1. un 2.septembrī vēl tiks nospēlētas trīs pirmā apļa spēles, bet jau tagad zināmas tās četras komandas, kas turpinās cīņu par Kurzemes / Zemgales čempionāta medaļām un divām vietām uz 2.līgas čempionāta otro posmu. 
 
Šobrīd drošā attālumā no pārējām komandām ar septiņām uzvarām astoņās spēlēs atrāvusies FK Karosta. Komanda pēdējā laikā arī būtiski pastiprinājusi sastāvu, kas liecina par karostnieku ambīcijām - svarīgos brīžos nav izslēgta arī Māra Verpakovska parādīšanās laukumā. Komandā jau šobrīd spēlē cits bijušais Latvijas izlases spēlētājs Oskars Kļava, saņemts pastiprinājums arī no FK Liepāja dublieriem.
Līdz iepriekšējai kārtai uz pirmo četrinieku vēl nebija zaudējušas cērību septiņas komandas. Spēlē starp FK Aliance un Saldus SS / Brocēnu NBJSS komandām tika izšķirts vienas ceļazīmes liktenis. Saldus komanda bija nonākusi neapskaužamā situācijā, bet mazākumā izdevās ne tikai atspēlēties, bet diezgan kuriozā veidā arī gūt uzvaras vārtus.
FK Kauguri / JSS turpinās čempionātu, pateicoties pēdējās kārtas uzvarai viesos pret K.F. ar 2:0, bet FK Dinamo Rīga savā laukumā ar 9:0 sagrāva Talsu komandu, kura pirms šīs spēles arī nebija zaudējusi cerības uz labāko četrinieku. Tādējādi, saglābājot visus pirmajā aplī iegūtos punktus, čempionātu turpinās divas Kurzemes, viena Zemgales un viena Rīgas komanda.