U15, U14 un U13 Kurzemes izlases aprīlī un maijā pavadīja pa trīs dienām LFF Staiceles mācību un treniņu bāzē, kur aizvadīja treniņnodarbības un spēles pret citu reģionu izlasēm.
 
Reģionu izlašu mācību treniņu programma sastādīta tā, ka pirmajā dienā komanda aizvada divas spēles, laukumā risinot programmas vadītāju dotos taktiskos uzdevumus. Spēles tiek filmētas, treneri veic videoanalīzi, otrajā pasākuma dienā gatavo un vada treniņus, lai uzlabotu komandas un spēlētāju prasmes spēles laikā izpildīt prasīto. Pasākuma trešajā dienā komanda atkal aizvada divas spēles ar citu reģionu vienībām. Spēļu rezultāti netiek publicēti un paliek Futbola akadēmijas iekšējai lietošanai. 
 
Vienīgais pieejamais pasākuma rādītājs ir turnīra simboliskā izlase, kurā akadēmijas vadītāji iekļauj pēc viņu uzskatiem labākos 11 spēlētājus. Šajā rādītājā pavasara turnīros Kurzeme nav pārāk izcēlusies - starp 33 izceltajiem spēlētājiem ir tikai pieci kurzemnieki. Visi viņi trenējas FK Liepāja, un tie ir U15 izlasē Kārlis Pikšens, U14 izlasē Markuss Maksimuss Alpēns, Niks Sliede, Ņikita Pinčuks, U13 izlasē Dāvis Viljams Veisbuks. Paldies par ieguldīto darbu šiem futbolistiem un viņu treneriem klubā Aleksandram Daņilovam, Viktoram Dobrecovam un Jānim Segliņam!
 
Programmas turpinājumā katram vecumam Staicelē četru dienu garumā tiks organizēta talantu skate, uz kuru izsaukumu saņems tikai labākie attiecīgā gada spēlētāji.