Kurzemes veterāniem par tradīciju futbolā 7 pret 7 jau kļuvusi tikšanās vasaras beigās Aizputē. Šodien cīņā par Kurzemes ceļojošo kausu devās četras veterānu komandas - Ventspils, Liepāja, Saldus un Lejaskurzeme.
 
Komandām tiekoties katrai ar katru, pa septiņiem punktiem izcīnīja Liepājas un Ventspils veterāni. Savā starpā komandas spēlēja neizšķirti 1:1, bet ventspilnieki Saldus un Lejaskurzemes komandas pieveica ar lielākiem rezultātiem, turnīrā izcīnot pirmo vietu pateicoties labākai vārtu starpībai. Otrie Liepājas veterāni, trešie Saldus komanda, kas uzvarēja Lejaskurzemi ar 3:0. Ventspils veterāni ceļojošo kausu uz mājām aizveda jau trešo gadu pēc kārtas. Turnīra tabula šeit.
 
Individuālās balvas "Gada veterāns 2018" saņēma Ventspils veterāni Andrejs Supe un Germans Rostovs, liepājnieki Vladlens Osipovs un Igors Jarema, Saldus pārstāvis Vilnis Bents un Mareks Božis no Lejaskurzemes komandas.
 
Komandas ir noskaņotas veterānu tradīcijas Kurzemē turpināt, nākamgad pa reizei sacenšoties telpu futbolā, minifutbolā un futbolā 7 pret 7.