7.aprīlī Saldus sporta kompleksā tikās šīs sezonas 2.līgas Kurzemes / Zemgales klubu pārstāvji, lai pārrunātu ar sacensību organizāciju saistītus jautājumus un veiktu izlozi.
 
Šosezon 2.līgā veikta apvienošanās, kopīgu turnīru rīkojot Kurzemes un Zemgales reģioniem. Tas darīts ar mērķi, lai dalībniekiem nodrošinātu pilvērtīgu konkurenci un ļautu sacensties ar dažādiem pretiniekiem. Sacensībās piedalīsies 11 komandas - septiņām Kurzemes un trīs Zemgales komandām pievienojusies arī SK SUPER NOVA no Rīgas. Turnīrs solās būt ļoti interesants. Gaidāms, ka turpinās celties gan turnīra sportiskais, gan organizatoriskais līmenis. 
 
Sacensības notiks vienā aplī, katrai no komandām aizvadot piecas spēles savā, un piecas pretinieku laukumos. Divas labākās turnīra komandas iekļūs turnīra nākamajā kārtā. Komandām būs arī iespēja startēt 2017.gada Latvijas kausa izcīņā, kuru vairums 2.līgas komandu izmanto - pirmās turnīra kārtas plānots aizvadīt jūlija sākumā.
 
Zemgales pārstāvji JFC DOBELE un FK SENČI pagājušajā gadā nestartēja īpaši veiksmīgi, Zemgales zonā ieņemot pēdējās divas vietas, bet BAUSKA / SK MĒMELE iepriekš nav spēlējuši. Jaunas vienības parādījušās arī Kurzemē - Liepāju pārstāvēs FK KAROSTA, bet Kurzemes ziemeļu galu - FK ROJA / KOLKA. Pagājušā gada pirmās līgas pārstāvji JFK SALDUS šogad pieteikušies 2.līgas sacensībām, bet pirmās līgas debitanti GROBIŅAS SC startēs arī 2.līgā bez tiesībām kvalificēties otrā posma sacensībām. Pārējās Kurzemes komandas jau labi zināmas no iepriekšējām sezonām. Interesanta komanda solās būt SK SUPER NOVA no Rīgas.
 
Komandas pēc izlozes sarindojās sekojoši:
1. BAUSKA / SC MĒMELE
2. JFK SALDUS
3. SK SUPER NOVA, RĪGA
4. FK SENČI, JELGAVA
5. GROBIŅAS SC*
6. TALSI / FK LAIDZE
7. FK ROJA / KOLKA
8. JFC DOBELE
9. SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
10. FC NIKERS, KULDĪGA
11. FK KAROSTA, LIEPĀJA
 
Līdz 24.aprīlim komandām jāiesūta pieteikumi un saskaņots kalendārs. Spēles sāksies ne ātrāk kā 28.aprīlī, bet turnīram jānoslēdzas 25.septembrī.