Aizraujošām spēlēm bāgāta šogad izvērtās cīņa par Kurzemes kausu futbolā 7 pret 7 Kuldīgā. Lai nosargātu titulu,UPTK komandai nācās uzvarēt divās pēcspēles sitienu sērijās.
 
Pēcspēles sitieni bija nepieciešami jau grupu turnīrā, kad divas komandas - NOVADNIEKI un VENTSPILS AUGSTSKOLA divās spēlēs savāca identiskus rezultātus.
Likme bija augsta - zaudētājam jau pusfinālā būtu jātiekas ar UPTK, kuri savus pretiniekus grupā iznīcināja ar 4:0 un 3:0. NOVADNIEKI sitienos bija veiksmīgāki un pēc tam savā pusfinālā apspēlēja VAIŅODI ar 3:2. Otrā pusfinālā UPTK lēnām savu pārsvaru pārvērta rezultātā, izvirzoties vadībā ar 2:0. Taču tad liepājnieki nedaudz atslābinājās un divu minūšu laikā ventspilnieki rezultātu izlīdzināja - pamatlaiks 2:2. Varonīgā atspēlēšanās no bez maiņām spēlējošās Ventspils komandas bija prasījusi pārāk daudz spēka, un pēcspēles sitienos UPTK bija pārāki ar 3:0.
 
Finālā pirmie vārtus guva NOVADNIEKI, un visiem spēkiem centās rezultātu noturēt. Četras minūtes līdz spēles beigām UPTK ar sitienu no distances izdevās rezultātu izlīdzināt, un komandas varēja gatavoties kārtējai 9m sitienu sērijai. Lai noskaidrotu uzvarētāju, katrai komandai nācās izpildīt astoņus sitienus. Par uzvarētājiem sērijā un arī turnīrā otro gadu pēc kārtas kļuva UPTK.
Spēlē par 3.vietu VAIŅODE ar 2:1 pārspēja VENTSPILS AUGSTSKOLU, bet 5,vietu izcīnīja ALSUNGA ar 1:0 uzvarot komandu ĶŪĻCIEMS.
 
Visi rezultāti šeit.