Ar deviņām uzvarām deviņās spēlēs 2.līgas Kurzemes regionā 1.vietu sev priekšlaicīgi nodrošinājusi Grobiņas SC komanda. Grobiņniekiem ar vienu piedzīvoto zaudējumu pirmajā savstarpējā spēlē (savā laukumā 1:6) cieši sekoja Talsi / FK Laidze komanda. Otrā spēle starp šīm komandām varēja pielikt punktu cīņai par 1.vietu, un tā arī notika - Grobiņas SC smagā cīņā guva uzvaru arī savā laukumā ar 1:0.
 
Grobiņniekiem turnīrā atlikusi vēl viena spēle 24.septembrī viesos pret Saldus SS / Brocēnu BJSS komandu. Pēc tam Grobiņas SC atliks sagaidīt 27.septembri, kad izlozē tiks noskaidroti komandas pretinieki Latvijas 2.līgas čempionāta 2.posmā. 2.posmā sešu reģionu uzvarētāji tiks sadalīti divās grupās pa trīs komandām, un aizvadīs viena apļa turnīru - pa spēlei mājās un izbraukumā. Grupu uzvarētāji tiksies Latvijas 2.līgas finālā.
 
Tikmēr 2.vietu Kurzemes reģionā nodrošinājusi Talsi / FK Laidze komanda, bet dažas intrigas turnīrā vēl palikušas. Lai turnīra tabulā cīņā par 3.vietu apdzītu Kuldīgas FK Nikers, Saldus SS / Brocēnu BJSS komandai divās mājas spēlēs pret Grobiņas SC un FK Mērsrags jāizcīna vismaz 2 punkti, kas neliekas pārāk sarežģīts uzdevums. Savukārt, lai izvairītos no pēdējās vietas, FK Mērsrags komandai jāpaveic īsts varoņdarbs - ne tikai jāuzvar savā laukumā tiešie konkurenti FK Nīca, bet arī jāņem punkti atlikušajās izbraukuma spēlēs Talsos un Saldū.
 
Starp Grobiņu un Talsiem notiek sīva cīņa arī par korektākās komandas titulu. Šobrīd talseniekiem ir par vienu brīdinājumu mazāk. Savukārt galvenais pretendents uz Kurzemes reģiona rezultatīvākā spēlētāja titulu ar 13 gūtajiem vārtiem ir Aleksandrs Novožilovs (Talsi / FK Laidze) ar 13 gūtajiem vārtiem.  Reālas cerības viņu panākt saglabā ja nu vienīgi Saldus SS / Brocēnu BJSS bombardieris Dmitrijs Novgorodskis, kura kontā pašlaik 8 gūti vārti.
 
Visa informācija par 2.līgas Kurzemes reģiona sacensībām atrodama kurzeme.lff.lv mājas lapas attiecīgajā sadaļā.