Nedēļas nogalē ar Ziemas tūres posmiem meitenēm Liepājā un U8 puišiem Kuldīgā noslēgusies futbola sezona telpās. Izspēlēti arī reģionu fināli visās vecuma grupās.
 
U14 vecuma grupai finālturnīrs notika Ogrē, kur Kurzemi godam pārstāvēja Brocēnu NBJSS, izcīnot 3.vietu. U13 vecuma grupā Kuldīgas NSS bija jāmēro ceļš uz Rēzekni. Kuldīdzniekiem demonstrējot kvalitatīvu futbolu, rezultāts šoreiz izpalika, un 5.vieta turnīrā. U12 vecuma komandas tikās Nīcā, un Kurzemi pārstāvēja divas komandas. Mājiniekiem FK Nīca nācās samierināties ar 7.vietu, bet Ventspils FA šoreiz palika soli no pjedestāla - ceturtie. U11 finālturnīrā Salaspilī FK Liepāja jaunieši līdz pēdējai spēlei saglabāja cerības uz medaļām, bet gala rezultātā palika ceturtie. Vislabāko rezultātu izdevās sasniegt visjaunākajiem. Ventspils FA U10 komanda no tālās Ludzas atgriezās ar sudraba medaļām.
 
Tikmēr jau aktīvi notiek gatavošanās vasaras sacensībām, un treneri 29.martā kopējā sapulcē apstiprinās vasaras sacensību posmu kalendāru. Šovasar, kā parasti, Kurzemes čempionāts futbolā 8 pret 8 notiks U10, U11 un U12 vecuma grupās, pie kam abos jaunākajos vecumos komandas pēc pašvērtējuma sadalījušās elites un attīstības grupās. Kurzemes tūrē, neskaitot punktus un nedalot vietas, futbola iemaņas sacensību apstākļos apgūs U8 un U9 zēnu, un U12 un U14 meiteņu komandas. Kurzemes tūres formāts ir futbols 6 pret 6, un arī šeit zēnu komandas sadalījušās elites un attīstības līmeņos. Šīs sezonas jaunums ir sacensības Ādas bumba, kur futbolā 6 pret 6 sacentīsies U13 vecuma puiši.
 
Komandu skaits šajās sacensībās turpina pieaugt jau piekto gadu pēc kārtas, un plānots, ka vasaras sacensībās 86 komandas kopā aizvadīs 561 spēli.
 
Tikmēr pieaugušo komandām līdz 31.martam turpinās pieteikšanās 2.līgas apvienotajam Kurzemes / Zemgales čempionātam, kurā pagājušajā gadā piedalījās 10 komandas. Amatieru Kurzemes finālu plānots aizvadīt 23.septembrī Talsos, bet čempionātam pludmales futbolā ieplānots pa diviem posmiem Liepājā un Pāvilostā. Plānots arī turnīrs veterāniem, kura norises vieta un laiks vēl nav noteikts.