Noslēgušies Kurzemes čempionāti futbolā telpās jauniešiem, un šajā nedēļā dažādos Latvijas reģionos norisināsies finālturnīri U10 - U14 vecuma grupās. Kurzemes reģionam šogad neraksturīgi raiba pārstāvniecība - uz finālturnīriem dosies piecu dažādu klubu komandas.

Par Kurzemes čempionāta rezultātiem.
U16 vecuma grupā piecas komandas sacentās klasiskajā telpu futbolā, aizvadot divu apļu turnīru. Sacensību sākumā turnīra vadībā izvirzījās Saldus SS, uzvarot deviņas spēles pēc kārtas. Saldeniekiem spēja turēties līdzi Kuldīgas NSS, turnīra pēdējā spēlē pēc punktiem panākot līderus. Savstarpējās spēlēs katrai komandai pa uzvarai, bet labāka vārtu attiecība šajās spēlēs Saldus SS, un līdz ar to izcīnīta 1.vieta. 3.vietā ierindojās FK Bandava / Priekule komanda, pārspējot Brocēnu NBJSS un Saldus SS 2 komandas.
U14 vecuma grupā četru komandu konkurencē triumfēja Brocēnu NBJSS, divreiz apspēlējot savus galvenos konkurentus Kuldīgas NSS, bet vienīgo klupienu turnīrā piedzīvojot pret kaimiņiem no Saldus SS. Kuldīdznieki otrie, trešajā vietā LRSS / FK Bandava, līdzīgās spēlēs tomēr allaž piekāpjoties abām līderēm. Reģionu finālturnīrā Kurzemi 12.martā Ogrē pārstāvēs Brocēnu NBJSS.
U13 vecuma grupā piedalījās 7 komandas. Viena apļa turnīrā meisarīgākie izrādījās Kuldīgas NSS, izšķirošajā spēlē ar 4:1 pieveicot otrās vietas ieguvējus Brocēnu NBJSS. Trešo vietu šajā vecuma grupā izcīnīja TNSS / FK Laidze. Kuldīgas NSS kā Kurzemes labākai komandai mērojams ceļš uz Rēzekni, kur 15.martā notiks Latvijas finālturnīrs U13 vecuma grupā.
U12 vecuma grupā sacensības norisinājās divās meistarības grupās. "A"grupā triumfēja FA Ventspils, vienīgos punktus zaudējot pret komandu LRSS / FK Nīca (1:1), kas ierindojās 2.vietā. Cīņā par 3.vietu uzreiz trīs komandas savaca vienādu punktu skaitu, bet labāki papildrādītāji pie medaļām ļāva tikt komandai Saldus SS / Brocēnu NBJSS"B"grupā četru komandu konkurencē uzvarēja Kuldīgas NSS. U12 vecuma grupā reģionu finālturnīrs 13.martā norisināsies Nīcas sporta hallē, kur piedalīsies gan Kurzemes čempioni FA Ventspils, gan mājinieki LRSS / FK Nīca.
U11 vecuma "A"grupā dominēja liepājnieki, FK Liepāja komandām izcīnot pirmās divas vietas. 3.vietā ierindojās FA Ventspils. "B"grupā no četrām komandām labākie bija Saldus SS jaunie futbolisti. FK Liepāja 16.martā dosies uz Salaspili, lai piedalītos Latvijas reģionu finālturnīrā.
Visbeidzot U10 vecumā par Kurzemes čempioniem kļuva FA Ventspils, "A"grupā izcīnot uzvaras visās sešās spēlēs. Otro vietu Kurzemē izcīnīja FK Liepāja, trešo FA Ventspils 2. Intreresanti izvērtās "B"grupas turnīrs, kur piedalījās 10 komandas. Pirmais trijnieks beigās sekojošs: Saldus SS, SK Ugāle, FK Liepāja. U10 Kurzemes uzvarētājiem FA Ventspils uz finālturnīru jāmēro visgarākais ceļš - 14.martā ventspilnieki spēlēs Ludzā.

Visi Kurzemes telpu futbola sezonas rezultāti šeit.

Kurzemē vēl atlicis izspēlēt pēdējos posmus sacensībās "Kurzemes tūre" U8 un U9 vecumā zēniem, kā arī WU12 un WU14 meitenēm. Šie sabraukumi divu tuvāko nedēļu nogalēs norisināsies Grobiņā, Saldū, Liepājā un Kuldīgā. Tad arī telpu futbola sezona būs galā, un jau 29.martā treneri kopīgā sapulcē apstiprinās vasaras sezonas posmu kalendāru.