28.septembrī Brocēnu stadionā tika aizvadīta Kurzemes kausa izcīņa futbolā 7 pret 7, uz kuru tika aicinātas astoņu novadu un pilsētu čempionu komandas. Nedaudz negaidīti, bet gana pelnīti par uzvarētājiem kļuva Kandavas čempioni - z/s Arvo komanda. 
 
Kurzemē 7 pret 7 ir ļoti populārs veids, kā amatieru komandām sacensties futbolā. Liepājas čempionātā (pārstāvis TEM) vien šogad piedalījās 22 komandas. Otro gadu notiek Ventspils (pārstāvis Ventspils Augstskola) atjaunotais pilsētas čempionāts, kurš pulcēja 8 komandas. Ventspils novada sacensībās (pārstāvis Blāzma) šogad piedalījās tikai četras vienības. Trešais apmeklētākais čempionāts ar septiņām dalībnieku komandām norisinājās Talsos (pārstāvis - Mērsrags). Pa sešām komandām pulcēja Lejaskurzemes (pārstāvis - Centra draudze), Kuldīgas (pārstāvis - FK Zibens) un Kandavas (pārstāvis - z/s Arvo) vietējās sacensības. Ar mājinieku tiesībām finālturnīrā piedalījās Novadnieki. Tātad kopā reģiona čempionātos futbolu 7 pret 7 šogad spēlēja 59 komandas, labākajiem Brocēnu stadionā noskaidrojot Kurzemes pārstāvi Latvijas finālturnīrā.
 
Lai arī Kandavas čempioni Kurzemes finālturnīrā līdz šim nebija piedalījušies, komandas uzvaru par pārsteigumu īsti uzskatīt nevar. Z/s Arvo rindās bija pulcējušies meistarīgi spēlētāji, sakausējot jaunību un pieredzi. Komandai ceļu uz finālu stipri atviegloja liepājnieki TEM, kas pēdējā brīdī izlēma turnīrā nepiedalīties. Abi pārējie pretinieki grupā - Blāzma un FK Zibens - tika pieveikti pārliecinoši ar vienādu 4:0 rezultātu.
 
Otra apakšgrupa bija spēkos daudz līdzīgāka, komandām savā starpā aizvadot bezkompromisa cīņas. Ļoti solīdu sniegumu demonstrēja Novadnieki, kuru rindās netrūka 2.līgas komandas spēlētāji. Viņiem nopietnu konkurenci sastādīja Centra draudze, kuras rindās izcēlās Grobiņas 1.līgas komandas jaunieši. Savstarpējā spēle noslēdzās 0:0, bet pret pārējām komandām labāk nospēlēja Novadnieki, izcīnot tiesības piedalīties finālspēlē.
 
Finālspēles pirmais puslaiks aizritēja samērā piesardzīgi ar nelielu mājinieku pārsvaru, komandām vārtus negūstot. Otrajā puslaikā vairāk svaiguma un enerģijas bija saglabājuši z/s Arvo spēlētāji, kuriem izdevās izvirzīties vadībā. Novadnieku centieni atspēlēties noveda pie vairākām bīstamām situācijām pie pašu vārtiem, vienu no kurām Kandavas čempioni arī realizēja, finālspēlē gūstot uzvaru ar 2:0. Spēlē par trešo vietu Centra draudze izrēķinājās ar Blāzmu, pieveicot pretinieku ar 6:0. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Toms Grīslis (z/s Arvo), labākais vārtsargs Dagnis Kreits (Novadnieki).
 
Turnīra rezultāti šeit.
 
Turnīra fotogalerija:
 
f73
 
f71
 
f72
 
f74
 
f75
 
f76
 
f77
 
f78
 
f720
 
f79
 
f710
 
f711
 
f712
 
f713
 
f714
 
f715
 
f716
 
f717
 
f718
 
f719