Pielijušajā Vaiņodes futbola laukumā cīņā par Kurzemes kausu futbolā 7 pret 7 devās septiņas komandas. Savās grupās uzvarēja un finālā tikās divu iepriekšējo gadu uzvarētāji Liepājas UPTK un Liepājas rajona labākā komanda MEDZE.
 
Šogad, tāpat kā pirms diviem gadiem, Kurzemes komandas pulcējās Vaiņodē, lai noskaidrotu Kurzemes kausa ieguvējus futbolā 7 pret 7. Sacensībām bija pieteikušās 8 komandas - septiņiem pilsētu un novadu čempionātu uzvarētājiem pievienojās mājinieki - VAIŅODES futbolisti. Šogad šajās sacensībās debitēja Ventspils rajons, kuru pārstāvēja komanda BLĀZMA.
 
Sacensību formāts paredzēja divu grupu turnīrus ar četrām komandām katrā grupā, 1.vietu ieguvējiem pēc tam tiekoties finālā. A grupā uzvaru ne bez pūlēm izcīnīja Liepājas čempioni UPTK. Vārtu momentiem bagātā spēlē 3:1 uzvara pār SABILI, 1:1 neizšķirts pret sīkstajiem NOVADNIEKIEM, un grupas pēdējā spēlē pārliecinošs 3:0 pret BLĀZMU. Otro vietu grupā un "bronzas" finālu nodrošināja NOVADNIEKI, pretēji spēles gaitai gūstot vārtus pēdējās minūtēs un izraujot 2:1 uzvaru pret SABILI. B grupā pirmās vietas liktenis izšķīrās pēdējā spēlē, MEDZEI ar 2:0 pārspējot fiziski spēcīgos ALSUNGAS futbolistus, kuriem nācās samierināties ar 2.vietu grupā un "mazo" finālu. 
 
Spēlē par 3.vietu NOVADNIEKI izvirzījās vadībā pret ALSUNGU, un, spēlējot no aizsardzības, noturēja iegūto pārsvaru. Savukārt finālspēlē vārti tā arī netika gūti, spēles laikā vistuvāk panākumam tiekot MEDZES futbolistiem, kuri neizmantoja izgājienu trijatā pret vienu aizsargu. Pēcspēles sērija izvērtās gara, katrai komandai izpildot astoņus sitienus. Divas reizes MEDZES futbolisti kļūdījās, bet UPTK atbildēja ar to pašu, līdz beidzot pēc MEDZES veiksmīga mēģinājuma garām vārtiem sita UPTK spēlētājs, un MEDZES komanda varēja līksmot - izcīnīts Kurzemes kauss un ceļazīme uz Latvijas finālu, kurš 8.oktobrī notiks Rīgā, RTU stadionā.
 
Turnīra rezultāti šeit.