sarakstā. Abas izlases gatavoja un vadīja treneris Aleksandrs Daņilovs.