Šodien Ventspilī noslēdzās reģiona sacensības veterāniem. Arī šo posmu, tāpāt kā trīs iepriekšējos, uzvarēja ventspilnieki.
 
Šovasar Kurzemes veterānu sacensībās piedalījās četras komandas. Katra no tām organizēja vienu mājas posmu, kurā komandas sacentās gan par balvām konkrētajā turnīrā, gan krāja punktus Kurzemes čempionāta kopvērtējumam.
Ventspils veterāni pārējām komandām kopvērtējumā cerības neatstāja, uzvarot visos četros turnīros. Pēdējā turnīrā savās mājās ventspilnieki gan zaudēja Talsiem, taču pēdējā spēlē mobilizējās un sagrāva Liepāju ar 5:0. Rezultātā Ventspilij un Liepājai pa sešiem punktiem, un, pateicoties savstarpējai spēlei, Ventspils uzvarēja šo turnīru. Arī 3.vietas likteni Ventspils turnīrā izšķīra savstarpējā spēle, kurā Lejaskurzeme spēja izraut 1:0 uzvaru pret Talsiem. Arī šīm komandām vienāds punktu skaits - 3, bet priekšā Lejaskurzeme.
Kopvērtējumā otrajā vietā stabili ierindojās Liepāja, trešie Talsi, bet Lejaskurzemei bija grūti tikt augstāk par 4.vietu, jo komanda neieradās uz vienu no posmiem.
 
Kopvērtējuma tabula šeit.