Telpu futbola sezona pieaugušajiem šogad piedzīvojusi izmaiņas - paplašinoties 1.līgai, tur piedalās piecas Kurzemes komandas, savukārt Kurzemes telpu futbola līgā spēlē vēl piecas vienības.
 
Kopš 2015.gada, kad tika iedibināta Kurzemes telpu futbola līga, ievērojami audzis komandu skaits, kuras piedalās klasiskā telpu futbola turnīros. Ja pirmajā sezonā KTFL startēja 4 komandas, Kuldīgas FK Nikers piedaloties arī Latvijas telpu futbola čempionātā, tad šogad KTFL un 1.līgā piedalās jau 10 Kurzemes komandas. Tā kā Kurzemes jaunatnes čempionāts U16 vecuma grupā otro gadu arī notiek pēc visiem telpu futbola noteikumiem, var teikt, ka aktīvo telpu futbola komandu skaits reģionā ir 15.
 
Kurzemes telpu futbola līgā divas komandas - FK Nikers un Talsu NSS / FK Laidze - piedalās ar jauniešu sastāviem, galvenos spēkus izmantojot 1.līgas turnīrā. Lai arī laukumā jaunieši epizodiski cīnās līdzvērtīgi, turnīra tabulā atspoguļojas pieredze, jo spēlēs ar pārējām trīs komandām punktus pagaidām nav izdevies izcīnīt. Vadošajam trījniekam pagaidām tikai uzvaras, un kāda no komandām zaudēs punktus jau nākamajā mačā, kad 4.janvārī Ventspils Augstskola uzņems komandu FK Bandava / Priekule. Trešā komanda, kas cīnās bez zaudējumiem, ir Saldus SS. Saldeniekiem nākamā spēle tikai 19.janvārī, kad Priekulē jātiekas ar FK Bandava.
 
KTFL pirmajās spēlēs vērojama ļoti augsta rezultivitāte. FK Bandavas uzbrukuma līderis Nils Sitenkovs pirmajās trīs spēlēs guvis jau 15 vārtus! Nils ar savu netveramo kreisās kājas sitienu bijis bīstams pretiniekiem arī agrāk, kļūstot par KTFL rezultatīvāko spēlētāju 2016.gada sezonā ar 24 gūtiem vārtiem. Šogad ir visas iespējas šo rekordu pārspēt.
 
KTFL 2018.gada sezonas tabula šeit.