Kurzemes jaunie futbolisti ar sezonu var būt apmierināti, jo, neskatoties uz bažīgo čempionāta sākumu, jaunatnes čempionāts aizvadīts pilnā apjomā. Lai arī jaunatnes sacensībām šogad starts tika dots tikai jūlijā - trīs mēnešus vēlāk nekā parasti, sezonu nācās saīsināt tikai nedaudz. Tā kā Latvijas kausa izcīņa U12 vecumā šogad netika organizēta, reģionu centriem bija iespēja sacensības turpināt arī rudens mēnešos. Tāpēc varējām aizvadīt 60 spēļu posmus - tikai par deviņiem mazāk, kā tika plānots pirms covid-19 pandēmijas. Spēļu skaits gan šogad aizvadīts mazāks, jo drošības apsvērumu dēļ posmos tika pulcēts mazāks skaits komandu vienlaicīgi.
 
Futbolā 8 pret 8 U10, U11 un U12 vecuma elites un attīstības grupās šogad piedalījās 40 komandas - tikpat, cik iepriekšējā sezonā. Sacensībās piedalījās komandas no deviņiem klubiem. Elites grupās jau kļuvis par ieradumu, ka sezonu labāk uzsāk ventspilnieki, bet sezonas beigās vairāk spēka un svaiguma saglabājuši liepājnieki. Šogad Liepājas FS izdevās izraut uzvaru visās trīs elites vecuma grupās. Trešās vietas izcīnīja mazo klubu pārstāvji - Brocēnu NBJSS / SSS, LRSS / FK Nīca un Talsu NSS Sabiles filiāles jaunie futbolisti. Jāatzīmē, ka trešo vietu ieguvēji turnīra gaitā pretendēja arī uz augstākām vietām, izrādot sīvu pretestību abām reģiona akadēmijām. Kā ierasts, attīstības grupās dominēja Kuldīgas NSS komandas, divos vecumos izcīnot trīs godalgotas vietas. Visi sacensību rezultāti atrodami Kurzemes futbola centra mājaslapas attiecīgajās sadaļās.
Šosezon, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, nedaudz samazinājies komandu skaits U8 un U9 vecuma grupu sacensībās Kurzemes tūre. U8 un U9 vecuma grupās spēles notika bez tabulām un izcīnītajām vietām. 27 komandām kopā tika noorganizēti 18 posmi.
 
Klubu līmenī vienīgās balvas, kuras šovasar netika sadalītas, ir sezonas beigu posmā paredzētie Kurzemes kausi U10 un U12 vecuma grupās. Šogad ceļojošie kausi paliks glabāties Kurzemes futbola centrā, un gaidīs savus ieguvējus jau 2021.gadā.
 
2020 vas tot