Kurzemes jaunatnes sacensībās futbolā telpās 2018.gada sacensībās startē 87 komandas. 14 klubu pārstāvētās komandas 14 dažādās grupās kopā aizvadīs 389 spēles.
 
Vecākā (U16) grupa ir vienīgā, kurā sacensības notiek pēc visiem telpu futbola notiekumiem. Pagājušajā sezonā interesantā un kvalitatīvā finālspēlē Saldus SS ar 3:1 pārspēja Talsu NSS futbolistus. Šosezon diez vai kādai komandai izdosies izrādīt nopietnu konkurenci saldeniekiem, jo, atšķirībā no pērnās sezonas, turnīrā nepiedalās Talsu, Grobiņas un Liepājas komandas, kuras pagājušogad bija četriniekā.  
 
U10 līdz U14 vecuma grupās Kurzemes čempionāta uzvarētāji kvalificējas reģionu finālturnīram, kas tradicionāli marta skolēnu brīvdienās notiks dažādās Latvijas pilsētās. U10 līdz U12 vecuma grupās dalībnieku skaits atļāva komandas dalīt divās meistarības grupās - A un B. Komandas pašas izvērtēja savas iespējas un vēlmes cīnīties A grupā par medaļām un ceļazīmi uz reģionu finālturnīru, vai spēlēt B grupā priekam un attīstībai.
 
U13 un U14 vecuma grupās reģiona futbola akadēmijas - Ventspils un Liepāja - nepiedalās ar pirmajām komandām, līdz ar to finālturnīrā palielinās iespēja iekļūt citu klubu komandām. U14 vecuma grupā četru komandu konkurencē pēc pirmajām divām spēlēm vadībā ar 2 uzvarām izvirzījušies Kuldīgas NSS. Arī U13 grupā 7 komandu konkurencē pagaidām pirmie kuldīdznieki, bet 3 komandas spēles vēl nav aizvadījušas. U12 vecumā vadībā FK Nīca, kas aizvadījuši visvairāk spēļu. Talsu NSS un FA Ventspils pirmās spēles aizvadīs Jaunajā gadā. U11 vecuma grupā ir vislielākā konkurence - sacensībās piedalās 9 komandas. Pa 2 uzvarām divās spēlēs pagaidām divām Liepājas komandām un FA Ventspils. Attiecību skaidrošana starp galvenajiem pretendentiem paredzēta Jaunā gada pirmajā nedēļā, kad 4 dienu laikā tiks aizvadīti trīs posmi. Visbeidzot U10 vecumā 7 komandu konkurencē savstarpējās spēles aizvadījuši liepājnieki, bet pārējie vēl nav spēlējuši. 
 
 No B grupām visinteresantākais dalībnieku sastāvs vērojams U10 vecumā, kur sacenšas 10 komandas. Pēc pirmā posma ar 3 spēlēs nopelnītiem 7 punktiem vadībā ir Ugāles un Brocēnu komandas. U12 B grupā četru komandu konkurencē pa 2 uzvarām divās spēlēs ir Kuldīgas NSS un FK Bandava komandām, bet U11 B grupas četras komandas pirmās spēles aizvadīs 7.janvārī Saldū.
 
Kā ierasts, jaunākā vecuma futbolisti piedalās Ziemas tūrē, kur netiek vestas sacensību tabulas un izcelti labākie. U9 vecumā piedalās 17 komandas, kas pēc pašvērtējuma sadalījušās A un B grupās. U8 vecumā spēles aizvada 7 komandas. Otro sezonu ziemas tūrē iesastās arī meitenes. WU14 un WU12 piedalās pa 3 komandām katrā vecuma grupā.
 
Jaunatnes čempionātam futbolā var sekot līdzi šeit.
 
Ziemas tūres spēļu kalendārs atrodams šeit.