Ar tradicionālo "Kurzemes kausa" izcīņu U10 vecuma grupā Ventspilī noslēgusies Kurzemes jauno futbolistu vasaras sacensību sezona. Trīs sacensībās - "Kurzemes čempionāts", "Kurzemes tūre" un "Kurzemes kauss" piedalījās kopā 97 komandas.

Šogad Latvijas kausa izcīņa futbolā 8 pret 8 tika organizēta tikai vienā - U12(2007.dz.g.) vecuma grupā. No Kurzemes uz divām vietām šajā pasākumā pretendēja un Kurzemes čempionātā spēlēja 9 komandas. Pārsteigumiem izpaliekot, par reģiona čempioniem kļuva Liepājas FS audzēkņi, otrajā vietā atstājot FA Ventspils pirmo komandu. Arī Latvijas kausa izcīņā komandas turnīra tabulā atrodas blakus. Sestajā vietā liepājnieki, septīto ieņemot ventspilniekiem, kas arī uzņēma savās mājās šīs sacensības.
U11(2008.dz.g.) Kurzemes čempionātā 14 komandas sadalījās elites un attīstības grupās. Elites grupā piedaloties 9 komandām, par čempioniem kļuva FA Ventspils, otrajā vietā atstājot Liepājas FS. Trešie, no otrās vietas atpaliekot tikai divus punktus, Saldus SS / BNBJSS jaunie futbolisti. Attīstības grupā par uzvarētājiem kļuva FK Nīca / LRSS komanda.
U10(2009.dz.g.) Kurzemes čempionātā piedalījās vislielākais komandu skaits - 17. Elites grupā 10 komandu konkurencē pirmais trijnieks sekojošs - Liepājas FS, FA Ventspils, Saldus SS. Attīstības grupā uzvarēja Kuldīgas NSS.
Visi Kurzemes čempionāta rezultāti šeit.

Pirmās Kurzemes čempionātu pabeidza reģiona meiteņu komandas. Katrā no vecumiem izdevās sapulcināt četras dalībnieču komandas. WU14 čempionātā uzvaru izcīnīja Liepājas FS, savukārt WU12 vecumā triumfēja FA Ventspils. Septembrī Kurzemes reģiona spēlētājām bija iespēja piedalīties sacensībās "Lučiņina balvas izcīņa", kurām veltīts atsevišķs raksts.
Ar Kurzemes čempionāta rezultātiem meitenēm var iepazīties šeit.

Sezonas noslēgumā komandas piedalījās sacensībās "Kurzemes kauss".
U10(2009) un U12(2007) vecumu Kurzemes kausa finālos tradicionāli tikās Liepājas FS un FA Ventspils pirmās komandas. Abus ceļojošos kausus savā īpašumā uz gadu ieguva liepājnieki, U10 vecuma grupā gan triumfējot tikai pēcspēles 9m sitienos.
Papildus informāciju par sacensībām "Kurzemes kauss" sacensībām meklējiet mājaslapas sadaļā Jaunatne / Kurzemes kauss.

Šobrīd Kurzemes sacensībās iestājusies vairāk kā mēnesi ilga pauze, lai spēlētāji atpūstos un pārslēgtos uz sacensībām futbolā telpās, kuras sāksies 23.novembrī.