Tāpat, kā iepriekšējā gadā, arī šī gada septembra otrajās brīvdienās Liepājā ieradās WU14 un WU12 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem. Katrā vecuma grupā piedalījās četras komandas, divās dienās izspēlējot apļa turnīru un spēles par vietām. Turnīrs, spītējot Liepājas vējiem, tika aizvadīts lieliskā atmosfērā, meitenēm demonstrējot atzīstamas futbola prasmes.
 
Turnīra atklāšanas spēlē tikās divas WU14 Latvijas līdervienības - FS Metta un Rīgas futbola skolas komandas. Rīgas FS komandai šajā turnīrā nebija ieradies optimālais sastāvs, un dažu līderu prombūtnē uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja pretinieces. Mettas uzvaru lielā mērā sekmēja vārtsardzes Madaras Matrevičas izcilā spēle, vairākās epizodēs glābjot komandu no droša vārtu zaudējuma. Emocionālā ziņā šī spēle kaut kādā ziņā atstāja iespaidu uz RFS komandu visa turnīra garumā, un komanda tā pa īstam sevi tā arī neatrada - nebija tā viegluma un pācēluma, kādu mēs redzējām pagājušajā gadā. Nākamās spēles aizvadīja WU12 meitenes, un pirmajā laukumā mājinieces Liepājas FS ar 10:0 sagrāva viešņas no Latgales - Ilūkstes NSS. Otrajā laukumā FK Iecava izrādīja negaidīti sīvu pretestību FK Olaine komandai, piekāpjoties tikai ar 1:2. WU14 turnīra turpinājumā RFS tika pie pirmajiem punktiem, ar 1:0 pieveicot FK Olaine, lai gan Olaines meitenēm spēlē piederēja iniciatīva. Otrajā laukumā FS Metta turpināja iesākto, un izcīnīja pārliecinošu 4:1 uzvaru pār tālu ceļu mērojošām FK Kuorsova / ZAFC futbolistēm. Nākamās laukumā atkal devās WU12 vecuma grupas meitenes. Lai arī Liepājas FS pieveica FK Olaine ar 3:1, uzvara neradīja pārliecību, ka turnīra uzvarētājs jau zināms. Otrajā spēlē Ilūkstes NSS ar 7:0 sagrāva pagurušās FK Iecava spēlētājas. Pēdējā dienas spēlē WU14 FK Olaine saglabāja cerības spēlēt turnīra finālā, ar 6:1 sagraujot FK Kuorsova / ZAFC. Pēc vējainos laikapstākļos aizvadītās pirmās spēļu dienas komandu pārstāvji varēja nedaudz atvilkt elpu turnīra prezentācijas pasākumā, kas norisinājās viesnīcā Līva. Tika teiktas runas un lasīti dzejoļi, kā arī baudīta Lučiņina balvas īpašā torte. Turnīru apmeklēja arī LFF valdes locekle Viktorija Mihaļčuka, kas atzinīgus vārdus veltīja turnīra organizatoriem, komandām un, protams, pašam Vladimiram Lučiņinam.
 
Turnīra otrā diena sākās ar mazāku vēju un saulainākām debesīm, labajai turnīra atmosfērai kļūstot vēl pozitīvākai. Pirmajās dienas spēlēs WU12 grupā Liepājas FS mača sākumā negaidīti nonāca zaudētājos pret turnīra pastarīti FK Iecava, bet spēja sakārtot spēli un izcīnīt trešo uzvaru turnīrā ar 7:1. Otrajā laukumā tika noskaidrots otrs finālspēles dalībnieks starp FK Olaine un Ilūkstes NSS komandām. Skanot finālsvilpei, tika fiksēts turnīra vienīgais neizšķirts 1:1, kas vietu finālā deva olainietēm. 
WU14 pēdējās grupu spēlēs, šķiet, tika aizvadīts turnīra emocionālākais mačs starp FK Olaine un FS Metta komandām. Labi saprotot, ka tikai uzvara dod iespēju spēlēt finālā, Olaines meitenes veica mērķtiecīgu spiedienu uz pretinieču vārtiem no spēles pirmās minūtes. FK Olaine izdevās izvirzīties vadībā, tomēr metietes rezultātu izlīdzināja. Olaines komanda vēlreiz sakopoja spēkus pēdējam triecienam, un spēles beigu nogrieznī tomēr spēja uzlauzt FS Metta labi organizēto aizsardzību, gūstot uzvaru ar 3:1. Uzzinot, ka otrā laukumā RFS uzvarējusi FK Kuorsova / ZAFC komandu ar 4:1, arī FS Metta varēja līksmot. Trīs komandām sakrājot 6 punktus, labāka vārtu attiecība izrādījās FK Olaine un FS Metta futbolistēm.
WU12 finālspēlē FK Olaine, visu turnīru demonstrējot inteliģentu un tehnisku komandas spēli, ar 3:1 pieveica Liepājas FS. Mājinieces šajā spēlē izskatījās apjukušas. Nonākot zaudētājos, komandā īsti neatradās līdere, kas varētu mainīt spēles ritējumu. Otrajā laukumā tik neveiksmīgi turnīru sākušās ilūkstietes ar 2:0 pieveica FK Iecava, izcīnot bronzas godalgas. WU14 spēlēs par vietām vēlreiz tikās tie paši komandu pāri, ka rīta spēlēs noslēdza grupu turnīru. Šoreiz turnīra formāts nebija parocīgs olainietēm, kuras bija iztērējušas daudz spēkus rīta spēlē. Finālā FS Metta izskatījās svaigākas un fiziski spēcīgākas, spēles sākumā izvirzoties vadībā ar 2:0. Šoreiz Olaines komandai vairs nebija ne fizisko, ne emocionālo rezervju, lai lauztu spēli, un FS Metta droši novadīja maču līdz uzvarai. Bronzas medaļas tika RFS, kas atkārtoti, bet jau daudz sīvākā spēlē pieveica FK Kuorsova / ZAFC. Turnīra balvas Vladimiram Lučiņinam pasniegt palīdzēja Liepājas FS spēlētājas Guna Ozola un Jūlija Lapteva.
 
Visi turnīra rezultāti attiecīgajās sadaļās: WU12 un WU14
 
 
Turnīra fotogalerija, 12/09/2020:
1
WU14 FS METTA
 
2
WU14 RFS
 
5
WU12 un WU14 FK OLAINE
 
6
WU12 FK IECAVA
 
7
WU12 LIEPĀJAS FS
 
8
WU12 ILŪKSTES NSS
 
9
WU14 FK KUORSOVA / ZAFC
 
2
 
3
 
4
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
12
 
14
 
15
 
16
 
19
 
20
 
LBI torte1
 
LBI torte2
 
LBI torte3
 
Turnīra fotogalerija, 13/09/2020:
1
 
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
800
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
16
 
18
 
19
 
20
 
A1
 
A2
 
A3
 
A4
 
A5
 
A6
 
A7