Šogad Kurzemes un Zemgales reģioni apvienojās vienā turnīrā, par kura uzvarētājiem kļuva komanda SK SUPER NOVA. SK SUPER NOVA un FK KAROSTA pārstāvēs reģionu otrās līgas II posma sacensībās, kur jau zināmi komandu pretinieki.
 
2.līgas turnīram sākotnēji bija pieteikušās 11 komandas, bet sacensības uzsāka 10. Sezonas vidū iezīmējās pirmais trijnieks, turnīra beigās par uzvarētājiem kļūstot SK SUPER NOVA futbolistiem, kas apsteidza GROBIŅAS SC komandu pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē ar 4:1. Vienīgo klupienu uzvarētāji piedzīvoja turnīra sākumā, ar 0:3 piekāpjoties SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS apvienotajai komandai. Otro vietu izcīnīja GROBIŅAS SC futbolisti, vienīgo zaudējumu ciešot pret turnīra uzvarētājiem. FK KAROSTA ierindojās 3.vietā, zaudējot abiem sīvākajiem konkurentiem, bet tik un tā kvalificējās turnīra nākamai kārtai, jo GROBIŅAS SC kā pirmās līgas komandai šāda iespēja bija liegta. Nākamajās trīs vietās ierindojās šī turnīra regulārie dalībnieki no Kurzemes: FC NIKERS, TALSI / FK LAIDZE un SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS. 
 
Par turnīra rezultatīvāko futbolistu kļuva SK SUPER NOVA spēlētājs Edgars Kārkliņš, gūstot 11 vārtus. Edgars par bombardieri kļuva arī 2015.gadā, gūstot 14 vārtus SK BABĪTE komandas labā. Interesanti, ka gan 2015., gan 2017.gadā otrais rezultatīvākais spēlētājs arī ir viens un tas pats - Artūrs Liepiņš no FC NIKERS ar 10 vārtiem šogad, un 7 precīziem raidījumiem pirms diviem gadiem.
 
Balva "Par godīgu spēli" pienākas turnīra korektākai komandai, par kuru kļuvusi komanda FK SENČI. Tikai par vienu brīdinājumu vairāk savāca komanda FK KAROSTA.
 
Noskaidrojušies komandu pretinieki turnīra II posmā. SK SUPER NOVA ielozēti A grupā, kur savā laukumā tiksies ar MONARHS / FLAMINKO, bet ciemosies pie BSC BALVIEM. B grupā FK KAROSTA dosies ceļojumā uz Daugavpili mēroties spēkiem ar LDZ CARGO / DFA, bet mājās pieņems SK CĒSIS, kurus jau šogad ar 3:0 pieveikuši Latvijas Kausa izcīņas ietvaros. Informāciju par spēļu laikiem jāmeklē www.lff.lv attiecīgajā sadaļā.
 
Par aizvadīto 2.līgas I posma turnīru pilnu informāciju var iegūt šīs mājas lapas attiecīgajā sadaļā: tabula un statistika.