Ar Ventspils veterānu pārliecinošu uzvaru nolēdzies Kurzemes čempionāts veterāniem vecuma grupā 40+. Visās spēlēs ventspilnieki izcīnīja uzvaras, savus vārtus atstājot neatslēgtus.
 
Pirmajā septembra svētdienā Aizputē tradicionāli pulcējās Kurzemes veterānu komandas, lai nodotos iemīļotajam sporta veidam - futbolam. Četru komandu konkurencē tika aizvadīts apļa turnīrs. Jau pirmajā spēlē izloze saveda vienā laukumā turnīra galvenos favorītus - Ventspils un Liepājas veterānus. Lai arī laukuma kvalitāte pēc lietainajām dienām bija tālu no ideālas, tas netraucēja ventspilniekiem parādīt kvalitatīvu sniegumu un sagraut savus galvenos konkurentus ar 5:0. Otrajā laukumā līdzvērtigā cīņā Lejaskurzemes komanda ar 1:0 pieveica Saldus veterānus, kas beigās mājiniekiem deva trešo vietu turnīrā. Turnīra turpmākajā gaitā Ventspils un Liepājas komandas svinēja pārliecinošas uzvaras pār saviem pretiniekiem.
Tika apbalvoti arī komandu vērtīgākie spēlētāji - Elvis Rautenbergs /Saldus/, Gunārs Grīnbergs /Lejaskurzeme/, Igors Jarema /Liepāja/, Germans Rostovs /Ventspils/.
 
Turnīra rezultāti šeit.