11.maijā Rīgā norisinājās Latvijas skolu čempionāta finālturnīrs. Ar labām sekmēm turnīrā piedalījās Ventspils un Nīcas skolu komandas, kas pārstāvēja Kurzemes reģionu. Divas skolas aicīnījās līdz savas vecuma grupas finālspēlei, trešā komanda iekļuva mazajā finālā par 3.vietu.
 
Latvijas finālturnīrā Nīcas vidusskola savā 4.-5.klašu grupas A apakšgrupā pieveica Balvu un Jēkabpils skolu komandas. Pusfinālā ar 4:1 tika apspēlēta Rīgas 84.vidusskola, bet finālā nīcenieki piekāpās Tukuma 1.pamatskolai ar 0:5.
Turnīrā 6.-7.klasēm Ventspils 3.vidusskola apakšgrupas spēlēs arī uzvarēja abus pretiniekus no Valmieras un Krāslavas skolām. Pusfinālā neizšķirts pret Ilūkstes 1.vidusskolu un uzvara pēcspēles 9m sitienu sērijā. Finālspēlē ventspilnieki piekāpās Rīgas Hanzas vidusskolai ar 4:11.
8.-9.klašu grupas B apakšgrupā Ventspils 1.ģimnāzija uzvarēja Dekšāru pamatskolu, bet piekāpās Tukuma Raiņa ģimnāzijai. Pusfinālā pretiniekos tas deva Rīgas Hanzas vidusskolu, kurai ventspilnieki piekāpās tikai pēcspēles 9m sitienos. Spēlē par 3.vietu Kurzemes pārstāvji ar 1:2 atzina Rēzeknes 6.vidusskolas komandas pārākumu.
 
Lai kvalificētos Latvijas finālturnīram, skolu komandām bija jāiziet divas priekšsacīkšu kārtas. Vispirms bija jākļūst par labāko pilsētas vai novada skolu. Pēc tam aprīļa beigās un maija sākumā trīs trešdienas pēc kārtas norisinājās Kurzemes skolu kausa finālturnīrī. Abu vecāko klašu grupu turnīrus uzņēma Ventspils, bet jaunākie sacentās Liepājā. Katrā vecuma grupā startēja labākās Ventspils, Liepājas, bijušā Liepājas rajona, Talsu, Saldus un Brocēnu labākās komandas. Dalībnieki katrā vecuma grupā noskaidroja godalgoto vietu ieguvējus un Latvijas finālturnīra dalībniekus.
 
Šogad Kurzemes finālos vislabākie panākumi bija Ventspils skolām - divas pirmās un viena otrā vieta. Patīkami pārsteidza bijušā Liepājas rajona skolas. Vispirms 8.-9.klašu grupā Grobiņas Valsts ģimnāzija izcīnīja 3.vietu, minimāli piekāpjoties reģiona lielo pilsētu - Ventspils un Liepājas - skolu komandām. Pēc nedēļas Priekules vidusskolai 6.-7.klašu konkurencē izdevās savākt vienādu punktu skaitu ar Ventspils un Brocēnu skolām, un pēc visu trīs komandu savstarpējo spēļu rezultātiem minimāls pārsvars Ventspils 3.vidusskolai, otrajā vietā ierindojoties priekulniekiem. Pēdējā finālturnīrā Liepājā Nīcas vidusskola neatstāja pārējām skolām nekādas cerības, uzvarot visās turnīra spēlēs. Šogad Latvijas finālturnīram nekvalificējās neviena Liepājas skola, ko var uzskatīt par šo sacensību pārsteigumu. Liepājnieki tikai vienā vecumā spēja iekļūt labāko Kurzemes skolu trijniekā - otro vietu 8.-9.klašu grupā izcīnīja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija.