U10-U14 vecuma grupās Kuldīgā, Salaspilī, Smiltenē, Rēzeknē un Ludzā aizvadīti Latvijas reģionu finālturnīri. Kurzemes komandas tajos startēja ar labiem panākumiem, izcīnot vienu pirmo un divas trešās vietas.

Vislielāko panākumu izcīnīja FK Nīca / LRSS jaunie futbolisti, kuri U13 vecuma grupā Rēzeknē svinēja uzvaru. Turnīra noslēgumā trīs komandas bija sakrājušas 13 punktus, un arī pirmie papildrādītāji skaidrību neviesa, jo komandas bija apspēlējušas viena otru ar vienādu vārtu attiecību. Visu izšķīra nolikuma punkts par vairāk gūtajiem vārtiem savstarpējās spēlēs, kuri nīceniekiem bija 3, bet pārējām komandām 2. Tādējādi FK Nīca / LRSS aiz sevis otrajā vietā atstāja mājiniekus - Rēzeknes FA / BJSS futbolistus, bet trešjā vietā palika Ogres NSS komanda. Kurzemes čempionātā Nīcas komanda startēja sekojošā sastāvā: D.Buks, D.D.Ķergalvis, M.Kažis, K.Apinis, R.Šuklais, V.Mūrēns, G.Začs, T.T.Sprūds, V.Rūsa, A.M.Griščenko, M.Leilions, R.Jankēvičs, R.Berjozkins.

Pie 3.vietas U14 finālturnīrā Kuldīgā tika Brocēnu NBJSS futbolisti. Izšķirošajā spēlē par medaļām ar rezultātu 2:1 tika pieveikts ambiciozais Futbola parks. Tādējādi Brocēnu jaunie futbolisti atkārtoja pagājušā gada  panākumu. Šajā turnīrā visai pārliecinoši uzvarēja Preiļu BJSS, kuri vienīgo zaudējumu turnīrā piedzīvoja pret otrās vietas ieguvējiem - JFA Jelgava. Mājinieki - Kuldīgas NSS futbolisti, lai gan rādīja saturīgu un tehnisku futbolu, šoreiz palika 6.vietā. Toties cita Kuldīgas NSS komanda - U11 g.dz. zēni no tālās Ludzas uz Kurzemi atveda vēl vienu 3.vietu. Šajā vecumā triumfēja Rēzeknes FA / BJSS, otrie FK Tukums 2000 / TSS.

Vēl šajās sacensībās Kurzemi pārstāvēja U10 vecuma grupā Kuldīgas NSS un U12 vecuma grupā Talsu NSS. Abas komandas savos finālturnīros, attiecīgi Smiltenē un Salaspilī, izcīnīja piektās vietas.

Ar visu finālturnīru rezultātiem var iepazīties LFF mājaslapā.