Godājamā sieviešu futbola trenera Vladimira Lučiņina bijušajā darba vietā Raiņa parka stadionā aizvadīta viņa vārdā nosaukto balvu izcīņa WU14 un WU12 vecuma grupās. Šis turnīrs ir turpinājums Kurzemes futbola centra iedibinātajiem WU10 vienas dienas turnīriem, ar ko divos iepriekšējos gados septembra vidū beidzās futbola sezona meitenēm.
 
Tā kā meiteņu komandu skaits reģionā pagaidām vēl ir nepietiekošs, Kurzemes futbola centrs sezonas noslēgumā meitenēm rīko turnīru ar plašāku ģeogrāfiju, kas reģiona jaunajām futbolistēm dod iespēju sacensties ar nopietnākiem pretiniekiem. Pozitīvā atmosfērā demonstrēt savas futbola prasmes ieradās astoņas komandas - katrā vecuma grupā pa četrām. Četrām Kurzemes vienībām pievienojās trīs Rīgas komandas, bet vistālāko ceļu uz Liepāju mēroja FK Gulbene 2005 futbolistes.
 
Komandas savstarpēji aizvadīja apļa turnīru, noskaidrojot pārus, kas sacentīsies par vietām. WU12 vecuma grupā 1.vieta tika noskaidrota Rīgas komandu derbijā. SK Super Nova komandai spēles pašās beigās izdevās atspēlēties pret Rīgas FS (1:1), tomēr 9m sitienu sērijā labākas izrādījās futbola skolas spēlētājas. Savu derbiju par 3.vietu izspēlēja Liepājas FS un Ventspils FA futbolistes. Šajā spēlē vārti netika gūti, bet 9m sitienos labāk veicās liepājniecēm.
WU14 grupas finālspēlē FS Metta spēles beigās realizēja nelielo spēles pārsvaru, ar 1:0 pieveicot mājinieces. Spēlē par 3.vietu FK Gulbene 2005 futbolistēm izdevās revanšs par zaudējumu grupas spēlē pret Kurzemes FC sastādīto komandu ar 3:0.
 
Turnīra programma tika papildināta ar VIP pasākumu, kura viesi tika iepazīstināti ar Liepājas sieviešu futbola vēsturi, kā arī cienāti ar īpaši šim turnīram ceptu torti.
 
Turnīra rezultāti WU12 un WU14.
 
Ieskats turnīra fotogalerijā:
 
LBI 10
 
LBI 11
 
LBI 14