Trīs nedēļas pēc kārtas mazajiem futbolistiem bija iespēja piedalīties turnīros Vaiņodē un Nīcā. Oficiālo sacensību starplaikā klubi rīkoja savas sacensības U9 un U10 vecuma jaunajiem futbolistiem.
 
Ar nedēļas starplaiku Vaiņodē tika noskaidroti VAIŅODES KAUSA ieguvēji U9 un U10 vecumos. U9 (1997.dz.g.), piedaloties 10 komandām, par uzvarētājiem kļuva GROBIŅAS SC, kas finālā ar 3:1 pieveica FS RIKOR no Rīgas. Trešie LIEPĀJA CITY, kas spēlē par 3.vietu pieveica FK LIEPĀJA-2.
U10 (1996.dz.g.) turnīrā arī piedalījās 10 komandas un pārliecinošu uzvaru izcīnīja komanda FK TUKUMS 2000-2, kas finālā pieveica FK NĪCA. Spēlē par trešo vietu FK LIEPĀJA-1 pārspēja GROBIŅAS SC komandu.
 
Jau pēc nedēļas U10 (1996.dz.g.) komandām bija iespēja cīnīties par VEGAS KAUSU. Šis turnīrs jau otro reizi notiek Nīcas novada Rudes stadionā un ir starptautisks - piedalījās divas Lietuvas un sešas Latvijas komandas. Finālčetrnieka spēles tika aizvadītas azartiskās cīņās, par uzvarētājiem kļūstot FM BALTAI no Klaipēdas. Otrie mājinieki - FK NĪCA, trešie FK LIEPĀJA, bet zelta četrinieku noslēdza FA VENTSPILS komanda.