Šajā sestdienā otrās līgas Kurzemes / Zemgales čempionātā paredzētas četras spēles. Līderu duelis paredzēts Liepājā, kur vietējā FK Karosta uzņems Saldus SS / Brocēnu NBJSS komandu, kas pagaidām izcīnījusi tikai uzvaras. Arī pārējie dueļi ir ar savu intrigu.
  
Čempionātā komandas aizvadījušas dažādu skaitu spēļu, un turnīra vadībā ar šobrīd izcīnītajiem 9 punktiem atrodas Saldus SS / Brocēnu NBJSS. Ar 6 punktiem seko uzreiz trīs komandas - FK KarostaFK Kauguri / JSS, un AFA Olaine, vēl par punktu mazāk komandai FK Aliance. Bez jau pieminētās līderu spēles aizraujošas varētu būt arī cīņas Rīgā un Olainē, kur attiecīgi FK Aliance uzņems FK Kauguri / JSS komandu, un AFA Olaine tiksies ar FK Dinamo RīgaOtrās līgas spēles ir grūti prognozējamas dēļ straujajām komandu sastāva maiņām - komandas sastāvi mājas un izbraukuma spēlēs mēdz stipri atšķirties. Iepriekšējā kārtā tā brīža līderi FK Karosta cieta smagu zaudējumu Kuldīgā, nespēlējot vairākiem Liepājas komandas vadošajiem spēlētājiem. Katrā atsevišķā spēlē spēku samēru noteiks uz spēli ieradušos spēlētāju kvalitāte, nevis vieta turnīra tabulā.
 
Rezultatīvāko spēlētāju saraksta augšgalā atrodas labi zināmi spēlētāji - 8 vārtus guvis Dmitrijs Novgorogskis (Saldus SS / Brocēnu NBJSS), ar 7 gūtiem vārtiem seko Nauris Dobelis (FK Karosta). Čempionāta komandām izdevies piesaistīt arī Latvijā leģendārus spēlētājus. Savā pagaidām vienīgajā spēlē FK Dinamo Rīga sastāvā ar 3 gūtiem vārtiem atzīmējies Mihails Miholaps, savukārt FK Karosta vienībā vienu spēli aizvadījis un ar vārtu guvumu izcēlies Oskars Kļava.
 
Šīs nedēļas nogalē notiek arī Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināls, līdz kuram neviena no Kurzemes / Zemgales čempionāta komandām nav aizcīnījusies. Kausā līdz 2.posma 1.kārtai tika piecas komandas. FK Aliance ar 0:5 piekāpās vienai no Rīgas 2.līgas čempionāta līderēm Ghetto FC / Gvatar, savukārt Talsi / FK Laidze cieta 3:5 zaudējumu pret citu Rīgas čempionāta komandu Ogres NSC. Dueļus pret 1.līgas komandām mūsu čempionāta dalībnieki aizvadīja cienīgi, lai arī beigās nācās piekāpties. FK Karosta un FC Nikers dueļi pret attiecīgi Preiļu BJSS un JDFS Alberts noritēja identiski - vispirms otrās līgas komandai izdevās izvirzīties vadībā, bet galarezultātā zaudējums ar 1:3. FK Kauguri / JSS spēle pret vienu no pirmās līgas līderiem FK Tukums 2000 / TSS beidzās ar rezultatīvu neizšķirtu 3:3. Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet 11m sitienu sērijā veiksmīgāki izrādījās tukumnieki.