Piecas labākās Kurzemes pilsētu un novadu čempionātu komandas pulcējās Vaiņodes stadionā, lai apļa turnīrā noskaidrotu 2020.gada labāko reģiona komandu futbolā 7 pret 7, kas pēc nedēļas piedalīsies jau Latvijas mēroga finālsacensībās.
 
Turnīra sākums izvērtās gana ass - pirmajās divās kārtās tiesneši parādīja 3 sarkanās kartiņas. Jau pirmajā spēlē bezkompromisu cīņa izvērtās starp Ventspils DEPO-14 un Kuldīgas MKM Mežs vienībām. Ar pašās spēles beigās realizētu 9m sitienu ventspilnieki izglābās no zaudējuma, mačam noslēdzoties 2:2. Tikmēr uz otrā laukuma savas ambīcijas pieteica mājinieki - Vaiņodes komanda ar 4:0 sagrāva Ventspils novada čempionus Pilteni. Otrajā spēļu kārtā ar efektīgu sitienu pret MKM Mežs rezultātu atklāja Sabiles komandas līderis Mārcis Červoņikovs. Tomēr kuldīdznieki spēja ne tikai rezultātu izlīdzināt, bet arī gūt uzvaru ar 2:1. Otrajā laukumā mājinieki turpināja iesākto, ar 2:1 nedaudz negaidīti pieveicot DEPO-14, un izvirzoties turnīra vadībā. 
 
Turnīra turpinājumā vadībā esošā Vaiņode un tuvākie sekotāji MKM Mežs izspēlēja neizšķirtu 1:1, otrajā laukumā pirmo punktu izcīnot Piltenei, kas spēli pret Sabili spēja novest līdz bezvārtu neizšķirtam. Pirms pēdējās kārtas ar 8 punktiem turnīra vadībā joprojām atradās Vaiņode, kuru varēja panākt tikai MKM Mežs. Kuldīdznieku uzdevums bija pārspēt Pilteni ar vismaz četru vārtu pārsvaru. Tas tika izpildīts jau pirmajā puslaikā, spēlei noslēdzoties ar pilteniešu sagrāvi 7:0. Tādējādi pirmo vietu, pateicoties labākai vārtu starpībai, izcīnīja MKM Mežs, otrajā vietā Vaiņode, bet trešie DEPO-14.
 
Turnīra rezultāti šeit.
 
Fotogalerija no Kurzemes kausa izcīņas Vaiņodes stadionā:
 
1
 
 
3
 
4
 
6
 
7
 
10
 
11
 
12