Pēdējos gados jau ierasts, ka Kurzemes kausa ieguvējs futbolā 7 pret 7 noskaidrojas pēcspēles 9m sitienos. Šogad, pēc izglābšanās pēdējā minūtē, Eko Kurzeme  pēcspēles sitienu sērijā ar septīto sitienu guva pārsvaru pār pagājušā gada čempioniem - komandu Medze.
 
Šogad Kurzemes fināls norisinājās Talsu pilsētas stadionā, un tajā piedalījās astoņas komandas, kas bija salozētas divās apakšgrupās. A apakšgrupā 1.vietu izcīnīja Lejaskurzemes čempioni Medze, otrajā vietā atstājot Talsu čempionāta pārstāvjus FK Laidze / TNSS. Cerības uz augstu vietu šoreiz nepiepildījās Ventspils pārstāvjiem Depo 14, kuri piedzīvoja zaudējumus pret abām iepriekšminētajām komandām, un ierindojās 3.vietā. Pēdējie grupā palika Kuldīgas novada čempioni FK Ēdole.
 
B apakšgrupā divām komandām - Liepājas čempioniem Eko Kurzeme un Talsu čempioniem Autopilots bija divas uzvaras divās spēlēs un identiska vārtu starpība. Ja savstarpējā spēle būtu beigusies neizšķirti, spēkā stātos disciplīnārais rādītājs, kas ievērojami labāks bija liepājniekiem. Tomēr līdz tam nenonāca, jo Eko Kurzeme spēles beigās spēja gūt uzvaras vārtus. Saldus pārstāvji Novadnieki un Ventspils novada čempioni Piltene nespēja izrādīt nopietnu pretestību abām iepriekšminētajām komandām. 
 
Spēlē par 3.vietu Talsu derbijā Autopilots ar 1:0 pārspēja FK Laidze / TNSS. Finālspēlē Medze izvirzījās vadībā pret Eko Kurzeme ar 1:0, un šķietami kontrolēja spēles gaitu. Tomēr pēdējā uzbrukumā Ivans Gluško ar fantastisku sitienu no gaisa panāca izlīdzinājumu. Pēcspēles 9m sitienu sērijā vadībā jau izvirzījās Eko Kurzeme, bet Medzei pēdējos divus sitienus izdevās realizēt, un sērijā panākt izlīdzinājumu. Turpinājumā fantastisku sniegumu turpināja rādīt abu komandu vārtsargi, līdz beidzot vārtus izdevās gūt un Kurzemes kausu izcīnīt komandai Eko Kurzeme.
 
Par labāko turnīra spēlētāju tika atzīts Emīls Jēkabsons Medze
Par labāko turnīra vārtsargu tika atzīts Maksims Rudskojs Eko Kurzeme.
 
Pēdējo gadu Kurzemes kausa izcīņas rezultāti:
2018/Talsi           Eko Kurzeme, Medze, Autopilots
2017/Vaiņode     Medze, UPTK, Novadnieki
2016/Kuldīga     UPTK, Novadnieki, Vaiņode
2015/Vaiņode    UPTK, Depo 14, FC Nikers
2014/Brocēni     Saldus/Brocēni, Grobiņa, Turlava
 
2018.gada Kurzemes kausa izcīņas rezultāti šeit.